Midriatsil

Midriatsil - pilieni, ko nenovērtē oftalmoloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

 Midriatsil
 Midriatsil izmanto oftalmologi acu pārbaudēm. Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - tropikamīds, kas ietekmē sfinktera varavīksnenes un ciliārajā muskuļiem, izraisot īsu paralīzi naktsmītnes (neskaidra redze) un skolēnu dilatācija (midriāze), nelielu pieaugumu intraokulārā spiediena.

Darbība Midriatsila izstrādāts piecu minūšu laikā, acis var pārbaudīt refrakcija 25-40 minūtes, ja neizmantota 0, 5% šķīdums 25-30 minūtes, vai arī, ja tika izmantots 1% šķīdums.

Dilatācijas skolēns ir vēl laiks, ja piemēro 0, 5% šķīdums Midriatsila vai divas stundas, ja pilēja šķīdumu 1%. Lai viņa skolnieks normalizējās pēc 6 stundām.

Produkta veids

Acu pilieni.

Indikācijas

Midriatsil izmanto, lai pētītu fundus metodes, lai noteiktu refrakcijas skiascope acis - atstarošanas jaudu optiskās sistēmas.

Ir pozitīvas atsauksmes no Midriatsile lieto, lai ārstētu iekaisumu acs šūnu un likvidēt saaugumi.

Instrukcijas Midriatsila: kā izmantot

Apglabāts Midriatsil apakšējā konjunktīvas maisiņā. Lai paplašinātu skolēnu, viens piliens bija jāiepilina vienreiz, un vēl viens - piecās minūtēs.

Rīcība oftalmoskopija var būt pēc trim iepilināšanas ar 10 minūšu intervālu.

Lai veiktu skiascopy, Midriatsil nepieciešams pilēt 6 reizes ik pēc 5-10 minūtēm.

Lai ārstētu iekaisumu, saaugumi, nevis skopolamīnu vai atropīns jāiepilina 1-2 pilieni Midriatsila aptuveni 6 p / dienā.

Terapijas laikā pacients jābrīdina, ka viņš nevar valkāt mīkstās kontaktlēcas.  Drops Midriatsil

Blakus efekti

Midriatsil var izraisīt spiediena pieaugumu acs iekšienē, parēze Naktsmītnes - pārkāpumu spēju redzēt pie tuvu attālums maziem priekšmetiem, alerģijas, galvassāpes, tahikardija, hipertermija, urinācijas traucējumiem, pazemina asinsspiedienu, reakcijā ar psihozes raksturs.

Spriežot pēc pārskatiem Midriatsile, pārdozēšana tādas pašas blakusparādības. Lai ārstēšana fizostigmina salicilāta, beta blokatori, benzodiazepīniem. Apsārtums arī noņemt aukstas kompreses.

Kontrindikācijas Midriatsila

Narkotiku ir kontrindicēta Midriatsil paaugstinātu acs iekšējo spiedienu, glaukoma, paaugstināta jutība.

Midriatsila Instrukcijas norādīja, ka grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, jaundzimušajiem var noteikt, bet ar piesardzību un ārsta uzraudzībā.

Narkotiku ietekmē skaidrību vīziju, tāpēc pie apstrādes laiks jāatsakās braukšanas un transportlīdzekļu klasēm tādas darbības, kas prasa uzmanību vai augstu reakcijas likmes.

Darbība tropikamīds adrenostimulyatorov stiprināt un vājināt - Mr holinostimulyatory.

Blakusparādību risks palielinās ar narkotiku saspēles fenotiazīniem, hinidīns, antihistamīni, tricikliskie antidepresanti, amantadīnu.

Яндекс.Метрика