Mometazona

 Mometazona furoāta
 Mometazona - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Mometazona furoāta attiecas uz grupas kortikosteroīdus, ir paredzēts tikai vietējai lietošanai.

Preparāti mēdz pretniezes, antialerģiska, pretiekaisuma, antiexudative rīcību.

Produkta veids

Mometazona ražots formā deguna aerosols, krēms, ziede, losjons.

Indikācijas mometazona

Mometazona kā ziede, krēms efektīvi mazina iekaisumu un niezi dermatozes, kad tas var ārstēt ar glikokortikosteroīdu: atopiskais dermatīts saulains, eksfoliatīvs, radiācija, intertriginoznoy, stāzi-dermatītu.

Mometazona ir arī noteikts valstīs ar simptomiem hiperkeratozes bērniem pēc 2 gadiem, pieaugušajiem: atopisko dermatītu, seborejas, psoriāze, ekzēma, hroniskas un senils vai anoģenitālo niezi.

Mometazona Spray ir paredzēts ārstēšanai alerģiskā rinīta novēršanai, deguna polipozes, sinusīts paasinājumiem (mometazona apvienojumā ar antibiotikām).

Losjons ir piemērots matains galvas zonas apstrādi.

Kontrindikācijas

Mometazona nevar izmantot ārstēšanai bērniem līdz 2 gadiem, ja konstatēta pastiprināta jutība pret objekta, laktācijas, grūtniecības laikā.

Tāpat saskaņā ar norādījumiem Mometazona ir kontrindicēta, pārkāpjot integritāti ādas, gļotādu.

Mometazona Spray ir kontrindicēta klātbūtnē neārstētu baktēriju, sēnīšu, vīrusu sistēmu, tuberkulozes infekcija, herpes simplex. Nelietot aerosolu, lai pacientiem, kuriem ir bijusi nesen operācija vai traumas uz deguna.

Ziede, losjonu vai krēmu Mometazona nevar piemērot ādas cirkšņos, jo paduses rajoniem.

Bērniem līdz diviem gadiem mometazona lietot tikai tāda pediatra vai bērnu uzraudzības - šajā vecumā paaugstināts risks saslimt ar Kušinga slimība, inhibīciju hipotalāma-hipofīzes darbu virsnieru sistēmu. Nelietojiet zāles profilaksei, ārstēšanai autiņš dermatīts.

Lietošanas instrukcijas mometazona

Mometazona furoāta formā, krēmu vai ziedes uzklāj uz bojātās zonas lpp / dienā. Terapijas ilgums ir vienmēr nosaka individuāli.

Spray mometazona, ko izmanto kā deguna ieelpošanas. Pirms jūs veiktu pirmo apūdeņošanas jāveic 6 vai 7 testa presētas (šī procedūra jāveic katru reizi pēc apstrādes būs pārtraukums uz divām nedēļām).

Viens Press izmet ap 100 mg suspensija, kas 50mkg mometazona furoātu.

Pirms apūdeņošanai būtu enerģiski sakrata varat Aerosola mometazona.

Pieaugušie, bērni, 12l pēc. profilaksei un ārstēšanai, kas norādīts turēt divas ieelpošanas (par 50mkg katrs) katrā nāsī viena rinda / dienā. Pieļaujamā deva - 200mkg / dienā.

Ja terapeitiskais efekts tiek panākts, tikai viens apūdeņošana vienā nāsī. Atļauts lietot līdz pat četrām inhalācijas vienu nāsi, ja terapeitiskais efekts netiek sasniegts. Pēc tam, kad ir novērojama uzlabošanās, deva jāsamazina.

 Mometazona Cream
 Saskaņā ar norādījumiem mometazona parastā stāvoklī uzlabojas vairāk nekā 12 stundas pēc pieteikuma.

Babies 2-11l. parādīts darīt vienu ieelpošanas p / dienā katrā nāsī. Kopējais deva - 100 mkg.

Saasināšanās sinusīta pieaugušajiem un bērniem pēc 12L laikā. iecelts, lai veiktu divus inhalāciju mometazona furoāta divu p / dienā katrā nāsī. Ja nav uzlabojumu, devu var palielināt līdz 800mkg (četras inhalācijas vienā nāsī divas p / d.). Pēc tam, kad stāvoklis uzlabojas, deva tiek samazināts.

Mometazona losjons saskaņā ar norādījumiem, ko piemēro skalpa vienu p / dienā, berzēt līdz tas pilnībā uzsūcas.

Blakus efekti

Āra narkotiku lietošana var izraisīt lokālas blakusparādības: dedzināšana, ādas atrofija, pinnes rosacea, nieze. Dažreiz mometazona izraisīt ādas sausumu un kairinājumu, folikulīts, hipertrihoze, aknei līdzīgi izsitumi, periorāls dermatīts, sekundāro infekciju, strijas, alerģisks kontaktdermatīts, hipopigmentâcija, indiešu siltuma, ādas mērcēšana.

Blakusparādību iespējamība palielinās līdz ar apsēju aplikācijas pārklājot ar mometazona.

Ja šī iedarbība izpaužas, ārstēšana ir jāpārtrauc.

Aerosols var izraisīt deguna asiņošana, galvassāpes, sāpes kaklā, dedzinoša sajūta degunā, kairinājumu deguna gļotādu, šķavas, deguna starpsienas perforācija, paaugstināts acs iekšējo spiedienu.

Яндекс.Метрика