Moriamin Forte

Moriamin Forte ir aminoskābju komplekss.  Moriamin Forte

Farmakoloģiskā darbība Moriamin Forte

Zāles ir multi-vitamīnu un vielmaiņas efektus.

Moriamin 11 Forte satur kristālisko vitamīnu un 8 aminoskābes, kas ir labi līdzsvarots starp tām. Aktīvās sastāvdaļas, aminoskābes kompleksa sagatavots granulu, kurā ir 7 Moriamin Forte sugas. Visi granulas ir dažādas krāsas, lai sasniegtu maksimāli vienaldzību un uzglabāšanas stabilitāti attiecībā pret otru. Pateicoties uzlabotai tehnoloģiju sasniegusi visvairāk līdzsvarotu granulāciju un lēni atbrīvot katras sastāvdaļas. Tas nodrošina ērtu lietošanu narkotiku, pietiekami ilgu periodu, efektivitāti un labu uztveri.

Action Moriamin Forte, viedokļi ekspertu apstiprināt, nodrošināt tās veidojošie aminoskābes un vitamīnus. Svarīga daļa no lielākā daļa fermentu sistēmu dažādu vielmaiņas procesus organismā ir vitamīni. Bet aminoskābes ir būtiski audu un asins proteīnu, kā arī, lai pārvietotu pieejamos aminoskābes organismā, veidojot jaunu olbaltumvielu un atjaunotu iznīcina audus.

Labi, balstīts attiecība aminoskābēm nodrošina optimālus apstākļus to iekļaušanu olbaltumvielu biosintēzi. Atsauksmes par Forte Moriamin apgalvo, ka tas novērš vitamīna deficīta parādības, normalizē olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu vielmaiņu, atjauno pēc ilgstošas ​​nogurumu. Turklāt narkotiku stimulē imūno aizsardzību organismā un novērš negatīvo ietekmi uz vidi.

Produkta veids

Zāļu formas Moriamin Forte kapsulas ir dažādās krāsās.

Indikācijas Moriamin Forte

Saskaņā ar instrukcijām, Moriamin Forte ir indicēts:

  • trūkums olbaltumvielu struktūra, hypovitaminosis un disbalansam uzturvielas;
  • obessilivanii stipra un izsīkums;
  • ārstējot hipoalbuminēmija, kas var rasties no vairākām dažādām slimībām;
  • paaugstinātas prasības vitamīniem, minerālvielām un dažādiem mikroelementiem (par intensīvu garīgo un fizisko aktivitāti grūtniecības un zīdīšanas laikā, stresa situācijās, bojāta un / vai nesabalansētu diētu laikā intensīvas augšanas bērniem uc).

Arī Moriamin Forte var izmantot, lai atbrīvojot nogurumu un / vai ķermeņa atgūšanu, piemēram, pēcoperācijas periodā.

Kontrindikācijas

Moriamin Forte nav kontrindikāciju, taču ar lielu rūpību dot pacientiem ar cukura diabētu.

Instrukcijas Moriamin Forte: kā izmantot

 Moriamin Forte kapsulas
 Instrukcija Moriamin Forte norāda, ka zāles ir jāveic 2-3 p / dienā 1-2 kapsulas iekšienē, un bērni - 1-3 kapsulas / dienā.

Blakusefekts

Zāles var pievienot Forte Moriamin hipervitaminozes un paaugstinātu jutību, kā arī dažādas alerģiskas reakcijas, kas var kļūt par iemeslu tās sastāvdaļām.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt šīs zāles būtu tumšā, sausā vietā, temperatūra nepārsniedz zīmi 25 par C. Uzglabāšanas laiks 3 gadi.

Яндекс.Метрика