Minirin

 Minirin - zāles, ko lieto, lai ārstētu bezcukura diabēts
 Minirin - nozīmē, ārstēšanai bezcukura diabētu.

Farmakoloģiskā darbība

Minirin ir antidiurētiskā - zāles, kas samazina urīna.

Aktīvā viela minirin - desmopresīna, kas ir analogs hormona arginīns vazopresīna, bet kas atšķiras no tā mazāk agresīva ietekme uz muskuļiem iekšējo orgānu un asinsvadu. Saskaņā ar rīcības desmopresīnu attīsta antidiurētiskā efekts samazina varbūtību asinsvadu spazmas un asociēto nevēlamām blakusparādībām reakciju.

Minirin epitēlija šūnas palielina caurlaidību ūdens vienlaikus palielinot tās reabsorbciju (otrā posma uropoiesis).

Tādējādi, ņemot vērā specifiku narkotiku, tā izmantošana bezcukura diabēts var samazināt piešķirto dienas urīna daudzumu, novērst nakts poliūriju - Palielināta urinēšana naktī.

Spriežot pēc pārskatiem minirin, kas deva no 0, 1-0, 2 mg ļauj augstu urīna jāsatur 8-12 stundu laikā.

Produkta veids

Minirin tabletes.

Kā analoģijas, varat izmantot minirin Vazomirin, desmopresīnu, Presayneks, Emosint, Nativ - narkotikas ar to pašu aktīvo vielu.

Indikācijas minirin

Zāles ir parakstītas bezcukura diabēts, niktūrija pieaugušajiem.

Piemērot Minirin un pediatrija - ārstēšanai primārās nakts enurēzes (Bedwetting) bērniem pēc 5 gadiem.

Instrukcijas minirin: kā izmantot

 Minirin tabletes
 Ārstēšana centrālā bezcukura diabēts Minirin sākas ar devām 0, 1 mg, ņemot narkotiku trīs reizes dienā. Par pēcpārbaudes iecelšanu, lai uzraudzītu reakciju pacienta uz zālēm un palielināt devu līdz 0, 2-1, 2 mg dienā.

Daudziem pacientiem, kuri ārstēti Minirin, ar nosacījumu optimālu režīmu, kurā ņemtu 0, 1-0, 2 mg trīs reizes dienā.

Ārstēšanai vèlèøanâs Minirin ievadāms devā ir 0, 1 mg, ņemot tabletes naktī. Ja pēc nedēļas par šādu ārstēšanu neuzlabosies, devu ik pēc 7 dienām palielina līdz 0, 1 mg, tika koriģēts uz maksimāli pieļaujamās devas 0, 4 mg.

Pacientiem ar poliūrija vecumā 65 vai vecāki, iepriekš ārstēšana ir nepieciešama, lai noteiktu nātrija daudzumu asinīs. Atkārtotas kontroles pētījumi veikti pēc trīs kārtās Minirin un pēc katras palielināt devu.

Kad galvenais nakts enurēze bērnam bērnam tiek dota 0, 2 mg nakti. Ja šī deva ir neefektīvs, tas palielinās līdz 0, 4 mg. Terapija ilgst trīs mēnešus bez pārtraukuma. Nedēļu pēc ārstēšanas beigām, lai novērtētu tās efektivitāti un, ja nepieciešams, atjauno minirin saņemšanu.

Dozēšanas analogiem minirin iestājas par pašu principu.

Instrukcijas minirin norādīja, ka ārstēšanas laikā būtu jāierobežo šķidruma uzņemšanu.

Blakusparādības minirin

Minirin var izraisīt sliktu dūšu, sāpes vēderā, svara pieaugums, galvassāpes, krampji, hiponatriēmija.

Ja pacients sūdzas par ūdens aiztures, vai bija iepriekš minētie simptomi parādās, pārtrauciet narkotikas, līdz stāvoklis uzlabojas. Pēc tam, jūs varat atsākt ārstēšanu minirin, bet tas būtu stingrāk kontrolēt lietošanu šķidrumu pacientiem.

Ārstēšana tiek pārtraukta, jo, ja pacients sāk drudzis, gastroenterīts vai attīstīt sistēmisku infekciju.

Spriežot pēc pārskatiem minirin izvairīties attīstību blakusparādības var būt pakļauti režīmam šķidruma uzņemšana: dzert kaut uz stundu pirms tabletes. Pacienti, kas ārstēties no primārā nakts enurēze, tas nav ieteicams 8 stundas laikā dzert šķidrumu, ņemot zāles.

Kontrindikācijas

Un analogi Minirin Minirin nav parakstītas Psihogēniskās polidipsija vai pastāvīgās (nedabiskā slāpes), ar hiponatriēmijas, smagu vai vidēji smagu nieru mazspēju, to neatbilstoša antidiurētiskā hormona izstrādi, ar paaugstinātu jutību pret desmopresīnu un citas sastāvdaļas narkotiku.

Instrukcijas minirin norādīja, ka tā ir noteikta piesardzīgi bērniem līdz viena gada nieru mazspējas ar vienkāršu paņēmienu, traucējumi ūdens un elektrolītu līdzsvara, urīnpūšļa fibrozes, grūtniecības laikā, vai arī, ja pastāv risks, intrakraniālais spiediens.

Saskaņā ar īpašu kontroli vecāka gadagājuma pacientiem, kuri lieto narkotikas vairāk nekā 65 gadu. Atsauksmes minirin apstiprina, ka šajā vecuma grupā pacientu blakusparādības narkotiku parasti attīstās.

Ieceļot minirin uzskatīja, ka tās darbība traucēta tetraciklīnu, gliburīda, litijs, norepinefrīna, un ka ir tendence palielināties efekts desmopresīnu palielina spiedienu līdzekļus.

Blakusparādību risks palielinās līdz ar iecelšanu zāļu vienlaikus ar nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem.

Antidiurētiskā efekts minirin var palielināt tricikliskos antidepresantus, CNS, serotonīna inhibitori, karbamazepīnu.

Яндекс.Метрика