Motilium

 Motilium tabletes
 Motilium - zāles, lai ārstētu kuņģa un zarnu trakta slimību

Farmakoloģiskā darbība

Motilium ir stimulators zarnu peristaltiku, ir pretvemšanas efekts.

Aktīvā viela Motilium - Domperidons, kas ir raksturīga ietekme dažu antipsihotisko līdzekļu, bet atšķirībā no viņiem tas neizraisa ekstrapiramidālas blakusparādības (parkinsonismu, distonija, trīce, horeja, atetoze akatīzija, tīkkoka, mioklonuss, stereotipi). Tāpat konstatēts, ka palielina prolaktīna domperidonu (peptīda hormons, kas stimulē piena ražošanu).

Motilium tonis un palielina spiedienu uz apakšējā barības vada sfinktera. Ražošanā kuņģa sulas zāles nav nekādas ietekmes.

Produkta veids

Tabletes parastā valodās (uzsūkšanās), Motilium apturēšana.

Indikācijas Motilium

Motilium tiek noteiktas saskaņā ar norādījumiem: dispepsijas traucējumi, ko izraisa lēna kuņģa iztukšošanās, gastroezofageālā atviļņa slimība, ezofagītu (vemšana, vēdera uzpūšanās, pilnuma sajūta un vēdera uzpūšanās, atraugas, grēmas, slikta dūša, sāpes pakrūtē), slikta dūša, vemšana, izraisīja izmantošana dopamīna agonistu pacientiem ar Parkinsona slimību (piemēram, L-dopa, bromokriptīns), slikta dūša un vemšana organisko, infekcijas, funkcionālās izcelsmi, sliktu dūšu un vemšanu, ko izraisa staru terapiju, pārkāpjot diētas, narkotiku terapiju.

Motilium ir efektīvs bērniem - ciklisks vemšana sindroms, vemšana, kuņģa-barības vada atviļņa, kuņģa motoriku traucējumi citiem bērniem.

Kontrindikācijas

Motilium saskaņā ar instrukciju nepiemēro, ja: kuņģa-zarnu trakta perforācija, obstrukcija tās mehānisko dabu, ar hipofīzes audzējiem, ražo prolaktīna, ar kuņģa-zarnu trakta asiņošana, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvajām un papildu vielām narkotiku.

Attiecībā uz šīm norādēm Motilium nedrīkst lietot vienlaikus ar ketokonazolu, eritromicīnu, vorikonazolu, flukonazols, amiodaronu, klaritromicīnu, telitromicīnu.

Zīdīšanas laikā, grūtniecība nav ieteicams lietot narkotikas.

Lietošanas instrukcijas Motilium

Motilium bērniem, kuru svars ir 35 kg vai vairāk, ir noteikts kā apvalkotās tabletes.

Motilium tabletes lietošanai zem mēles par liecību instrukcijā dotajiem tikai pēc 5L bērniem, pieaugušajiem.

Motilium ir suspensija bērniem līdz 5 gadi.

Motilium norāde dispepsijas traucējumiem, bērniem un pieaugušajiem pieņemt par 15-30min pirms ēšanas trīs 10mg p / dienā. Pieļaujamā deva - 80 mg / dienā. 12l bērnus, pieaugušajiem ļāva dubultu devu, ja nepieciešams.

 Motilium bērni - apturēšana
 Motilium apturēšana tiek saņemti no likmi 2, 5 ml uz 10 kg bērnu svara. Dubultojot devu var būt bērniem tikai pēc gada. Pieļaujamā deva - 2, 4 mg / kg / dienā, bet ne vairāk kā 80 mg / dienā.

Ārstēšanai vemšana un slikta dūša pieaugušiem bērniem pēc 12L. Motilium tiek noteiktas saskaņā ar instrukcijām, lai ņemtu apjoma 20mg 3-4r / dienā. pirms ēšanas, miega. Pieļaujamā deva - 80 mg / dienā. Babies 5-12l. 3-4r dod 10 mg / dienā. Balstiekārtas devu aprēķina šādi: 5 ml / 10 kg svara, veikt pirms ēšanas, pirms gulētiešanas (3-4r / dienā). Pieļaujamā deva - 2, 4 mg / kg / dienā, ne vairāk kā 80 mg.

Pieteikums motilium ar nieru mazspēju, tiek parādīts turēt ar ilgāku laika intervāliem. Pareiza deva nav nepieciešama. Ja nepieciešams, atkārtotu iecelšanu, daudzveidība izmantošanas Motilium samazināts līdz 1-2r / dienā, ar devu var arī samazināt.

Blakus efekti

Motilium var izraisīt amenoreja, hiperprolaktinēmijas (slimība, kas palielināja prolaktīna), ginekomastija, pārejoši ekstrapiramidāli patoloģiju pie bērniem (palaist pēc atcelšanas līdzekļus), traucējumi kuņģa-zarnu trakta, spastiska zarnu samazināšanas, alerģiskas reakcijas.

Bērniem līdz viena gada Motilium var izraisīt neiroloģiski traucējumi.

Pārdozēšana var izraisīt dezorientācija, miegainību, ekstrapiramidāli traucējumi (visbiežāk notiek bērniem). Par ārstēšana ekstrapiramidālo traucējumu var piešķirt antiholīnerģiskas vielas, narkotikas, lai ārstētu Parkinsona slimību. Sāk novērst simptomus pārdozēšanas ar procedūru kuņģa skalošanu.

Яндекс.Метрика