Mexidol

M Mexidol risinājums
 eksidol - antioksidants zāles, ko lieto, lai uzlabotu smadzeņu vielmaiņu un asins piegādi smadzenēm, lai atvieglotu abstinences simptomus un akūta strutaina iekaisuma vēdera dobumā.

Farmakoloģiskā darbība

Mexidol ir antioksidants (pasargā šūnas no pārmērīga oksidēšanās) no membrānas (lipīdi palīdz atjaunot šūnu membrānas), antihypoxic (uzlabo pārnesamību audus vai organismu kopumā, skābekļa trūkumu), nootropic (ir aktivizējot ietekme uz garīgo darbību, atmiņu, mācīšanās spējas), anksiolītiskā (selektīvi nomāc jūtas bailes, raizes, nemiers), pretkrampju, un lipīdu līmeni pazeminošas (regulē holesterīna) īpašības.

Pieteikums Mexidol uzlabo organisma izturību pret stresu un citas kaitīgās sekas faktoriem, kas ietver išēmija, hipoksija, šoks, alkohola intoksikāciju, pārkāpumu smadzeņu apgrozībā.

Kā viedokļos, Mexidol iekļauti kompleksā ārstējot pacientus, kuri ir cietuši akūtu formu smadzeņu cirkulāciju, sposobstvovuet mazināt simptomus išēmiska insulta un palielina izturību pret hipoksiju.

Pieteikums Mexidol akūta pankreatīta samazina endogēno saindēšanos.

Zāles palīdz mazināt toksisko iedarbību alkohola un antipsihotiskajiem līdzekļiem, kā arī apcietināt akūto opiātu abstinences sindromu.

Indikācijas Mexidol

Mexidol ceļvedis ieteicams:

 • akūta insulta;
 • neurocirculatory un asinsvadu distonija;
 • asinsvadu encefalopātija;
 • aterosklerotisko traucējumi smadzeņu;
 • trauksme pavada neirozes un neirotisku stāvokli;
 • akūta intoksikācija ar neiroleptiskiem līdzekļiem;
 • izņemšana sindroms alkoholismu, kad klīniskā aina dominē neirotiskiem traucējumiem un vegetovascular;
 • akūts strutains iekaisums vēdera dobumā (peritonīts, aizkuņģa dziedzera nekroze, pankreatīts);
 • nosacījumi, kas ietver audu hipoksiju;
 • pakļaušana ekstrēmām faktoriem.

Kontrindikācijas

Mexidol nav indicēts akūtu nieru darbības traucējumiem un aknām, kā arī gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā pieteikties Mexidol norādījums nav ieteicama, jo klīniskie pētījumi apliecina drošību narkotiku veikti.

Lietošanas instrukcijas Mexidol

Meksidol lasījumi noteiktā diapazonā zāļu formām, kas pieejams kā tabletes, kas satur 125 mg oksimetiletilpiridina sukcināta, kā arī Šķīdums injekcijām, no kuriem 1 ml satur 50 mg aktīvās vielas.

Mexidol tabletes ir paredzētas iekšķīgai lietošanai. Terapeitisko devu un lietošanas ilgumu Mexidol nosaka ārsts, pamatojoties uz pacienta jutību pret narkotiku.

Vairumā gadījumu, narkotiku ārstēšana sākas ar summu, kas ir vienāda ar 125-250 mg (1-2 tabletes Meksidol), pakāpeniski palielinot devu, līdz kamēr vēlamo efektu. Šajā dienā nedrīkst lietot vairāk kā 6 tabletes (800 mg). Raksturīgi, tabletes Meksidol veikt 2-6 nedēļas. In atvieglošanai abstinences simptomus pievienotajos alkoholismu, narkotiku ieteicams lietot 5-7 dienas. Pieteikums Mexidol jāpārtrauc pakāpeniski, samazinot narkotiku 2-3 dienas.

 Mexidol tabletes
 Risinājums Mexidol, indikācijas režīma piemērošanas, var intramuskulāri vai intravenozi. Infūzijas ievadīšanas metode ietver atšķaidījumu narkotiku izotoniskā NaCl šķīdumā. Stream ieviešana sagatavošanas jānotiek lēni - vismaz 5-7 minūtes, notecina ieteicamo ātrumu administrācijas 40-60 pilieni minūtē.

Neskatoties uz pierādījumiem, Mexidol dienas deva nedrīkst būt lielāka par 1200 mg.

Ārstēšana insulta tiek veikts šādi: pirmajā 10-14 dienas 2-4 reizes dienā 200-500 mg, ievadot intravenozi; 14 dienas vēlāk - 2-3 reizes dienā 200-250 mg, ko ievada intramuskulāri. No narkotiku lietošanu shēma pārskata Mexidol kas raksturīga kā efektīvs.

Blakus efekti

Kaitīgā ietekme narkotiku Mexidol viedokļos un ceļvedis ietver sausa mute, slikta dūša, alerģiskas reakcijas.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Mexidol neprasa īpaši uzglabāšanas apstākļi, pietiekami tumšs un sausā vietā, kur temperatūra nepaceltos virs 25 0 C. Atbilstību šim nosacījumam palīdzēs ietaupīt Mexidol terapeitiskās īpašības uz trim gadiem.

Яндекс.Метрика