Metilēnzilā

 Metilēnzilā
 Metilēnzilā - antiseptiķis.

Farmakoloģiskā darbība

Metilēnzilā piemīt attīrīšanu, reducēšanās darbību, spēlē lomu piegādātāja ūdeņraža jonu.

Prakse metilēnzilā pieteikumu kā antidots saindēšanās.

Ir nedaudz šķīstošu pulveri alkohola un vāji (proporcijā no 1 līdz 30) ūdenī. Metilēnzilā šķīdums ir uz ūdens bāzes zils.

Produkta veids

Izdalīšanas līdzeklis formā tumši zaļu kristāliska pulvera veidā un kristāla dark zaļš ar bronzas mirgošana. Citi nosaukumi nozīmē: Metiltioniya hlorīdu, metilēnzilo, Metilenblyu.

Indikācijas metilēnzilā

Ārējā piemērošana metilēnzilā ir efektīvs piodermiju, apdegumus, folikulīts un citas ādas slimības.

Jūs varat izmantot šo rīku, lai mazgājot skartās dobumu, kad tie uretrīts, cistīts.

Veikt metilēnzilā risinājums ir iespējams, un iekšā - ar uretrīts, cistīts, urīnceļu iekaisumiem citiem.

Intravenozā uzlikt līdzekļi saindēšanās

Papildu instrukcijas metilēnzilo norādīja, ka to var izmantot diagnostikai nieru funkcijas - ar to, ka pēc tam, kad iekšējais pieteikums nozīmē, urīns zilās krāsas.

Kontrindikācijas

Rīks nevar izmantot, kad individuālās jutības. Neizmantojiet metilēnzilo, lai ārstētu bērnus līdz vienam gadam. Risinājums apstrādājot gļotādu neiespējama, tai skaitā acs.

Metilēnzilā ordinē grūtniecēm, bet īpašos gadījumos, uz stingriem nosacījumiem. Ja sieviete baro bērnu, jums vajadzētu pārrunāt ar savu ārstu par iespēju izmantot risinājumu.

Lietošanas instrukcijas metilēnzilaktīvās

Ja lokāli metilēnzilo tiek izmantots kā spirta šķīduma 1-3%. Ārstēt ietekmēts (iepriekš notīrīto) platība būtu ar tamponu vates. Piesakies risinājumu un bojāta, un apkārtējo veselos audus.

Skalošanas cistīts, uretrīts, baseins ūdens 0 šķīdumu 02% (pulveris atšķaidīts 1: 5000)

Inside pieaugušajiem Metilēnzilā saskaņā ar instrukcijām uzņemties 0, 1 g trīs, četri p / dienā.

 Metilēnzilā šķīdums
 Bērni veikt šķīdumu, kā trīs, četras p / dienā, bet nepieciešamo līdzekļu apjomu aprēķina, pamatojoties uz bērna vecumam: 0, 005-0, 01gr uz vienu gadu.

Kad saindēšanās ar oglekļa monoksīda, cianīdu, sērūdeņradi šķīdums ievadītā: 50-100ml 1% ūdens šķīdumā vai 1% šķīduma, kas sagatavots pēc 25% glikozes. Nelielās devās šķīduma izmanto saindēšanās ar anilīna un tā atvasinājumi, nitrītu un citi toksikoloģijas metgemoglobinobrazuyuschimi: ievada 0, 1-0, 15 ml / kg 1% šķīdums.

Blakus efekti

Metilēnzilā var izraisīt: bojājums audos urīnpūšļa, nieru, sāpes pakrūtē, vemšana, slikta dūša, anēmija, alerģiskas reakcijas uz ādas (ja to piemēro ārēji).

Blakusparādību risks palielinās, apstrādājot lielu platību ādas.

Lai novērstu pārdozēšanas simptomi veic standarta simptomātisku terapiju.

Яндекс.Метрика