Movalis

 Movalis injekcijas
 Movalis - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Movalis ir pretiekaisuma, pretsāpju, pretiekaisuma darbība. Tā aktīvā sastāvdaļa - meloksikāma.

Iedarbība zāļu pamatojas uz spēju meloksikāma inhibēt funkciju fermenta ir tieši iesaistīta iekaisuma procesus.

Apstrāde narkotiku aknās. Attēlots Movalis 20s. Pēc pieteikuma. Aptuveni 5% no dienas devās pa izejas ir caur zarnu trakta tā oriģinālajā formā.

Produkta veids

Izgatavošanas Sveces Movalis tabletes, šķīdums injekcijām Movalis.

Indikācijas Movalis

Movalis instrukcijas izmantošanai osteoartrīts, ankilozējošā spondilīta (Behtereva slimība), reimatoīdais artrīts.

Pozitīvas atsauksmes par Movalis lieto, lai ārstētu deģeneratīvām, iekaisuma locītavu slimības, kas ir kopā ar sāpēm.

Kontrindikācijas

Nelietojiet šīs zāles astmas, angioneirotiskā tūska, deguna polipi, nātrene izprovocēja nesteroidov aspirīna.

Nelietojiet zāles pacientiem ar čūlas perforācija kuņģa-zarnu traktā, Krona slimība, čūlainais kolīts, akūta, aknu mazspēju / nieru smagu, ar progresējošu nieru slimības, akūta asiņošana no kuņģa un zarnu trakta, nesenajā vēsturē bijis smadzeņu asiņošanas, problēmas ar funkciju asins recēšanu.

Instrukcijas Movalis norādīja, ka tā ir kontrindicēta nekontrolētu sirds mazspējas, to nevar ņemt ārstēšanai perioperatīvajā sāpju koronārās artērijas apvedceļa operācijas.

Nelietojiet zāles, lai bērniem līdz 18L, zīdošām un grūtniecēm, pacientiem ar paaugstinātu jutību pret aktīvo vielu vai papildu Movalis.

Spriežot pēc pārskatiem Movalis, pastāv risks, ka krusteniskās alerģijas uz nesteroidam aspirīnu.

Ar aprūpes lietošanai pacientiem ar sastrēguma sirds mazspēju, nieru mazspēju, kuņģa-zarnu trakta vēsturē, koronārās sirds slimības, smadzeņu asinsvadu slimību, hyperlipidemia, dislipidēmija, diabēts, perifēro artēriju slimību, ilgstoša lietošana nesteroidov vecumdienās slimībām. Arī izmantot piesardzīgi pacientiem, kas smēķē, alkoholu bieži.

Lietošanas instrukcija Movalis

Intramuskulārās injekcijas Movalis ieviesta tikai pirmajās divās vai trīs dienas, un tad tabletes Movalis. Šķīdums jāinjicē dziļi. Vai intravenozas injekcijas Movalis, infūzijas ir aizliegta.

 Movalis sveces
 Atkarībā no slimības gaitas rāda 7, 5 vai 15 mg devas, kas ņem 1 p / dienā.

Diennakts maksimālā deva - 15 mg.

Pacientiem ar nieru mazspēju smagas, kas tiek veikta hemodialīze, nedrīkst lietot vairāk nekā 7, 5 mg narkotiku.

Kad kopā injekcijas, svecītes, tabletes Movalis izrietētu, ka kopējā deva nedrīkst pārsniegt 15 mg.

Samaisa šķīdumu injekcijām Movalis vienā šļircē ar citām zālēm nav ieteicama.

Blakus efekti

Pēc pieteikšanās Movalis var būt anēmija, trombocitopēnija, leikopēnija, anafilaktiskais šoks, reibonis, miegainība, garastāvokļa izmaiņas, apjukumu, galvassāpes, dezorientācija., Perforācija gremošanas traktā, asiņošana no kuņģa-zarnu trakta, gastroduodenāla čūla, vemšana, aizcietējums, ezofagīta, sāpes vēderā, atraugas, stomatīts, vēdera uzpūšanās, slikta dūša, izmaiņas rādītāji aknu funkciju (bilirubīns, transamināzes), hepatīts.

Ir atsauksmes par Movalis, izraisot epidermas nekrolīze, angioedēma, erythema multiforme, nātrene, Stīvensa-Džonsona sindroms, izsitumi, nieze, Bulozs dermatīts, fotosensitivitāte, sirdsklauves, tūska, paaugstināts spiediens.

Application Movalis var izraisīt astmu pacientiem ar alerģiju pret aspirīnu un nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem.

Instrukcijas Movalis arī norādīja, ka tas var izraisīt nieru mazspēju, izmaiņas rādītājiem nieru funkciju, urinācijas traucējumi (ieskaitot akūtu urīna aizturi), intersticiālu nefrītu, glomerulonefrīts, nieru serdes nekrozi, nefrotisko sindromu, redzes traucējumi, konjunktivīts.

Blakusparādību varbūtība ir atkarīga no devas un ārstēšanas ilgumu. Tāpēc ieteicams lietot iespējami mazāko devu narkotiku un piešķirtu īso ārstēšanu.

Яндекс.Метрика