Migrenol

Migrenol - non-narkotisko pretsāpju līdzeklis.  Migrenol

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra Migrenola ir paracetamols un kofeīns, kas izraisa sāpes atslodzes, pretiekaisuma iedarbību narkotiku.

Kofeīns - psihostimulantu un analeptik rīkojas ierosināšanas centriem smadzenēs, novēršot sajūtu nogurumu un letarģija, paaugstina garīgo un fizisko aktivitāti.

Paracetamols - sāpes atslodzes un drudzis reduktoru.

Produkta veids

Migrenol tabletes.

Indikācijas Migrenola

Rīks noņem mērenas un smagas galvassāpes, ieskaitot galvassāpes, sāpes kaulos (ossalgia), muskuļos (mialģija), locītavu sāpes (artralģija), kas saistītas ar nervu iekaisums (neiralģija), sāpes, kad algodismenoree (menstruālā cikla), zobu sāpes.

Labas atsauksmes par Migrenole piesakās gripa, saaukstēšanās, lai atvieglotu simptomus drudzis.

Instrukcijas Migrenola: kā izmantot

Tabletes Migrenol veikt 4 / dienā divus gabalus ar pārtraukumu vismaz četras stundas.

Pieļaujamā dienas deva - 8 tabletes. Jūs nevarat lietot zāles ilgāk par 10 dienām, ar savu, bez uzraudzības ārsts noņemt drudža sindromu Migrenol var iegūt ne vairāk kā 3 dienas, lai mazinātu dažādas sāpes, - ne vairāk kā 5 dienas.

Ilgtermiņa ārstēšanai obligāto kontroles aina perifērajās asinīs, aknu stāvokli.

Blakus efekti

Migrenol var izraisīt alerģiju (pietūkums, nātrene, izsitumi), slikta dūša, sāpes pakrūtē, trombocitopēnija, anēmija.

Ir atsauksmes par Migrenole ka ar ilgstošu lietošanu negatīvu ietekmi uz funkcionalitāti aknām, nierēm, asins sastāvs (ir mainījusi savu saturu trombocītu, trombocītu, balto asins šūnu, sarkano asins šūnu skaits).

In pārdozēšanas Migrenola ievērojami bāla āda, samazināta apetīte, ir slikta dūša, vemšana, palielināts aknu enzīmu, attīstot gepatonekroz: traucēta elpošana, tumši izkārnījumi, vemšana parādās asinis, galvassāpes. Par ārstēšana metionīns ziedotājs SH-grupām, mazgā vēderu.  Migrenol PM

Kontrindikācijas Migrenola

Migrenol Apmācības nedrīkst ordinēt smagas nieru, aknu mazspēja, paaugstināta jutība, trūkst glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes.

Grūtniecēm un tiem, kuri baro bērnu ar krūti, bērniem līdz 12L., Pacientiem ar iedzimtu hiperbilirubinēmijas Migrenol noteiktajā piesardzīgi.

Tas ir nevēlami ārstēšanas ļaunprātīgu izmantošanu tējas, kafijas un citu caffeinated produktiem laikā, kā tas var novest pie pārdozēšanas kofeīna.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reģistratūra Migrenola var kavēt diagnozi akūtas sāpes vēderā, kā arī to, ka narkotiku maina dopinga kontroļu rezultātus, palielina alerģijas risku pacientiem ar siena drudzi, alerģisku bronhiālo astmu.

Tas nav ieteicams kombinēt Migrenol ar etanolu, jo Tas nelabvēlīgi ietekmē aknas.

Narkotiku samazina narkotiku Migrenol efektivitāti secinot urīnskābes, uzlabo aktivitāti MAO inhibitoriem.

Paracetamols ar ilgstošu lietošanu palielina efektu atvasinājumu bishydroxycoumarin, ja tā saistīta ar etanolu palielina risku akūta pankreatīta, hepatotoksiskas sekām.

Smaga saindēšanās var izraisīt kombināciju (un neievērošanu devu) Migrenola ar rifampicīnu, etanolu, fenilbutazonu, barbiturātiem, fenitoīnu, tricikliskajiem antidepresantiem, fenitoīnu.

Яндекс.Метрика