Monopril

 Monopril
 Monopril - līdzeklis pret hipertensiju.

Farmakoloģiskā darbība

Monopril - zāles, kas pazemina spiedienu aktīvās vielas darbojas fosinoprilu (ester).

Turklāt Monopril ir vazodilatatora, kāliju saudzējošas, diurētisku efektu.

Spiediena kritums pieteikuma Monopril izraisa izmaiņas cirkulējošā asins tilpuma, nieru un smadzeņu asins plūsmas perfūzijas skeleta muskuļus, ādu, iekšējos orgānus, infarktu.

Hipertrofija, hipertensija, kreisā kambara terapija samazina savu svaru, biezumu starpsienas. Pārkāpumi vielmaiņas īpašības ilgstošas ​​terapijas Monoprilom nav. Hipotensijas efekts sākas vienas stundas laikā, sasniedz maksimāli c / o 3-6ch paturēta citu dienu.

Labas atsauksmes par Monopril ārstēšanā sirds mazspējas - tās pozitīvo ietekmi, ir saistīts ar nomācot renīna-aldosterona. Ir novērots, ka samazināts dobumu preload uz sirds muskuli.

No uzsūktspēja spēja neietekmē pārtika, taču norādīja, ka lietošana Monopril pirms ēšanas palēnina procesu.

Produkta veids

Monopril tabletes.

Indikācijas

Monopril saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz hipertensiju (kā monoterapiju vai apvienojot to ar tiazīdu diurētisko līdzekļu), sirds mazspējas kompleksajā ārstēšanā.

Lietošanas instrukcijas Monopril

P  Veikt Monopril tikai iekšpusē
 rimenyayut Monopril tikai iekšā.

Arteriālā hipertensija, ārstēšanu uzsāk ar 10 mg / dienā. Izmaiņas deva var būt no 10 līdz 40 mg / dienā - atkarībā no tā, hipotensiju. Ja vēlamais efekts pēc apstrādes nav redzams, ir nepieciešams pieņemt tiazīdu diurētisko. Gadījumos, kad pacients pirms ārstēšanas Monoprilom jau sākuši diurētisko, tā deva nedrīkst pārsniegt 10 mg / dienā, ar pastāvīgu kontroli pacientam.

Kad hroniska sirds mazspēja ārstēšana tiek sākta ar 5 mg Monopril 1-2r / h.

Ja nav uzlabojumu, deva Monopril instrukcijas ir palielināta līdz 40 mg / dienā (maksimums) pēc vienas nedēļas.

Ja pacientam ir nieru darbības traucējumi, aknu, Monopril deva maiņa nav nepieciešama, un gados vecākiem pacientiem (pēc 65l), kurā uzņēmību pret narkotikām tiek paaugstināta, ja nepieciešams, samazināt devu.

Blakus efekti

Monopril var izraisīt ortostatisku hipotensiju, stenokardija, sirdslēkme, sirds mazspēja, aritmija, sirdsklauves, hipertoniskā krīze var izraisīt "skalošanas" uz galvas, ķermeņa augšdaļas.

Ir atsauksmes par Monoprile, kas izraisa reiboni, sāpes vēderā, atmiņas traucējumi, galvassāpes, apjukums, miegainība, parestēzijām, vājums, insults, išēmisko traucējumi, caureja, pankreatīts, vēdera uzpūšanās, hepatītu, vemšana, glosīts, sausa mute, slikta dūša , stomatīts, aizcietējums, holestāze, disfāgija, svara izmaiņas, patoloģiska funkcija prostatas dziedzera.

Ārstēšana var arī attīstīties limfadenīts, nieru mazspēja vai pasliktināšanos, elpas trūkums, sāpes kaklā, deguna asiņošana, aizsmakums, rinoreja, bronhu spazmas, podagru. Jūs varat redzēt izsitumi, nieze, tūska.

Monopril Instrukcijas norādīja, ka laikā, ārstēšana var atšķirties laboratoriskos parametrus: var parādīties urīna proteīnu, palielinātu urīnvielas līmeni, kālija, eritrocītu grimšanas ātrums, var palielināt aktivitāti fermentu, var samazināt nātrija līmenis, attīstīt leikopēnija, neitropēnija, eozinofīlija, gipogemoglobinemiya var samazināt hematokrīta numurs.

Kontrindikācijas Monoprix

Monopril nedrīkst ordinēt pacientiem ar alerģisku reakciju uz fosinoprilu, grūtnieces (provocē dažādas anomālijas auglim), sievietēm zīdīšanas periodā, bērniem līdz 18L.

Ja grūtniece ir iecelts vēl izmantot Monopril vajadzētu pastāvīgi uzraudzīt kālija līmeni, urīna daudzumu, spiedienu bērnam.

Antacīdi (Simetikons, alumīnija hidroksīds, magnija hidroksīds, citi preparāti šīs grupas) samazina uzsūktspēja Monopril - jāņem ar intervālu divas stundas vai ilgāk.

Litija sāļus kombinācijā ar narkotiku uzkrājas asinīs, kas var izraisīt pārdozēšanas. Tajā pašā laikā viņu iecelšanas pieprasa samazināt devu Monoprix.

Anti nesteroidy (aspirīns, indometacīns, uc), samazināt hipotensīvo efektu narkotiku.

Apvienojot ar Monopril diuretkami, ņemot vērā zemu sāls diētu, hemodialīzi, ir jāpatur prātā, ka pirmajā stundā pēc viņa uzņemšanu, varētu būt straujš kritums spiediens.

Narkotiku ar līdzekļiem kombinācija, bioloģiskie uztura bagātinātāji, kas satur kāliju, kāliju saturošiem diurētiskie līdzekļi (amilorīda, triamterēna sporonolakton) var izraisīt hiperkaliēmiju. Vairumā gadījumu, tas ir novērots pacientiem ar sirds mazspēju ar vienlaicīgu diabētu.

Ir arī atsauksmes par Monopril veicinošām hipoglikemizējošus efektu sulfonilurīnvielas atvasinājumiem, insulīnu.

Sakarā ar šīs narkotikas ar imūnsupresantiem, citostatiķi, prokaīnamīds kombinācija, allopurinolu var attīstīties leikopēnija.

Estrogēni kavē hipotensīvo efektu narkotiku, un vice versa, stimulē savu gatavošanos vispārējo anestēziju, opioīdiem, citiem preparātiem ar hipotensiju aktivitāti.

Яндекс.Метрика