Voskopran

 Mērci Voskopran
 Voskopran - sterili pārsēji, pamatojoties uz bišu vasku.

Farmakoloģiskā darbība

Ready-to-izmantot mērces Voskopran ar bišu vasku veidota ar modernu pieeju ārstēšanai brūces, atkarībā no veida un stadijas brūču dzīšanu:

 • Fāzē tīrīšanas pārsējs palīdz fizioloģiskos mehānismus attīrīšanas;
 • Granulēšana posms - stimulē angioģenēzi un kolagēna šķiedras aizpildīt defektu;
 • Fāzē epithelialization - paātrina šūnu dalīšanos.

Pateicoties bišu vasks, kas satur lielu skaitu aminoskābju, dzīšanas process notiek daudz intensīvāk un mērci Voskopran visos brūču sadzīšanas procesā nepielīp pie brūces. Pēc tīrīšanas vasku veicina strauju veidošanos epitēlijā.

Arī mērces Voskopran:

 • Nodrošināt brūci nepieciešamo reģenerācijai brīvās gāzu apmaiņu;
 • Ātri attīrītu brūci no strutaina eksudāta vai jaukta;
 • Efektīvi aizsargātu pret turpmāku infekcijas, žāvēšanas un ķermeņa šķidrumiem zudums, kā arī berzes, mehāniskiem bojājumiem, netīrumiem, kā arī pin.

Bez Voskopran labas atsauksmes ir veidots uz brūces, kas nodrošina netraumatisko mērci.

Produkta veids

Wound dressing pārsēju sastāvs (salvetes) Voskopran ietilpst bišu vasks (96, 9%), kā arī propoliss, un vitamīnu E. marle, pārsēji ražot 6 izmēriem: 7, 5h10sm, 5x7, 5cm, 10h15sm, 10h50 cm, 10x10 cm un 10h200sm katrs no kuriem ir aizsargāts abās polipropilēna plēves pusēs.

Indikācijas Voskoprana

Salvetes Voskopran piemēro:

 • Par pirmās palīdzības apdegumiem un traumām;
 • Ārstēšanai granulēšanu brūces.

Atkarībā no brūču dzīšanas procesu var piemērot vienu no četru veidu pārsēji:

 • Mērci Voskopran bez ziedes, ko lieto tīras brūces vai brūces granulēšanas soli, ieskaitot apsaldējuma, apdegumi, čūlas. Arī šāda veida mērci pēc izvēles var kombinēt ar jebkuru ziedi, kas ļauj tās iekļūšanu dziļākos slāņos bojātu ādu;
 • Pretiekaisuma ziede mērci ar Levomekol ārstēšanai venozās čūlas, inficētas un festering brūces, izgulējumu, apsaldējumus, autiņbiksīšu izsitumi, hroniskas iekaisuma slimības, ādas, ķīmijas, siltuma, radiācijas apdegumus I-III mākslas. Šo mērci Voskopran sniedz gan mikrobu un pretiekaisuma iedarbība tips;
 • Bandāža ar ziedes 5% dioksidina nodrošinot stabilu pretmikrobu aizsardzību tiek izmantots, lai ārstētu dziļu un virspusēju infekciju, strutojošu un nonhealing brūces;
 • Bandāža ar ziede Voskopran 10% methyluracyl stimulē reģenerācijas procesu, tiek izmantota, lai paātrinātu dzīšanu neto, granulēšanai, un lēnām sadzīšana brūces, tostarp apdegumus, dermatītu, pēc ķirurģiskām šuvēm, vārās un photodermatosis.

Kontrindikācijas

Izmantojiet salvetes Voskopran kontrindicēta individuālās jutības uz šīs pārklājumu sastāvdaļu, jo īpaši bišu produktiem. Mērces ar Dioxydinum nedrīkst lietot zīdīšanas laikā sievietes, un grūtniecība, kā arī trūkst virsnieru funkcijas.

Dozēšanas Voskoprana

 Voskopran - mērces, kuru pamatā ir bišu vasks

Salvešu piemēro Voskopran pēc atvēršanas tā, ka tas ir izvirzīta ārpus malām brūces virsmas uz 0, 5 cm. Otrais aizsargājošu slāni noņem pēc dažām minūtēm pēc pieteikuma.

Nepastāvot iekaisuma var atstāt pārsēju, līdz tie ir sadzijusi. Kā uzskata Voskopran pēc brūces dzīšanas dabiski no tā atiet, neatstājot rētas.

Blakusparādības Voskoprana

Piesakoties salvetes Voskopran blakusparādības netiek fiksēts.

Uzglabāšanas nosacījumi

Voskopran pieejamas bez receptes, glabāšanas laiks mērces - 18 mēneši.

Яндекс.Метрика