Metionīns

 Metionīna tabletes
 Metionīns - aminoskābes, kas ietekmē audu metabolismu.

Farmakoloģiskā darbība

L Metionīns ir aknas efektu (aizsargā aknas no imūnsistēmas, vīrusu, radiācija, toksisko, destruktīvu faktoru), ir neaizvietojamās aminoskābes cilvēka organismam vajadzīgs, lai holīna, trūkums, kas izraisa nogulsnēšanos neitrālu tauku aknās, traucēta ražošana fosfolipīdiem no taukiem.

Metionīns ir iesaistīts metabolismā aminoskābēm, kas satur sēru, attīstībā kreatinīna, epinefrīna, citi svarīgi savienojumi uzsāk darbību vitamīnu (folijskābi, askorbīnskābi, B12), hormoni, olbaltumvielas, fermentus, ātri rada svinu, kadmiju, dzīvsudrabu, palielina izturību laikā spraiga slodze pretestību, starojumu. No L Metionīns atkarīgo stāvokli matu, ādas un nagu līmenis - tas aminoskābes ir galvenais piegādātājs sēra kas novērš traucējumus veidošanos naglas, ādas, matu, ietekmē matu folikulu.

Piesakies ar aterosklerozi L metionīns samazina holesterīna daudzumu un palielina koncentrāciju fosfolipīdus.

Produkta veids

Izgatavošanas sīrups, kapsulas, tabletes Metionīns.

Indikācijas

Metionīns saskaņā ar instrukcijām, kas parādītas aknu patoloģijas, kas saistītas ar taukainā infiltrācija hepatocītu, pie gepatoze, toksisko hepatītu, aknu slimības, ciroze, saindēšanās gadījumos.

Pozitīvas atsauksmes par metionīna, lieto, lai novērstu aknu bojājumus benzolu, hloroformu, alkoholu, arsēnu.

Metionīns ir noteikta grūtniecības laikā kompleksā terapijā toksikozes, apvienojot to ar folskābi, B12 vitamīna. Metionīns ir arī norādīts grūtniecības samazināts olbaltumvielu, problēmas ar placentu.

L Metionīns iekļauj kompleksā terapijā cukura diabēta, aterosklerozes, proteīna deficīts, augšanas aizkavēšanās bērniem.

Narkotiku lieto kā sportistiem, bodybuilders, lai novērstu amonjaka, kas veidojas pēc sabrukuma proteīnu. Bieži iecelts aģents Kosmetoloģija - tīrīt aknu, ādas slimības.

Lietošanas instrukcijas Metionīns

 Metionīna Capsules
 Pieaugušo L Metionīns veikt 3-4r / dienā 500 mg-1, 5g. Bērniem rāda šādas vienreizējas: līdz vienam gadam - 100 mg, 1-2g. - 200 mg, 3-4g. - 250mg, 5-6L. - 300 mg, bērniem pēc 7 gadi. - 500mg. Bērni arī lietot tabletes metionīns 3-4 p / dienā.

Saskaņā ar instrukcijām metionīns jāņem 30 minūtes-1 stunda. pirms ēšanas. Ārstēšana ilgst 10-30days vai sasniedzis 10 dienu kursus ar sasnieguši 10 dienu intervālu.

Metionīns Devas grūtniecības laikā ir individuāls. Konsultējieties ar savu ārstu par iecelšanu noteikti nepieciešams, jo ļaunprātīga aminoskābes var paātrināt asins recēšanu.

Blakus efekti

Atsauksmes par metionīns pārsvarā pozitīvas.

Retos gadījumos, kad ir piemērots aminoskābju novērota vemšana, slikta dūša (bieži rodas tāpēc, neparastu smaržu un garšu narkotikas). Tādā gadījumā jūs varat mēģināt aizstāt tabletes metionīna uz kapsulu.

Pārdozēšana narkotiku pavada tahikardija, zems asinsspiediens, dezorientāciju. Ārstēšana - simptomātiska.

Kontrindikācijas Metionīns

Metionīns, lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts encefalopātijas, smagiem aknu mazspēja, vīrusu hepatītu, paaugstinātu jutību.

Ar aprūpi izrakstīt līdzeklis pret nieru mazspēju. Spriežot pēc atsauksmēm, metionīns pieņemts pirms gulētiešanas nav ieteicams.

Nozīmēt metionīns vislabāk kombinācijā ar citām aminoskābēm. Nelīdzsvarotība var izraisīt aknu šūnas no citiem orgāniem.

Lietojot Metionīns ar levodopu (novērst Parkinsona slimība) samazina tās efektivitāti.

Яндекс.Метрика