Mukaltin

M  Mukaltin
 ukaltin - atkrēpošanas.

Farmakoloģiskā darbība

Mukaltin palīdz novērst klepu, samazinātu intensitāti klepu. Narkotiku palielina sekrēciju gļotām, thins to un palīdz noņemt, ir aptverošo, pretiekaisuma iedarbība.

Aktīvā viela ir - ekstraktu zefīrs un aksesuāru - nātrija bikarbonātu. Ņemot vērā, ka, pamatojoties uz sagatavošanas augu ekstrakts, Mukaltin atļauts lietot grūtniecības laikā, barošanu ar krūti.

Produkta veids

Tabletes Mukaltin.

Indikācijas mukaltin

Mukaltin saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas par hronisku, akūtu elpošanas ceļu slimībām, kurām pievienots viskozs un bieza krēpas (pneimonija, pneimokoniozes, bronhektāzes, hronisku obstruktīvu plaušu slimību, laringīts, faringīts, bronhiālā astma, plaušu emfizēma, bronhīts, uc).

Labas atsauksmes par Mukaltin, izmanto klepus ar krēpām nezināmas izcelsmes.

Pieteikums mukaltin efektīvs valstī, kurā pacients ir grūti klepus up flegma arī.

 Mukaltin tabletes
 Lietošanas instrukcijas mukaltin

Tabletes Mukaltin pieaugušajiem un bērniem pēc 12L. ņemot pa vienu vai divas nedēļas. Veikt 3-4r 50-100mg / dienā pirms ēšanas.

Mukaltin bērni var ievadīt, iepriekš izšķīdina siltā ūdenī (aptuveni 1/3 cup). Bērniem līdz 12L. paredz 1. tableti arī 3-4r / dienā.

Mukaltin grūtniecības laikā saskaņā ar norādījumiem, ko izmanto šajos pieaugušo devām. Bet skatoties grūtniecības ārstu individuāli var mainīt uzdevumu.

Blakus efekti

Dažos gadījumos, izmantošana mukaltin izraisīt alerģiskas reakcijas, piemēram, nieze, anafilakse, angioneirotiskā tūska, nātrene. Ir arī atsauksmes par Mukaltin, izraisa drudzi, galvassāpes, vemšana, grēmas, slikta dūša, caureja.

Ja šīs blakusparādības parādījās, zāles būtu jāatceļ.

Kontrindikācijas mukaltin

Mukaltin kontrindicēts bērniem līdz 3 l., Ar smagu nieru slimību, tromboflebīts, tromboze, cukura diabēts, iedzimtu fruktozes nepanesību, fenilketonūrija, paaugstināta jutība pret aģents-galaktozes malabsorbcijas sindromu glikozi, pie peptiskas čūlas kuņģa-zarnu traktā.

Ar Mukaltin instrukcijas nevar izmantot vienlaicīgi ar ietekmējošām zālēm klepus centru, it īpaši, tā, ka uz kodeīns. Šajā gadījumā krēpas no krēpu var būt sarežģīta, un pamatslimību, kas izraisīja klepus var pasliktināties.

Яндекс.Метрика