Mikrolyut

 Mikrolyut dražejas

Mikrolyut (Microlut) attiecas uz grupu zāles, kas novērš nevēlamas grūtniecības.

Starptautiskais nosaukums - levonorgestrelu (levonorgestrelu).

Aktīvā viela - levonorgestrelu.

Farmakoloģiskās iedarbības Mikrolyuta

Galvenā atšķirība no saspēles progestagēna-estrogēnu narkotiku (piemēram Mikrogilona, ​​trikvilar uc), ir tas, ka Mikrolyut sastāv tikai un vienīgi no progestīnu, kur, ar minimālo devu. Tas ir iemesls, laba panesamība. Tāpat kā citiem kontracepcijas, kas pieder grupai "mini-tableti", jo Mikrolyute gestagen satur trīs līdz piecas reizes mazāk nekā kombinēto kontracepcijas.

Kontracepcijas rīcība Mikrolyuta progestīna izraisa perifēro efektiem. Tādējādi, narkotiku palīdz:

 • īpašību izmaiņas dzemdes kakla un dzemdes kakla gļotādas (tā kļūst viskoza, kas savukārt novērš iekļūšanu spermas dzemdē);
 • palēnina procesu izplatīšanās endometrija (tādējādi radīt apstākļus, kas nepieļauj implantāciju apaugļotu olšūnu);
 • kavēšana atbrīvošanu hipotalāma atbrīvojot faktoriem;
 • samazināta funkciju corpus luteum.

Tā kā deva levonorgestrela (galvenā aktīvā sastāvdaļa) preparātā ir zema, tad visi no šiem procesiem ir izteikts nedaudz. Pilnīga apspiešana ovulācijas nenotiek, tomēr, kontraceptīvais efekts tiek panākts.

Levonorgestrelu saņemot Mikrolyuta ātri un pilnībā uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta, un divas stundas, tā koncentrācija asinīs sasniedz maksimumu (parasti 30-120 minūtes). Vēlāk, koncentrācija samazinās. Aktīvā viela ir atvasināta aptuveni vienāda proporcionāli ar izkārnījumiem un urīnu.

Dienas deva Mikrolyuta nav veicināt levonorgestrelu uzkrāšanos un tās metabolītu organismā.

Aktīvā viela ir 100% biopieejamība.

Atbrīvošana forma narkotiku un

Sakarā ar zemo saturu hormonu Gatavojoties Mikrolyut ir klasificēts hormonālo kontracepcijas līdzekļu klases "mini-tableti" (vismaz tabletes).

Katra tablete satur 0, 03 mg aktīvās vielas.

Zāles ievada pārdošanas iepakojumus (5 nedēļas), tai skaitā 35 gabaliem granulu. Papildus aprīkoti ar kalendāru.

Indikācijas Mikrolyuta

Saskaņā ar norādījumiem, Mikrolyut ir efektīvs narkotiku lai izsargātos no grūtniecības. Iecelts par līdzekli, kontracepcijas vairāk sieviešu lieto nehormonālus metodes grūtniecības novēršanai.

Narkotika ir ieteicams tajos gadījumos, kad uzņemšana kombinēta estrogēnu-progestagēnu kontracepciju, kāda iemesla dēļ nav iespējams.

Kontrindikācijas iecelšanu

 Mikrolyut 0, 03 mg

Mikrolyut neņem šādos gadījumos:

 • grūtniecības laikā;
 • ja nopietni traucējumi darbību aknas;
 • Iedzimta labdabīgs hiperbilirubinēmijas (Dubins-Džonsona sindromu, Rotors sindroms);
 • par audzēju aknu (ja ir bijuši pirms vai brīdī);
 • ja iepriekšējās grūtniecības sieviete bija herpes laikā;
 • kad trombembolijas procesi (ieskaitot asinsriti smadzenēs, jo sirds un asinsvadu slimībām, uc);
 • klātbūtnē smagas diabēta, kopā ar asinsvadu komplikācijām;
 • kad sirpjveida šūnu anēmija.

Instrukcijas Mikrolyuta: dozēšanas un deva

Veikt Mikrolyut mutiski ilgā laika periodā, katru dienu, nepārtraucot likmi. Sākot uzņemšanu jāsakrīt ar pirmo dienu menstruālā cikla laikā. Dražejas viens ņemts no kalendāra iepakojuma šūnas, kas atbilst pašreizējam nedēļas dienu. Norīt nesakošļājot, un noskalo ar nelielu daudzumu šķidruma.

Pirmā uzņemšana nav nozīmes, bet par nākamo un visiem turpmākajiem dienas Mikrolyut ieteicams dzert tajā pašā stundā, jo optimālais laiks starp devām ir aptuveni 24 stundas.

Narkotiku lieto, ņemot ikdienas tabletes no šūnām pēc virziena bultas norādītajā virzienā uz iepakojuma, līdz gada beigām, līdz ar iepakojuma satura. Tālāk, nepārtraucot kursu, dodieties uz jaunu iepakojuma. Sāc dienu, kas atbilst pašreizējam nedēļas dienu, un tad pa apli.

Saskaņā ar pārskatiem Mikrolyute, zāles neietekmē ilgumu un raksturu, menstruālā cikla laikā. Tomēr dažos gadījumos, lai mainītu intervālu starp sākuma menstruācijas. Ja šis intervāls izstiepts līdz 6 nedēļām, jums būtu jāizskata ginekologa, lai noteiktu, vai grūtniecība nav noticis. Nākotnē, narkotika ir iespējama tikai tad, ja nav grūtniecības.

Pieteikuma Features

Pēc pārtraukšanas darbības uztveršanas Mikrolyuta dzimumdziedzeri pilnībā atjaunota, nodrošinot spēju iedomāties.

Tajā vienlaicīgi saņem ar dažām antibiotikām (rifampicīnu, ampicilīna) kontraceptīvo efektivitāti Mikrolyuta, atsauksmes apstiprināt, tiek samazināts. Tas ir saistīts ar izmaiņām mikrofloras kuņģa reibumā šo narkotiku.

Uzņemšana progestīna preparātiem, ieskaitot Mikrolyuta kalpo kā iespēja, lai pielāgotu devu pretdiabēta zālēm un insulīnu.

Vienlaicīga ārstēšana ar barbiturāti un Mikrolyuta individuāliem pretepilepsijas līdzekļiem uzlabo vielmaiņu levonorgestrelu, samazinot kontracepcijas efektu.

Pirmajās 14 dienās pēc tam, kad sākat lietot zāles jālieto papildus non-hormonālo kontracepciju.

Lai ārsts varētu pienācīgi izvērtētu regularitāti cikla, ieteicams aizpildīt kalendāru, kas ir iepakojumā ar narkotiku.

Kontraceptīvais efekts, saskaņā ar instrukcijām Mikrolyuta var samazināties sakarā ar vemšanu, caureju, individuālās īpašības vielmaiņas kas saņem noteiktām zālēm.

Ja uztveršana ir izlaists dražejas, vai intervāls starp devām ir lielāks nekā 24 stundas, efekts kontraceptīvā efekta pārtrauc. Lai atjaunotu to, turpina saņemt no šūnas, kas atbilst vēlamajam dienai. Tomēr pilnīga atveseļošanās būs ne agrāk kā 14 dienas. Šādos gadījumos mēs iesakām papildināšanu nonhormonal kontracepcijas līdzekļus.

Pēc dzemdībām, aborta un laktācijas vēlamību ņemot Mikrolyuta nosaka ārsts.

Pirms sākuma saņemšanas un pēc tam ik pēc sešiem mēnešiem, Jums ir jāiziet medicīniskā un ginekoloģiskā izmeklēšana.

Nevēlamās reakcijas

Atsauksmes Mikrolyute liecina, ka narkotikas ir ļoti labi panes. Tomēr ļoti retos gadījumos var izraisīt šādas blakusparādības:

 • slikta dūša;
 • galvassāpes;
 • depresija;
 • svārstības ķermeņa masas;
 • izmaiņas libido.

Uzglabāšanas nosacījumi

Fit-to-izmantot narkotiku Mikrolyut uzskatīts 5 gadus no izdošanas dienas. Turēt narkotiku jābūt sausā vietā, istabas temperatūrā.

Яндекс.Метрика