Mikardis

Mikardis - zāles lieto, lai ārstētu augstu asinsspiedienu.

Farmakoloģiskās iedarbības Mikardisa

 Mikardis
 Mikardis paplašina asinsvadus un pazemina diastoliskais un sistoliskā asinsspiediena pazemināšanās, bet tas neietekmē sirdsdarbības ātrumu un jonu kanālus, kas regulē aktivitāti sirds un asinsvadu sistēmu.

Atsauksmes Mikardise apstiprina, ka tās darbība attīstās 3 stundas, stabilu spiediena kritums novērots pēc 4 nedēļām pēc sākuma narkotikas.

Antihipertensīvā iedarbība ilgst Mikardisa dienu. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - telmisartāna.

Produkta veids

Tabletes.

Analogus Mikardisa - zāles ar tādu pašu aktīvo sastāvdaļu: Praytor un Telmisartan.

Indikācijas

Mikardis paredzēts, lai ārstētu hipertensiju, esenciālu hipertensiju, lai novērstu sirds un asinsvadu slimības.

Labas atsauksmes par Mikardise, kas tika izmantoti, lai ārstētu pacientus ar išēmija, insults, perifēro artēriju slimību pagātnē, Type II diabētu - šādi pacienti zāles palīdz samazināt varbūtību saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām.

Instrukcijas Mikardisa: kā izmantot

Tabletes ir viens p / dienā 20-40mg. Medicīnisku iemeslu dēļ var tikt piešķirts devas 80 mg / dienā.

Lai novērstu sirds un asinsvadu slimības un samazinātu risku, ka mirstības Ieteicamā deva ir 80 mg Mikardisa take nozīmē vienu p / dienā.

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem vidēji vieglas pielāgot devu, nav nepieciešama. Kad nieru mazspēja vai dialīze sākumā terapija noteikts 20 mg Mikardisa.

Ieteicamā deva pacientiem ar viegliem, viegliem aknu darbības traucējumiem - viena 40 mg p / dienā.

Gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams pielāgot devu.

Terapijas laikā kontrolēt nieru darbību, asinsspiedienu, pārbaudīt līmeni kālija koncentrāciju asinīs.

Analogs Mikardisa izmanto to pašu terapeitiskā režīmā.  Mikardis Plus

Blakus efekti

Mikardis var izraisīt reiboni, nogurumu, nemiers, krampji, galvassāpes, depresija, bezmiegs, elpceļu infekcijas, piemēram, bronhītu, faringītu, sinusīts, un citas, klepus, sāpes krūtīs un muguras sāpēm, pārmērīgs pazeminot spiedienu, sirdsklauves, caureja, sāpes sāpes vēderā, slikta dūša, paaugstināts aknu enzīmu līmenis, locītavu sāpes, muskuļu sāpes, urīna vadu, pietūkums, ādas izsitumi, hiperkaliēmiju, hypercreatininemia, hiperurikēmija, anēmija, grippodobnye simptomi.

In Pārdozēšanas Mikardisa novērota ievērojami samazināt spiedienu. Korekcijai simptomātiska ārstēšana. Hemodialīze, šajā gadījumā uzskata par neefektīvu.

Kontrindikācijas Mikardisa

Mikardis neieceļ obstrukcijas žultsvadi, ar paaugstinātu jutību, zīdīšanas laikā, grūtniecību. Papildus instrukcijām Mikardisa norādīja, ka tā ir kontrindicēta bērniem un pusaudžiem ar aprūpi norādītas nieru artērijas stenozi, nieru vai aknu mazspēja.

Ievadot zāles vērā to, ka tā paaugstina koncentrāciju digoksīna un litija asinīs. Hipotensijas risks rada Mikardisa kombināciju ar narkotikas ar līdzīgu iedarbību, diurētiskie līdzekļi.

Hiperkaliēmija var rasties sakarā ar vienlaicīgu zāļu lietošanas ar kāliju aizturošiem diurētiskiem līdzekļiem un kāliju saturošiem medikamentiem.

Яндекс.Метрика