Mikoflyukan

Mikoflyukan - narkotiku ar pretsēnīšu iedarbību.

Farmakoloģiskās iedarbības Mikoflyukana

 Mikoflyukan
 Mikoflyukan nomāc Cryptococcus, Candida sēnītes, mikrosporum, trihofītiju, tas ir efektīvs endēmiskās mikozes izraisa histoplazmozes, blastomikoze.

Aktīvā viela Mikoflyukana - flukonazols.

Produkta veids

Tablete, sīrups, kapsula, šķīdums, pulveris Mikoflyukan.

Indikācijas

Līdzekļi Mikoflyukan lieto, lai ārstētu sistēmisku sēnīšu infekcijām, ko izraisa Cryptococcus, ģeneralizētas un izkaisīto kandidozi candidemia, gļotādas kandidoze no barības vads, rīkles, mutes, bronhu, plaušu, lai novērstu cryptococcal infekcijas pacientiem ar AIDS.

Ir atsauksmes par Mikoflyukane, ir guvusi labus rezultātus, ārstējot kandidūrija, hroniskas ādas un gļotādu kandidoze atrofisku, kas bieži saistīts ar valkā zobu protēzes.

Instrukciju Mikoflyukana arī atzīmēja, ka zāles var lietot, lai ārstētu hronisku vai akūtu maksts dzimumorgānu kandidoze, balanīta; lai novērstu sēnīšu infekciju būtību pacientiem ar vēzi tiek veikta staru vai ķīmijterapijas; novēršanai no orofaringāla kandidozes pacientiem ar AIDS atkārtošanos; ārstēšanai ādas mikozes, hit cirksnis, ķermeni, pēdas; ārstēšanai onihomikozes, Pityriasis ķērpju, ādas Candida infekcijas; ārstēšanai histoplazmozes, sporotrichosis, kokcidiomikozi (pacientiem ar normālu imunitāti).

Instrukcijas Mikoflyukana: kā izmantot

Lai novērstu attīstību cryptococcal meningīta AIDS pacientiem, kuri lieto 200mg Mikoflyukana dienā.

In cryptococcal infekciju, izkaisīto kandidozi candidemia, citām invazīvām Candida infekcijām ir noteikts 400mg ārstēšanas sākumā, un pēc tam vienu rindu 200-400 / dienā.

Kad mutes dobuma un rīkles kandidoze lietot 50-100mg vienu rindu / dienā 7-10 dienas, pacientiem ar novājinātu imunitāti, jāņem Mikoflyukan divas nedēļas vai ilgāk.

Lai novērstu orofaringāla kandidozes AIDS atkārtošanos pēc veikta primāro terapiju paredzēto veikt vienu 150 mg Mikoflyukana p / nedēļā.

Mutiski atrofiska kandidozes, ko izraisa valkājot protēzes lietot vienu 50 mg p / dienā divas nedēļas. Šajā gadījumā, zāles var kombinēt ar antiseptiķiem ārstēšanai protēžu.

Kad kandidozi ietekmē gļotādas (izņemot dzimumorgānu kandidozes) Mikoflyukana ņemt 50-100mg dienā pēc 14-30 dienām.

Lai ārstētu balanīta ko izraisa Candida sēnītes arī parakstīt 150 mg Mikoflyukana reizi.

Ja maksts kandidozes lietot 150 mg vienreiz iekšā. Hroniskas kandidozes, lai novērstu recidīvu, ir ieteicams lietot 150mg Mikoflyukana katru mēnesi par 4-12 mēnešiem.

Lai novērstu kandidozes ieteicams lietot 50-400mg dienā.

Par sēnīšu infekciju ārstēšanai ādas ar cirkšņa reģionā kājām lietot vienu 150 mg p / nedēļā vai 50 mg vienrindas / dienā. Mikoflyukan narkotiku terapija ilgst 2-4 nedēļas vai 6 nedēļas avium kas skāra āda uz kājām.

In Pityriasis versicolor lietot vienu 300mg p / nedēļā uz divām nedēļām.

Ārstēšanai onihomikozi Mikoflyukan Norādījumus par ņemot 150 mg / nedēļā. Ārstēšana ilgst pirms pilnībā mainīt naglu.

Dziļā endēmiskās mikozes Mikoflyukana veikt 200-400 dienā uz diviem gadiem.

Ārstēšana ilgst 11-24 mēnešus kokcidiomikozi, sporotrichosis - 1-16 mēnešiem, paracoccidioidomycosis - 2-17 mēnešus, histoplazmozes - 3-17 mēnešus.

Ir pozitīvas atsauksmes no Mikoflyukane piemēroti pediatrijā - izmantot īpašu "bērnu" formu narkotiku. Dodiet bērniem narkotiku p / dienā. Kad kandidozi kas pārsteidza gļotādu, ieskaitot barības vada iecelts veikt 3 mg / kg dienā trīs nedēļas; In cryptococcal infekciju, ģeneralizētas kandidozes iecelt 6-12mg / kg / dienā 10-12 nedēļas.  Flukonazols - analogā Mikoflyukana

Bērni ar sliktu imunitāti vai priekšmetu neitropēnijas fona staru terapiju, ķīmijterapiju, lai novērstu sēnīšu infekciju ir parakstītas veikt 3-12mg / kg Mikoflyukana dienā.

Jaundzimušajiem narkotiku dots ar intervālu 72 stundas, bērniem 2-4 nedēļas - ar pārtraukumu 48h.

Blakus efekti

Mikoflyukan var izraisīt sliktu dūšu, caureju, slikta ēstgriba, aizcietējums, zobu sāpes, sāpes vēderā, vēdera uzpūšanās, dzelte, hiperbilirubinēmija, dzeltenīga sklēras, galvassāpes, nogurums, krampji, reibonis, leikopēniju, agranulocitoze, neitropēnija, alerģiska, Laiela sindroms, Stīvensa Johnson, alopēcija, hipokaliēmija, hiperholesterinēmija.

Ir atsauksmes par Mikoflyukane izraisa lielu devu (pārdozēšanas), halucinācijas, paranoja. Lai novērstu šos simptomus mazgā vēderu, veic pastiprinātu diurēzi. Dažos gadījumos, hemodialīze.

Kontrindikācijas Mikoflyukana

Zāles nedrīkst lietot, ja ir paaugstināta jutība pret flukonazolu.

Esiet piesardzīgs iecelt Mikoflyukan grūtniecības laikā, nieru / aknu mazspēja, krūti baroto bērnu, kopā ar hepatotoksiskiem narkotikām un alkoholu.

Яндекс.Метрика