Mitomicīna

 Mitomicīna
 Mitomicīna - Zāles, ko lieto audzēju.

Farmakoloģiskā darbība

Mitomicīna - antibiotika ar pretaudzēju darbības sēnes izolētu no Streptomyces caespitosus.

Tās struktūra ir līdzīga mitomicīna bruneomitsinom. Sagatavošana DNS selektīvi inhibē šūnu augšanu, daudzi ir savdabīgs samazināt RNS šūnās, lai kavētu olbaltumvielu ražošanu, īpaši vēlīnā mitozes.

Mitomicīna imunosupresors ir mērena aktivitāte (nomāc organisma aizsargspējas).

Produkta veids

Mitomicīna var iegādāties tikai pulvera veidā atšķaidīšanai Ievadot un dažādos dobumos.

Lietošanas indikācijas mitomicīna

Mitomicīna efektīvi kombinācijā ar citām zālēm ar ķīmijterapiju, un kā neatkarīgiem līdzekļiem.

Indikācijas zālēm plaušu, kuņģa, aizkuņģa dziedzera vēzis, barības vads, zarnas, aknu, resnās zarnas resnās zarnas, žultspūslis, urīnpūšļa, krūts vēža, dzemdes kakla, vulvas, endometrija, prostatas vēža, galvas un kakla.

Arī sniegtos norādījumus mitomicīna, ko var izmantot līdzekli mezoteliomu, hronisku mieloleikozi un limfomas.

Nopirkt mitomicīna tikai ar recepti.

Kontrindikācijas

Mitomicīna nevajadzētu piemērot vēža pacientiem ar smagu hronisku nieru mazspēju grūtniecības laikā, paaugstināta jutība pret laktācijas laikā.

Jūs nevarat piešķirt mitomicīna bērnus.

Tāpat, pirms pērkat mitomicīna vajadzētu arī zināt, ka tas ir noteikts ar piesardzību infekcijas slimībām, akūtu baktēriju, sēnīšu, vīrusu, kas apspiešanu kaulu smadzeņu funkcijas (īpaši staru terapiju, lietošana citotoksisku narkotikas), koagulopātiju.

Iecelšanā zāles vienlaicīgi ar doksorubicīnu ir jāapzinās, ka tas varētu izraisīt tā kardiotoksisko efektu (var attīstīties sastrēguma sirds mazspēju).

Lietošanas instrukcija mitomicīnu

 Mitomicīna - antibiotika ar pretvēža efekta
 Prakses izmantošanu mitomicīnu šādās devām: 20 mg intravenozi / kvadrātmetru. ķermeņa virsmas 1p in 4-6ned. intravenozi 2 mg / kvadrātmetru. piecas dienas nedēļā, terapija ilgst 2 nedēļas.

Urīnpūšļa tiek parādīts 20-60mg administrē līdzekļus, izšķīdina 20-40ml ar sāls šķīdumu - viens p / WK. Terapija ilgst 6-8ned.

Pagājušo ārstēšanas un 7 nedēļas pēc veiktā pētījuma par trombocītiem, hemoglobīnu, leikocītu, asins šūnu sastāvu laikā. Ja trombocītu skaits asinīs iekļauta 150 tūkstoši / kub mm, leikocītu - 4 th / mm kuba vai ir tendence samazināt to līmeni, pārtrauciet lietošanu mitomicīnu.

Blakus efekti

Toksiskā iedarbība mitomicīnu par kaulu smadzenēs ir vērojams 60% gadījumu.

Over 8ned. pēc terapijas uzsākšanas ar mitomicīnu var leikopēnija vai trombocitopēniju.

Likme skaitļi nāk tikai caur 10ned pēc terapijas.

4% no toksisko ietekmi mitomicīnu atrodas uz ādas un gļotādām. Zemādas infiltrācijas var parādīties injekcijas vietā, stomatīts, tromboflebīts, alopēcija (atgriezeniska). Izsitumi parādās reti. Kad ielejot mitomicīna uz apkārtējiem audiem, var attīstīt savu atslāņošanos, nekrozi.

2% no novēroto toksisko iedarbību aģents nierēm. Var palielināt kreatinīna, attīstīt hematūrija, proteinūrija.

No plaušām, kā blakusparādības var attīstīties neproduktīvs klepus, aizdusa, plaušu infiltrāti.

Ja nav citu iemeslu rašanos blakusparādībām mitomicīna norādījumu aizstāj un rīcība terapija ar kortikosteroīdiem (deksametazons, prednizolona, ​​hidrokortizona uc).

Tiek arī norādīts, ka no mitomicīnu kombinācijas ar citiem ķīmijterapijas līdzekļiem, var izraisīt akūtu elpošanas distresa sindroms pieaugušajiem.

Papildus norādījumi mitomicīna norādīts, ka zāles var izraisīt galvassāpes, slikta dūša, drudzis, anoreksija, vemšana (pirmajā vienu līdz divas stundas pēc devas), aknu darbības traucējumiem, caureju, plaušu tūska, arteriālā hipertensija, caureja, cistīts, neiroloģiskām traucējumi, atrofija urīnpūšļa.

Яндекс.Метрика