Mikrolaks

 Mikrolaks microclyster

Mikrolaks - farmakoloģiska narkotika šķīduma formā, kas paredzēta ievadīšanai taisnajā zarnā, lieto, lai ārstētu aizcietējums un zarnu sagatavošanu diagnostikas studijām.

Struktūra un sastāvs Mikrolaks

Saskaņā ar instrukcijām Mikrolaks ir risinājums taisnās pārvaldi, kas noslēgts microclysters (plastmasas pudele ar speciālu galu) vienreizējai lietošanai. In mikroklizme 5 ml narkotikas.

1 ml šķīduma satur nātrija citrāts (90 mg), 70% Sodium Lauryl sulfoacetate (12, 9 mg), 70% šķīdumu sorbitola (893 mg), un papildu komponentus (ūdens, glicerīns, sorbīnskābi). Šķīdums ir dzidrs, viskozs šķidrums.

Saskaņā ar izdotajām Mikrolaks komplektā ar 4 microclysters un instrukcijas iekšpusē norādījumiem.

Farmakoloģiskā darbība

Šīs zāles ir caureju veicinoša iedarbība, kas izraisa tā sastāvdaļu. Nātrija citrāts izspiež ūdeni, kas saistīts ar fekālijām, nātrija laurilsulfāts atšķaida zarnu saturu, un sorbīts sniedz papildus ūdens plūsmu kolu. Kā rezultātā Mikrolaks mīkstina izkārnījumos, stimulēta zarnu kustības. Zāles ir tikai vietēja iedarbība, tas neattiecas uz sistēmiskā apritē. Pēc microclysters ieviešanas Mikrolaks efekts rodas 5-15 minūšu laikā.

Indikācijas Mikrolaks

Mikrolaks izmantots, lai ārstētu aizcietējums dažādas izcelsmes bērniem un pieaugušajiem, kā arī, lai sagatavotu kolu pētījumiem (bārija klizma, sigmoidoscopy). Mikrolaks iedarbojas tieši uz saturu resnajā zarnā, tāpēc efekts ir ātrāks nekā caurejas mutiski. Jāatzīmē, ka zāles nav nekādas ietekmes uz virsējo kuņģa-zarnu traktā, kas ļauj Mikrolaks zīdaiņiem un grūtniecēm. Ieviest vienkāršu un higiēnisku, funkcijas metodi var izmantot tieši pirms pētījumu par zarnu (20-30 minūtes).

 Mikrolaks 5 mg

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret šīs narkotikas sastāvdaļām.

Pieteikums Mikrolaks grūtniecības un zīdīšanas laikā

Mikrolaks grūtniecība ir apstiprināta lietošanai jebkādiem noteikumiem, jo ​​zāles nav iesūcas asinīs. Ir arī zināms, ka zāles neizraisa muskuļu kontrakcijas, un nav ietekmes uz toni dzemdes, tas liecina, Mikrolaks drošu lietošanu grūtniecības laikā. Izmantojiet šo rīku var izmantot atkārtoti. Tā kā zāles neiespiežas mātes pienā, tas ir atļauts lietot zīdītājas.

Dozēšanas un administrēšana

Lai ārstētu aizcietējums Mikrolaks Infant apstiprināta lietošanai kopš pirmsākumiem. Padoms zīdaiņi jāievada tikai pusi garumu (skat zīmi par to), lai ievadītu visus satura microclysters (tas nav nepieciešams devas).

Pieaugušie un bērni, kas vecāki par 3 gadiem, gals ir ieviests, lai tās pilnā garumā, tad caurule ir saspiests izspiest visu saturu. Kā uzskata Mikrolaks viegli lietot pat bērniem, un efekts nāk ātri.

Ja pēc zarnu kustības Mikrolaks nenāk un sūdzības saglabājas, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

Blakusparādības Mikrolaks

Dažos gadījumos, izskata Mikrolaks var izraisīt nelielu dedzināšanas sajūta taisnās zarnas zonā. Tāpat pastāv iespēja, alerģiskas reakcijas.

Pārdozēt

Nav informācijas par pārdozēšanu ar šo narkotiku.

Mijiedarbības Mikrolaks ar citām zālēm

Nav datu par mijiedarbību ar citām zālēm.

Яндекс.Метрика