Monosan

Monosan - vasodilator.  Monosan

Farmakoloģiskās iedarbības Monosana

Monosan paplašina asinsvadus smadzenēs, samazina preload un dobumu uz sirdi, veicina koronāro asinsriti novirzīšanu jomās, kurās asins plūsma tiek samazināts, samazinot spiedienu "mazo" loku asins un asins daudzums plūst uz labo ātrijā, palielina fizisko izturību pacientiem, kas cieš no stenokardiju, išēmijas .

Aktīvā viela Monosana - izosorbīda mononitrāts.

Produkta veids

Kapsulas, tabletes.

Analogus Monosana - narkotikas Mono Mac Monocinque administratīvi, Pektrol, Monizol, Monolong.

Indikācijas

Monosan parakstītas hroniska sirds mazspēja, "plaušu" sirds, palielinot spiedienu uz "mazo" loku asinsriti, perifēro artēriju spazmas: angiospastic oklūziju un retinīta.

Zāles var lietot, lai novērstu stenokardijas.

Instrukcijas Monosana: kā izmantot

Kapsulas vai tabletes Monosan veikusi vienu stundu pirms ēšanas vai divas stundas pēc. Košļāt kapsulas un tabletes nav ieteicams.

Sākumā terapijas ievada pacientam veikt 10-20 mg divas reizes dienā, ja tabletes tiek izmantotas vidēji ilgas darbības, un 40-50 mg 1 reizi dienā, kad piemēro depo tabletes vai kapsulas retard - zāļu formas ar ilgstošām sekām.

Saskaņā ar instrukcijām Monosana trešajā vai ceturtajā dienā ārstēšanas devu var palielināt līdz 20-40 mg. Daudzveidība narkotiku pārvaldē - divreiz dienā.

Ja nepieciešams, dienas deva tiek palielināta līdz 60-80 mg. Maksimālā dienas deva - 80 mg.  Mono Mac - līdzīgi Monosana

Blakusparādības Monosana

Sakarā ar pieteikumu var Monosana vaigu sejas ādu, sāk reibonis, tahikardija, galvassāpes, slikta dūša, var pazemināt asinsspiedienu, parādās sausa mute, dedzinoša sajūta uz mēles. Dažos gadījumos, pacientiem var pamanīt uzlabojušas stenokardicheskie uzbrukumiem.

Ir pierādījumi, ka ārstēšana ar zālēm var rasties miegainība, stīvumu, neskaidra redze, izsitumi uz ādas.

Pārdozēšanas simptomi Monosana: galvassāpes, sabrukums, neskaidra redze, ģībonis, hipertermija, svīšana, caureja, vemšana, krampji, aizdusa, ādas apsārtums, paralīze, bradikardija, koma, palielināts intrakraniālais spiediens. Ārstēšanai kuņģa mazgā ar šķīdumu, methylthioninium hlorīda, hemodialīzi, skābekļa terapijas, asins pārliešanai. Ja ir ievērojami samazināt spiedienu, pacients intravenozi fenilefrīns.

Tās pašas blakusparādības izraisa Monosana kolēģiem.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Monosan kontrindicēta nepanesības gadījumā esošajām zāļu vielu un palīgvielu, kā arī bērnu, grūtnieču vai ar krūti barojošām sievietēm.

Uzraudzībā lietot medikamentus ar hemorāģisko insultu, akūtu miokarda infarktu, glaukoma, hipertireoze, aknu mazspēja, pazemināts asinsspiediens, smaga anēmija, smagu nieru mazspēju.

Zāļu formas ilgstošas ​​darbības Monosana kontrindicēta malabsorbcijas sindroms, paaugstināts kuņģa-zarnu trakta kustīgumu.

Iecelšanas laikā tiek uzskatīts, ka izosorbīda mononitrāts mazina narkotiku ar vazokonstriktors efektu.

Monosana hipotensijas efekts tiek uzlabota, ja tā saistīta ar neiroleptiskiem līdzekļiem, etanolu, tricikliskajiem antidepresantiem, hinidīnu, prokaīnamīds, sildenafilu.

Яндекс.Метрика