Nagipol

Nagipol - vitamīnu un minerālvielu kompleksu.  Nagipol 1 - nagiem, matiem un ādai

Darbības veids un sastāvs Nagipola

Nagipol - vitamīnu papildinājums ikdienas uzturā, kas palīdz atjaunot vielmaiņu un gremošanas traucējumi, stimulē imūnsistēmu, paaugstina fiziskās, garīgās spējas, noņem radionuklīdus, toksīni, smagie metāli, paaugstina stresa izturību, uzlabo stāvokli nagiem, matiem, ādu.

Sastāvs Nagipola: Alus raugs, olbaltumvielas, aminoskābes, ogļhidrāti, polisaharīdus, fermenti, lipīdi, B grupas vitamīnus, H vitamīnu, F, E, dzelzs, cinka, kalcija un selēns.

Produkta veids

Nagipol tabletes, pulveri.

Indikācijas

Bioloģiski aktīvās piedevas ieteikti vitamīna deficīts, anēmija, kad nopietni asins zudums, samazināta imunitāte, olbaltumvielu badu, ar vēža patoloģijas, hepatītu, infekcijas, kuņģa-zarnu trakta, elpošanas un sirds-asinsvadu sistēmas slimībām, hroniska saindēšanās ar smagajiem metāliem vai kaitīgas ķimikālijas, gremošanas traucējumi, fiziska vai nervu izsīkuma, smagas fiziskas slodzes.

Sakarā ar to, ka Nagipola satur olbaltumvielas, to var veikt ar sportistiem, lai veidotu muskuļu.

Ir labas atsauksmes par Nagipole no pacientiem, kas cieš no vārīties - komponenti uztura bagātinātājiem ir reģenerācijas un pretiekaisuma īpašības.

Instrukcijas Nagipola: kā izmantot

Zāles ir parakstītas jāņem ikdienas pārtiku, ne vairāk kā trīs reizes dienā.

Pieejams dažādu zāļu tabletes Nagipol, tāpēc tabletes 0, 6, 0, 5 grami ņem 10-15 vienības dienā; Tabletes 0, 25 g - 20-30 gab.

Ieteicamā dienas deva pulvera Nagipol - 5.10 grami.

Šīs devas tiek izmantoti preventīvos nolūkos: lai uzlabotu imunitāti, uzlabo pašsajūtu, veselību uc

Smagos gadījumos, medicīniskās aprūpes uz jebkuru slimību devas laikā var palielināt līdz 1, 5-2 reizes. Tas būtu jāņem vērā, ka Nagipol nevar aizstāt atbilstošu ārstēšanu, kā Tas ir ne medikaments.  Nagipol 2 - pinnes

Nagipola Instrukcijas norādīja, ka ilgums gaitā tās piemērošanas - no vienas nedēļas līdz diviem mēnešiem. Saskaņā ar liecību jāiziet drošības līdzekli jūs varat likmi atkal, bet tikai pēc pārtraukuma un ieteikuma ārsta.

Tie, kas dzīvo teritorijās ar sliktu klimatu vai vidi, ir ieteicams lietot Nagipol regulāri - trīs reizes gadā.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Nagipole, norādot iespēju alerģijas (izsitumi vai ādas apsārtums) sakarā ar neiecietību pret uztura bagātinātāju sastāvdaļas.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Nagipol bērniem līdz 14 gadiem, ja konstatēta pastiprināta jutība pret alus raugs, citas sastāvdaļas līdzekļu, kā arī laktāzes deficītu - viens no palīgvielu ir laktoze bagātinātājiem.

Яндекс.Метрика