Milife

 Milife kapsulas

Milife ir adaptogenic aģents.

Farmakoloģiskās iedarbības Milife

Milife kas raksturīgs ar tonizējošo efektu. Narkotiku ievērojami palielina organisma izturību pret nelabvēlīgiem ietekmēm, tas varētu būt piesārņojumu, iedarbību pret zemām un augstām temperatūrām, un ietekme dažādu toksisku elementu un patogēniem mikroorganismiem. Atsauksmes Milife apstiprina, ka narkotiku uzlabo gan fizisko un garīgo veiktspēju. Turklāt Milife paātrina reģenerāciju organismā pēc dažādu etymologies un pārvadāto kravu slimībām.

Jāatzīmē arī, ka Milife ir aknas iedarbība, un atjauno aknu darbības traucējumiem. Tas ir saistīts ar saturu sastāvdaļas, piemēram, ubiquinone Q6, Q9, Q10 un linolēnskābes, kas ir preparāta sastāvā. Tās ietekmē sintēzi thromboxanes, leikotriēnus un prostaciklīnu PGI2 pg.

Tā ir laba sagatavošanās un imūnmodulējošu darbību, ko izraisa saskarsme ar Milife par imūnkompetentām orgāniem. Eksperti saka, ka narkotiku normalizē humorālo un šūnu imunitāti. Tā ir narkotikas kā tiešā pretvīrusu iedarbība.

Produkta veids

Milife zāļu forma: kapsulas un tabletes.

Indikācijas Milife

Saskaņā ar instrukcijām, Milife parādīts:

  • palielināta psiho-emocionālo un fizisko stresu;
  • toksisks hepatīts;
  • atveseļošanās;
  • astēnija.

Kā preventīvs pasākums, jūs varat veikt Milife lai palielinātu organisma izturību pret saaukstēšanos.

 Milife tabletes

Kontrindikācijas

Narkotiku ir kontrindicēta:

  • hipertensija;
  • Paaugstināta jutība pret kādu preparāta sastāvdaļu;
  • Grūtniecība un zīdīšanas periods;
  • smagu koronāro artēriju slimību.

Instrukcijas Milife: metodes izmantošanu

Saskaņā ar Instrukciju Milife, zāles jāņem tūlīt pēc ēšanas iekšpusē, ar nedaudz ūdens.

Divreiz dienā 50 mg novēršanai iespējamām sekām, emocionālo stresu. To var izmantot Milife kompleksā terapijā, lai uzlabotu organisma izturību apstākļos, kas ir saistīti ar samazināšanos imunitāti, un slimības.

2-3 mēnešus Milife nepieciešams veikt divas reizes dienā 50 mg uz allergoses, autoimūnām slimībām, infekcijām, nezināmas etioloģijas un hroniskām infekcijām.

Atsauksmes Milife apstiprina, ka zāles ir efektīvas, lai uzlabotu vispārējo stāvokli slodzes laikā un ietekmi dažādu nelabvēlīgu vides faktoru.

Jūs varat pieteikties Milife un uzlabotu pretestību ķermeņa laikā SARS un gripas epidēmija, šim nolūkam jums ir nepieciešams ņemt to divas reizes dienā 100 mg.

Blakus efekti

Uzņemšana Milife var papildināt ar dažādiem alerģiskas reakcijas.

Nosacījumi un noteikumi

Ieteicams uzglabāt zāles ir ne vairāk kā 2 gadus vēsā un sausā vietā.





Яндекс.Метрика