Mexicor

 Mexicor tabletes
 Mexicor - antioksidants narkotikas lieto sirds un asinsvadu slimībām, nepietiekama asins piegādi smadzenēm un kognitīvo traucējumu.

Farmakoloģiskā darbība

Mexicor ir antiangināla (novērš simptomus miokarda išēmija), antiischemic, angioproteguoe (stimulē vielmaiņas procesus kuģa sienām), antihypoxic (palielina izturību pret skābekļa trūkuma dēļ), anksiolītiskā (mazina bailes, trauksme), hypocholesterolemic (samazina holesterīna daudzumu asinīs) un nootropic ( aktivizē kognitīvās spējas) īpašības.

Aktīvā viela ir Mexicor etilmetilgidroksiliridina sukcināta, kas vienā kapsulā un viens flakons ar šķīduma satur 100 mg.

Pieteikums Mexicor uzlabo aktivitāti antioksidantu enzīmu, samazinot izskatu oksidatīvo procesu, ko izraisa brīvie radikāļi, kā arī uzlabot enerģijas šūnu līmenī.

Mexicor normalizēt smadzeņu vielmaiņu, uzlabo asins plūsmu uz smadzenēm, reologichesie īpašības un asinsriti, samazina trombocītu agregāciju.

Pieteikums Mexicor labvēlīga ietekme uz sirds saraušanās funkciju išēmijas stāvokļa miokarda, mazina simptomus kreisā kambara disfunkciju.

Mexicor, atsauksmes apstiprināt, ka miokarda kontraktilitāti, darbības traucējumi, kas ir izraisījuši grozāmu sirds disfunkcijas atgūšanu. Zāles var uzlabot izturību, pildot pacientiem ar stabilu stenokardiju un koronārās sirds slimības laikā.

Kā vērtējumus, Mexicor efektīvs profilaksē un normalizēšanu atmiņas traucējumu, mācību procesu, lai palielinātu efektivitāti un fokusu.

Indikācijas Mexicor

Mexicor instrukcijas ieteicams:

  • neiroze un neirotiskie apstākļi;
  • psihoorganisks sindroms;
  • smadzeņu cirkulācija;
  • asinsvadu encefalopātija;
  • išēmiska insulta;
  • gaismas un viegliem kognitīviem traucējumiem;
  • abstinences sindroms.

Kapsulas un tabletes Mexicor var izmantot kompleksā terapijā koronārās sirds slimības. Narkotiku kā injekciju šķīdums tiek izmantots akūta miokarda infarkta.

Kontrindikācijas

Mexicor nav piešķirts pacientus ar akūtu aknu un nieru darbību, paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu vai papildu sastāvdaļām.

Tā kā nav precīzas un ticamas informācijas par drošību narkotiku bērniem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā piemērot šie pacientiem ar zāļu Mexicor mācību kategorijām nav ieteicama.

Lietošanas instrukcijas Mexicor

Kapsulas un tabletes Mexicor paredzēti norīšanas. Ieteicamā dienas deva ir 300 mg, 3 devas atdalītas. Koncentrēšanās uz pacienta panesamību un klīniskās slimības attīstības gaitu, deva pakāpeniski palielinājies. Galu galā, ikdienas zāļu daudzums nedrīkst pārsniegt 800 mg, un viena - 200 mg.

Pārbaudiet ārstēšana ar Mexicor norādījumu iesaka pakāpeniski samazinot dienas deva ir 100 mg.

Ārstēšana koronārās sirds slimības un cerebrovaskulāro ietver izmantošanu tabletes Mexicor vismaz 1, 5-2 mēnešus. Atkārtot kursi ja lēmums par nepieciešamību veikt savu ārstu, ir ieteicams plānot rudenī un pavasarī.

Vieglas vai vidēji smagas kognitīvu traucējumu, kā arī asinsvadu encefalopātija tabletes Mexicor veikt 3-4 reizes dienā, 100 mg, Optimālais ārstēšanas ilgums nosaka ārsts.

 Mexicor injekcijas
 Injekcijas šķīdums Mexicor piemērojot zāļu formu jāuzrauga medicīnas personāls, var ievadīt intravenozi vai intramuskulāri. Intravenoza pilienveida infūzijas narkotiku, iepriekš atšķaidīts 5% glikozes šķīduma vai sāls šķīdums, kas ir jādara lēnām - 0, 5-1, 5 stundas ne vairāk kā 100-150 ml. Bolus izvēles var veikt arī lēni - apmēram 5 minūtes.

Mexicor parenterālas ievadīšanas parasti veic trīs reizes dienā ik pēc ne mazāk kā 8 stundas. Ieteicamā dienas deva - 6-9 mg / kg dienā maksimālā deva - 800 mg.

Par katru pacientu norādījumu iebraukt mexicor iesaka 2-3 mg / kg, bet kopā ne vairāk kā 250 mg.

In insulta išēmisko pieteikumā Mexicor veikta šādi: pirmie 2-4 dienas - 2-3 reizes dienā 200-300 mg intravenozi, un pēc tam pārnes uz vietējo pārvaldi - 100 mg 3 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums - 10-14 dienas. Pēc tam, pacients parasti tiek nodota iekšķīgas narkotikas: divas nedēļas 2 reizes dienā vai 100 mg vienu nedēļu, tādā pašā devā trīs reizes dienā.

Blakus efekti

Par gatavošanos Mexicor izskata neskaidra: no vienas puses, tas raksturo kā drošu līdzekli, un, no otras puses, ir sūdzības izraisīto tās pieteikums sausa mute, dispepsija, meteorisms, slikta dūša, alerģiskas reakcijas.

Rapid intravenozi Mexicor var izraisīt nepatīkamas sekas, piemēram, siltuma sajūta, metāliska garša mutē, sajūta "trūkumu gaisā", raupjš rīkles.

Papildus Informācija

Lai Mexicor paliek spēkā uz 3 gadiem un nav zaudējis savas ārstnieciskās īpašības pirms noteiktā laika, zāles jāuzglabā tumšā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 NO.

Яндекс.Метрика