Mucosolvan

 Mucosolvan sīrups

Mucosolvan - nozīmē, lai ārstētu plaušu, bronhu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Zāles ir izteiktāka Mucosolvan mucolytic rīcība veicina izdalīšanos krēpu sakarā ar stimulāciju serozs šūnām bronhu gļotādas un motora darbības skropstas par epitēlijā bronhu (zāles novērš lodēšanai).

Produkta veids

Izgatavošanas Mucosolvan sīrups, Mucosolvan šķīdumā inhalācijām, Mucosolvan bērni kā sīrupu, tabletes.

Indikācijas Mucosolvan

Saskaņā ar instrukcijām Mucosolvan indicēts: hroniska, akūtas elpceļu slimību pavada sekrēcija viskozs gļotu: pneimonija, bronhiālā astma, hronisks bronhīts, akūta slimība bronhektāzes.

Efektīvs narkotiku ārstēšanā respiratorā distresa sindroms jaundzimušo un priekšlaicīgi dzimušo bērnu.

Kontrindikācijas

Mucosolvan lai saņemtu instrukcijas kontrindicēta jutība uz Ambroksols, citi komponenti aģentiem grūtniecības laikā. Tika konstatēts, ka aktīvā sastāvdaļa narkotikas nonāk mātes pienā, bet nav datu par negatīvo ietekmi naudas par bērnu, tāpēc lēmums izmantot Mucosolvan māsu māti jāveic ar ārstu.

Vienlaicīga piemērošana Mucosolvan antibiotika palielina to koncentrāciju plaušu audos. Nelietojiet zāles, tajā pašā laikā ar līdzekļiem, kas nomākšanai klepus.

Lietošanas instrukcijas Mucosolvan

Sīrups Mucosolvan dzert ēdot, iekšā, noskalo ar ūdeni. Pirmajos 2-3dn pieaugušajiem lietot 10ml, pēc - 5 ml trīs p / dienā vai divas 10ml p / dienā. Ja slimība ir smaga, devu nevar tikt samazināts.

Bērni Mucosolvan bērni jaunāki par 2 gadiem, ir divi p / nakts 2, 5ml, 2-5let bērni - trīs p / nakts 2, 5ml, bērni 5-12l. - 2-3r / dienā 5 ml. Bērniem arī nepieciešams dzert ūdeni sīrupu.

 Tabletes Mucosolvan
 Tabletes Mucosolvan veikt arī maltītes. . Bērni pēc 12l, Pieaugušie veikt trīs 30 mg p / dienā pirmajā 2-3dn pēc - divas 30 mg p / dienā vai 15 mg trīs p / dienā.

Babies 6-12l. ņemot izrakstītas devā 15 mg Mucosolvan divas vai trīs p / dienā tabletes.

Mucosolvan ieelpošana pieauguši bērni pēc 5 gadi. iecelt po15-22, 5 mg, bērniem līdz 2 gadu vecumam - 7, 5 mg, bērni 2-5l. - 15 mg viens, divi p / dienā. Ja nav iespējams veikt vairāk ieelpošana 1.dienas, administrē turpmāku risinājumu, sīrupu vai tableti.

Iekšējai lietošanai pieaugušajiem risinājums pārņemt pirmās divas vai trīs dienas 4ml pēc trīs p / nakti 2 ml vai 4ML divi p / dienā; Bērniem līdz 2 gadiem iecelt divas 1 ml p / dienā; 2-5l bērniem. - 1ml trīs p / dienā; 5-12l bērniem. - Divi vai trīs 2ml p / dienā.

Šķīdumu var ievadīt Mucosolvan 4 / dienā intravenozi, skaitot 30 mg uz kg ķermeņa svara (dienas devu). Pirms narkotiku ieviešana sajauc ar glikozi, fizioloģisko šķīdumu, Ringera šķīdumu.

Blakus efekti

Mucosolvan parasti panes labi, bet nepanesības gadījumā var darboties traucējumi gremošanas traktu (vemšana, grēmas, slikta dūša), izsitumi uz ādas.

Яндекс.Метрика