Mirloks

Mirloks - pretiekaisuma līdzeklis.  Mirloks 7 5 mg

Farmakoloģiskā darbība

Narkotiku pretsāpju, pretiekaisuma un pretdrudža iedarbība.

Aktīvā viela Mirloksa - meloksikāma.

Produkta veids

Mirloks tabletes.

Indikācijas Mirloksa

Zāles lieto simptomātiskai osteoartrīta, reimatoīdā artrīta, ankilozējošā spondilīta (ankilozējošo spondilītu).

Instrukcijas Mirloksa: kā izmantot

Mirloks ieteicams lietot kopā ar ēdienu vienu reizi dienā.

Osteoartrīts sākumā ārstēšanai paredzētā 7, 5 mg dienā. Ja šāds dienas deva būs neefektīva, tā palielinājās līdz 15 mg.

Ankilozējošā spondilīta Mirloksa izrakstīt 15 mg dienā. Tas ir maksimāli pieļaujamā deva, tādēļ, ja tas būtu neefektīvs, ieteicams mainīt medikamentus.

Reimatoīdā artrīta Mirloksa ievada 15 mg dienā. Terapijas laikā, ņemot vērā to, ka nomainīts pacienta stāvokli, dienas deva tiek samazināta līdz 7, 5 mg.

Hemodialīzes pacientiem vai nieru mazspēju, maksimālā dienas deva narkotiku ir 7, 5 mg.  Mirloks 15 mg

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Mirloksa var sajust sāpes vēderā, piesarkums, sausa mute, var sākties klepus, vemšana, slikta dūša, caureja vai aizcietējums, reibonis, asiņošana kuņģa-zarnu traktā, paasinājums astmu, galvassāpes.

Ir atsauksmes par Mirlokse, kas kļuva iemesls hepatīts, nieru mazspēja, nefrīts, nieru nekroze, troksnis ausīs, tahikardija, konjunktivīts, ezofagītu, eroziju vai čūlas kuņģa-zarnu traktā, tūska, izsitumi uz ādas, nieze, pastiprināta fotosensitivitāte ādas, eksudatīvā erythema multiforme, leikopēnija, trombocitopēnija, anēmija, alerģisks vaskulīts, drudzis.

Kontrindikācijas Mirloksa

Mirloks ir kontrindicēta smagu nieru vai aknu mazspēju, peptiska čūlas kuņģa-zarnu trakta paaugstinātu jutību pret meloksikāma, "aspirīns" astma, grūtniecība, barošana ar krūti.

Pediatrijas formulējums tiek izmantots.

Ārsta uzraudzībā, ir ieteicams lietot narkotikas, lai vecāka gadagājuma pacientiem, kas cieš no hroniskas sirds mazspējas, kopā ar asinsrites traucējumiem, kā arī, kas iepriekš tika ārstēti gremošanas trakta eroziju jeb čūlu pacientiem.

Pacientiem, kuri lieto Mirloks vajadzētu atteikties ārstēšanu par braukšanas auto, ja zāles padara tos miegainība, galvassāpes, reibonis vai.

Instrukcijas Mirloksa norādīja, ka risks erozijas vai čūlas kuņģa-zarnu traktā tiek palielināts kombinācijā ar narkotiku nesteroidami, ieskaitot ar aspirīnu.

Ieceļot narkotiku jāņem vērā, ka tā aktīvā viela mazina intrauterīnās kontracepcijas ierīcēm un līdzekļiem, samazinot spiedienu palielina litija toksicitāti un negatīvo ietekmi metotreksātu uz asinsrades sistēmu.

Sakarā ar kombinācijā ar ciklosporīnu un Mirloksa diurētisko nereti attīstās nieru mazspēja.

Vienlaicīga lietošana Mirloksa varfarīns, tiklopidīna, heparīns, fibrinolizinom var izraisīt asiņošanu, tādēļ, ja jums ir nepieciešams, lai dalītos mērķis šo narkotiku, ir ieteicams, lai pastāvīgi uzraudzītu sniegumu asins recēšanu.

Яндекс.Метрика