Meteospazmil

 Meteospazmil
 Meteospazmil - aģents ārstēšanai gremošanas sistēmas slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Action Meteospazmila balstās uz diviem komponentiem - Simetikona un citrāta alverina.

Simetikona ir hidrofobu īpašību - tās molekulas ir pārāk zemu virsmas spraigumu, tādējādi nokļūst zarnās, samazinot aģents pieejamo meteorisms (kurš izraisa pūšanas burbuļi veidojas, pēc kura gāzes tiek atbrīvoti, zarnu sienas daļēji uzsūcas un daļēji izsecināt dabas zarnu peristaltiku) . Vēl viens Simetikona priekšrocība - tas apņem zarnu gļotādā, tādējādi iedarbojoties aizsargājoša iedarbība. Viela šķiet nemainīgas, neuzsūcas organismā.

Citrāts nodrošina alverina myotropic rīcība atslābina gludās muskulatūras no zarnu sienas elementiem, atjauno jutīgumu receptorus, iekaisumus gļotādas mehānisku raksturs. Kā atsevišķs jautājums, alverina citrāts ir pazīstama kā efektīvs spazmolītisku izmanto kairinātu zarnu sindroms, dispepsija, kuņģa-zarnu trakta, kas saistīts ar iekaisumu, lai novērstu sāpes, kas saistītas ar menstruācijas, sāpes vēderā.

Produkta veids

Meteospazmil atbrīvot kapsulas, kas satur biezu baltu vircu.

Nopirkt nozīmē, ka jūs varat bez receptes.

Indikācijas Meteospazmila

Meteospazmil saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas par traucējumiem gremošanas sistēmā, kopā ar sāpes vēderā, slikta dūša, aizcietējums, meteorisms, caureja un citiem simptomiem.

Labas atsauksmes par Meteospazmil, ko piemēro pirms pētījuma (ultraskaņa, instrumentālā, x-ray), kas retroperitoneālais dobums orgānos, vēdera un citi orgāni gremošanas sistēmas.

Kontrindikācijas

Meteospazmil Instrukciju nevar ņemt, ja konstatēta pastiprināta jutība pret vēlētājiem, bērniem līdz 12L.

Neskatoties uz to, ka eksperimenti ar narkotikām tika konstatēts Meteospazmil kaitīgo ietekmi uz augli, grūtniecēm piemērotu līdzekli nav ieteicams.

Ir arī vēlams iecelt Meteospazmil laktācijas periodā sievietes, lai gan dati, kas ir savdabīgs viņam nokļūst mātes pienā, nav.

Iespēja vadīt transportlīdzekļus, sarežģītas mehānismi Meteospazmil nav spēkā.

Lietošanas instrukcijas Meteospazmila

 Meteospazmil kapsulas
 Meteospazmil ārstēšanai lietojiet vienu kapsulu divas vai trīs p / dienā pirms ēšanas.

Kids pēc 12L. Jūs varat lietot vienu kapsulu divas Meteospazmil p / q.

Lai sagatavotos pārbaudei vēdera rāda pieteikumu Meteospazmil viena kapsula divas vai trīs p / dienā dienā pirms apsekojuma, un viena kapsula dienā ultraskaņu, X-ray vai citu pētījumu.

Blakus efekti

Spriežot pēc pārskatiem Meteospazmil, zāles var izraisīt alerģisku nātreni (notika pēc terapijas beigām), anafilaktiskais šoks, balsenes tūska.

Meteospazmil arī var izraisīt darbības traucējumus aknu (arī izzūd pēc ārstēšanas pārtraukšanas).

Dati par pārdozēšanu ar negatīvām sekām nav noteikts.

Яндекс.Метрика