Metadoksil

 Metadoksil tabletes
 Metadoksil - līdzeklis pret alkoholismu.

Farmakoloģiskā darbība

Metadoksil - aknas, detoksikācija, anti-alkohola narkotikām.

Viņa ir izejas acetaldehīdu, etanols, aktivizējiet iesaistītās alkohola pārstrādi organismā fermentus, lai novērstu degradāciju primāro hepatocītu, lai atjaunotu attiecību nepiesātināto, piesātināto taukskābju brīvo skābju, novērstu attīstību ciroze un aknu fibrozi.

Reibumā narkotiku samazināto tieksmi pēc alkohola, smaguma fiziskās, garīgās simptomi paģirām, samazināt periodu atbrīvojumu no abstinences simptomus, normāls detoksikācijas funkcija aknās, uzlabo psiholoģisko stāvokli pacients.

Pozitīvas atsauksmes par Metadoksil izmanto psiholoģiskās korekcijas alkohola stereotips.

Produkta veids

Izgatavošanas Metadoksil ampulas (šķīdums injekcijām, kas satur 300 mg aktīvās vielas), tabletes, kas satur 500 mg aktīvās vielas.

Iztikt tikai par recepti.

Indikācijas Metadoksila

Metadoksil lieto akūtu alkohola intoksikāciju, alkohola abstinences sindroms, lai ārstētu pacientus stāvoklī nav psihozes dabas astenodepressivnyh.

Labas atsauksmes par Metadoksil kas ir daļa no kombinēto terapiju aknu slimību dažādu izcelsmi.

Kontrindikācijas

Metadoksil neņem māsu, grūtnieces, pacienti, kam ir bijusi paaugstināta jutība pret aģents.

Piesardzības pasākumi būtu līdzeklis bronhiālās astmas slimniekiem, parkinsonisms (Metadoksil var samazināt efektivitāti narkotiku, lai ārstētu Parkinsona slimību, piemēram, narkotiku L-dopa).

Lietošanas instrukcijas Metadoksila

Metadoksil 600mg no 600-900mg ievada intramuskulāras vai intravenozas pilienveida uz pusotru stundu p / dienā (saturs flakona Metadoksila atšķaidīts dekstroze vai nātrija hlorīda), atbilstoši instrukcijas akūtu alkohola saindēšanās injicēt.

Lai novērstu alkohola abstinences sindroms 900mg intravenozas pilienu - viens p / dienā 3-7dn.

 Metadoksil ampulas
 Ārstēšanai hepatopathy kas radusies sakarā ar alkohola lietošanu, jo uzturēšana hroniskas alkoholisma injicējiet šķīdumu intramuskulāri 500 mg trīs p / dienā. Terapijas ilgums - vismaz 90dn.

Ārstēšanai aknu slimības, saskaņā ar instrukcijām astenodepressivnyh Valstis Metadoksil lietot tabletes - 500mg trīs p / dienā 90dn.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm Metadoksil terapija var izraisīt perifērā neiropātija (perifērās nervu sistēmas patoloģija).

Atrodas daļa no risinājuma Metadoksil (flakonā), nātrija metabisulfite var izraisīt astmas lēkmes (īpaši pacientiem ar bronhiālo astmu), alerģiska reakcija.

Dati par pārdozēšanas aģentu ziņots.

Яндекс.Метрика