Monocinque

Monocinque - medikamenti ar vazodilatējošs rīcību.  Monocinque

Farmakoloģiskā darbība

Monocinque paplašina asinsvadus, samazina vajadzību pēc skābekļa sirds muskuli, samazina Iepriekšielādēt un dobumu uz sirdi.

Reibumā narkotikas ir pārdale koronārās asins plūsmu, samazina apjomu ienākošo asins labajā ātrijā, samazina spiedienu uz "mazo" apli asinīs.

Ir pozitīvas atsauksmes no Monocinque administrēto pacientiem ar išēmijas un stenokardiju - tie norāda, ka viņu fiziskā izturība ir ievērojami uzlabojusies.

Aktīvā viela Monocinque ievada - izosorbīda mononitrāts.

Produkta veids

Monocinque pieejams kapsulās un tabletēs.

Analogi Monocinque ievadīja: Mono Mac Monosan, Monolong, Monizol, Pektrol.

Indikācijas Monocinque ievada

Recepšu medikamentu, lai ārstētu hroniskas sirds mazspējas, profilaksei un ārstēšanai, miokarda infarkta, stenokardijas rehabilitācijai pēc miokarda infarkta.

Monocinque administrē Guide: Kā lietot

Narkotika ir paredzēts veikt Monocinque lietoja pēc ēdienreizes 20-40 mg 2 reizes dienā.

Devas pielāgošana nav nepieciešama pacientiem, kuri iepriekš nav saņēmuši ārstēšanu ar nitrātiem vai ir nosliece uz bieži pazeminot spiedienu: pirmie trīs dienas terapijas šādiem pacientiem ievada 20 mg narkotiku. Pēc tam, atkarībā no pacienta atbildes reakcijas, devu var palielināt.

Tabletes un kapsulas nedrīkst sakošļāt.  Monosan - analogā Monocinque administrē

Blakusparādības

Spriežot pēc atsauksmēm, Monocinque ievada var izraisīt galvassāpes, tahikardija, ādas apsārtums uz sejas, sajūta siltuma, pazemināta spiediena, sabrukums, slikta dūša, redzes traucējumi, vemšana, paaugstināta stenokardicheskie krampji, smadzeņu išēmija, izsitumi uz ādas.

Pārdozēšanas jutās galvassāpes un reiboni, lēkmes, slikta dūša, caureja, aizdusu, bradikardija, sarkanu ādu, stimulē sirdsdarbība, traucēta redze, paaugstināts intrakraniālais spiediens, paralīze sākas, pacients var nonākt komā. Lai novērstu saindēšanās seku nomazgā kuņģa, dažos gadījumos, askorbīnskābe ievada, methylthioninium hlorīda šķīdums, veikt skābekļa terapijas, hemodialīze, asins pārliešana.

Analogus Monocinque ievada var izraisīt tādas pašas blakusparādības.

Kontrindikācijas Monocinque ievada

Monocinque nedrīkst ordinēt bērniem līdz 18 gadu vecumam, grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, akūts miokarda, smagas asinsrites traucējumi, hemorāģisko insultu, slēgta kakta glaukomu, paaugstinātas jutības uz nitrātiem, atgūstas no traumatisks smadzeņu traumas.

Instrukcijas Monocinque administratīvi norādīja, ka viņš netika izmantota, lai apturētu stenokardicheskie uzbrukumiem.

Antihipertensīvā iedarbība izosorbīda mononitrāts tiek uzlabota, ja tā saistīta ar narkotikām, pazemina asinsspiedienu, vazodilatējošo narkotikām, antipsihotiskie līdzekļi, tricikliskajiem antidepresantiem, beta blokatori, etanolu, sildenafilu.

Pacients sākumā ārstēšanas jābrīdina, ka zāles pazemina koncentrēšanās, ietekmēt spēju vadīt transportlīdzekļus, sarežģītu mehānismu.

Яндекс.Метрика