Multimaks

Multimaks - multivitamīnu kompleksu.  Multimaks

Farmakoloģiskās iedarbības Multimaksa

Sastāvā 13 Multimaksa vitamīnus (A vitamīns, E, D3, no B grupas), 17 mikroelementus (kālija, kalcija, cinka, silīcijs, magnijs, dzelzs, fosfors, varš, mangāns, molibdēns, selēns, niķelis, vanādijs hlorīdus , hroms, alva, jods) un karotinoīdu luteīns.

Kombinētā Multimaks komplekss, kas ietver vissvarīgāko personu par vitamīniem un minerālvielām, palīdz uzlabot vielmaiņu un imunitāti, palielina izturību pret stresu, fizisko un garīgo stāvokli.

Atsevišķi, ir vērts atzīmēt, ka sarežģītie Multimaks ražotājiem ietvēra karotinoīdu luteīnu - viela uzlabo labvēlīgo ietekmi A vitamīna uz vīziju un ieteicams lietot cilvēkiem, kuru darbība ir saistīta ar nopietnu acu sasprindzinājumu.

Tur Multimakse pozitīvas atsauksmes no dzīvo teritorijās ar sliktu vides stāvokli un lietoja narkotikas kā papildu vitamīnu avots cilvēkiem.

Produkta veids

Multimaks tabletes.

Indikācijas

Komplekss ir efektīvs īsā piegādes mikro- un makroelementiem, hypovitaminosis, ar lielāku pieprasījumu pēc vitamīniem: Stipras sporta, rehabilitācijas laikā pēc operācijas vai smagas slimības, ar ikdienas smagu fizisku vai garīgu stresu, nepietiekamu uzturu.

Turklāt, instrukcijas Multimaksa norādīja, ka to var veikt, lai novērstu deģenerāciju tīklenes, kataraktu un citu ar vecumu saistītu traucējumu funkcionālo orgānu.

Instrukcijas Multimaksa: kā izmantot

Vitamīni ieteiktu ņemot vienu kapsulu dienā pēc ēšanas.  Tabletes Multimaks

Blakus efekti

Multimaks var izraisīt alerģisku reakciju personas ar neiecietību minētā kompleksa sastāvdaļām.

Ir atsauksmes par Multimakse, reģistratūrā, kas iezīmēja urīna laikā - sakarā ar B2 vitamīnu, izrādās spilgti dzeltens un tumši ekskrementi - tiek skaidrots ar savu klātbūtni dzelzs kompleksa.

Ja to izmanto nepareizi, vitamīnus iespējamu pārdozēšanu. Augstas koncentrācijas D vitamīna redz slikta dūša, vemšana, stipras slāpes, biežāka urinācija, vājums, nervozitāte, nieze.

Pārdozēšanas gadījumā vitamīna A cieš no galvassāpēm, intrakraniālais spiediens, pastāv vispārējs vājums, ādas coarsens.

E lielos daudzumos vitamīns var izraisīt gremošanas problēmas, neskaidra redze, nogurums, vājums. Cilvēkiem, kuri smēķē, pārdozēšana šī vitamīna apdraudēta insultu.

Pārmērīgas devas vitamīnu no B grupas var ietekmēt stāvokli nervu, asinsrites, sirds un asinsvadu un gremošanas sistēmu.

Kontrindikācijas Multimaksa

Vitamīni Multimaks nav jāveic, ja alerģija, lai vismaz vienas sastāvdaļas, jo tie ir kontrindicētas bērniem līdz 12 litriem.

Grūtnieces, ar krūti barojošām mātēm Multimaks var pieņemt tikai ar atļauju ārstējošais ārsts.

Multimaks neņem vienlaicīgi ar preparātiem, kas satur vitamīnus D, A, E, B, jo tas var novest pie pārdozēšanas.

Яндекс.Метрика