Mulimen

 Mulimen
 Mulimen - homeopātiskā izmanto ginekoloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Mulimen - nehormonāls narkotiku ārstēšanai psihosomatisko traucējumu, kas rodas menstruācijas vai menopauzes laikā.

Pie sirds Mulimena - deviņiem uz dzīvnieku, minerālu, augu, pateicoties kurām zāles ir nomierinošs, kanalizācija, spazmolītiskais, kas regulē, pretiekaisuma, imūnmodulējošu iedarbību.

Tiek arī norādīts, ka Mulimen ietekmē neirohormonālu funkciju reproduktīvo sistēmu sievietēm.

Sagatavošana ietver:

  • Nevainīgs koks (Agnus castus) - darbojas spazmolītisķiem, antidepresanti, novērš migrēna, stimulē hormonu.
  • Racemosa black cohosh (Cimicifuga D4) novērš garīgo traucējumu laikā pirms un postmenstrual periodā, neiralģisks un spazmatiskā simptomiem.
  • Evergreen jasmīns (Gelsemium D4) palīdz ar dažādiem traucējumiem pubertātes laikā.
  • Nātre (Urtica D3) - palīdz apturēt dzemdes asiņošanu, samazina laktāciju. Nātres lieto, lai ārstētu nieze, pietūkums makstī, izdalījumi no maksts, patoloģiska pietūkums krūtīm.
  • Asinszāle (Hypericum D3) - ir pretiekaisuma, savelkoša, viegla nomierinoša iedarbība. Viela uzlabo garastāvokli, stimulē garīgo, endokrīno, autonomā procesus.
  • Saturs maisiņu Jūras sēpijas (Sepia) izmanto garīgās izsīkums, vājums, nogurums.
  • Vaska viela, no iekšzemes Ķīnas (Ambra) novērš migrēna, lieto menopauzes.
  • Kalcija karbonāts Hahnemann veiksmīgi lieto depresijas un nemiera, tiek izmantots psychovegetative labilitātes.
  • Kalcija karbonāts (Kalium carbonicum D4) novērš nervozitāti un depresiju.

Visas šīs īpašības veido Mulimen papildina fakts, ka narkotiku aktivizē organisma aizsargspējas un atjaunotu šķelto funkcijas organisma.

Produkta veids

Izgatavošanas Mulimen pilieni.

Indikācijas

Mulimen saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas mastītu, menstruālā cikla traucējumi (dismenoreja, oligomenorrhea, smērēšanās, gipomenoreya, tuberkuloze, polimenoreya), premenstruālo sindromu, pirms menopauzes un menopauzes sindromu (ieskaitot plūdmaiņu, garīgās izsīkums, nervozitāte, bezmiegs, Depresija ir saistīta ar šo nosacījumu), parametropatii (kairinājums hypogastric pinumu).

Labas atsauksmes par Mulimen piemēroti profilaksei un ārstēšanai, kas saistīti ar hormonālo metožu izmantošanu, lai izvairītos no grūtniecības blakusparādībām.

Lietošanas instrukcijas Mulimen

 Drops Mulimen
 Pilieni Mulimen jāņem zem mēles (zem mēles siekaloties) 3-5r / 15-20kap dienā. Pirms pieteikšanās pilienus sajauc ar ūdeni - uz 20-50ml. Veikt Mulimen šādi 30min pirms ēšanas, vai c / o stundu pēc.

Lai novērstu akūtas sāpes Mulimen veikti ik pēc 30 minūtēm, lai 10kap, lai 2-3ch (dienas devas šajā gadījumā ir 20kap), pēc kura pacients var doties uz parasto lietošanas shēmu Mulimen.

Saskaņā ar instrukcijām Mulimen, zem mēles metode, lietojot pilienus var aizstāt: tas ir nepieciešams, lai novērtētu ikdienas devu narkotiku lai izšķīdinātu pilienus glāzē ūdens un dzert zāles dienas laikā. Šajā gadījumā risinājums Mulimen dzert un SIPS pirms norīšanas to notiek mutē dažas sekundes.

Blakus efekti

Spriežot pēc pārskatiem Mulimen, zāles neizraisa blakusparādības, un ir labi panesama pacientiem.

Kontrindikācijas Mulimen

Kontrindikācijas Mulimen norādījums nozīmē nav noteikts.

Яндекс.Метрика