Mirapex

 Mirapex - zāles, kas stimulē dopamīna receptorus
 Mirapex - nozīmē samazināt simptomu smagumu Parkinsona slimības.

Farmakoloģiskā darbība

Mirapex stimulē dopamīna receptorus un tādējādi samazina trūkumu mehānisko aktivitātes Parkinsona slimību. Aktīvā viela mirapex pramipeksols pasargā neironiem no deģenerācijas, kas notiek kā reakcija uz išēmijas vai metamfetamīna uzņemšanu levodopu.

Ir pozitīvas atsauksmes no mirapex izmanto korekcijai pacientam ar sindromu "nemierīgo kāju."

Narkotiku pieredze parādīja, ka pacientiem, kuri cieš no Parkinsona slimības, tas var aizņemt ilgu laiku, vairāk nekā trīs gadus - tās efektivitāte zāles nav zaudēts.

Produkta veids

Mirapex tabletes.

Analogus mirapex - narkotiku Pramipeksols un Oprimeya.

Indikācijas mirapex

Mirapex Apmācības parakstītas Parkinsona slimība, sindroms "nemierīgo kāju."

Parkinsona slimība narkotikas tiek noteikta kā neatkarīgs aģents, vai arī kombinējot to ar narkotiku levodopu.

Instrukcijas mirapex: kā izmantot

 Mirapex tabletes
 Veikt tabletes mirapex agrīnu ārstēšanu līdz 0, 375 mg dienā, pakāpeniski palielinot devu ik pēc 5-7 dienām. Tādējādi, otrajā ārstēšanas nedēļas, pacientiem, kas lieto 0, 75 mg uz trešo - 1, 5 mg, par ceturto - 2, 25 mg, piektajā - 3 mg, sestais - 3, 75 mg, un septītā nedēļa - 4, mirapex 5 mg dienā.

Uzturēšanas ārstēšanai zāļu ievadīšanas dienas devu 1, 5-4, 5 miligramiem. Lietojiet tabletes trijos posmos.

Pacienti ar hronisku nieru mazspēju zāles ievada mazāku tilpumu, atkarībā no nieru funkcijas parametru.

Ārstēšana apstājās pakāpeniski nedēļu.

Analogus mirapex izmanto to pašu shēmu.

Blakusparādības mirapex

Zāles var izraisīt apjukumu, veģetatīvo nestabilitāte, domāšanas traucējumi, halucinācijas, miegainība, nogurums, amnēzija, trauksme, delīrijs, trīce, bezmiegs, krampji kājās, artrīts, myasthenia gravis bursīts, sāpes kakla, krūšu, vidukļa, vēdera, kā arī slikta dūša, caureja, sausa mute, vemšana, vēdera uzpūšanās, sāpes kaklā, iesnas, elpas trūkums, sinusīts, klepus pieauga.

Ir atsauksmes par mirapex, izraisot libido, potences pasliktināšanos, biežāka urinācija, tahikardija, urīnceļu infekcijas, paralīze naktsmītnes, kataraktu, aritmiju, spiediena pazeminājuma, stenokardiju, konjunktivīts, redzes dubultošanās, dzirdes zudums, palielināts intrakraniālais spiediens, svara samazināšana, hipertermija, pastiprināta svīšana un pietūkums.

Kontrindikācijas

Mirapex instrukciju kontrindicēta grūtniecēm, ar krūti barojošām sievietēm un pacientiem, kuri ir atraduši idiosinkrāzija pramipeksolu.

Esiet piesardzīgs zāļu parakstītājiem ar hipotensijas, nieru mazspēja.

Nozīmējot zāles ir jāņem vērā, ka tas palielina koncentrāciju levodopas asinīs 40%, un tioksantēn atvasinājumi, fenotiazīna, metoklopramīds, butyrophenone samazina efektivitāti narkomānijas ārstēšanas.

Яндекс.Метрика