Naksodzhin

Naksodzhin - farmakoloģiskie aģenti no sintētisko narkotiku antibakteriālo grupu, ko izmanto, lai ārstētu infekcijas, ko izraisa vienšūņiem (Trichomonas, amēba, lyabmlii et al.).  Naksodzhin

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Naksodzhin satur aktīvo vielu - nimozoral un blakuspakalpojumu komponentus (mikrokristāliskā celuloze, kukurūzas ciete, metila celuloze, stearīnskābe).

Šis medikaments ir formā, tabletes (apaļas, baltas, ar dalījuma līniju vienā pusē).

Tabletes Naksodzhin Pieejams pudelēs tumša stikla, 1 flakons ar 6 tabletes narkotiku.

Farmakoloģiskās iedarbības Naksodzhin

Šīs zāles ir pretprotozoju darbību (ti, ir aktivitāte pret vienšūņiem, kas ietver Giardia, Trichomonas, amoebae, Toxoplasma, un citi.). Naksodzhin galvenokārt darbojas pret Trihomoniāze un citiem vienšūņiem (Entamoeba histolytica, Giardia interstinalis), kā arī pret Gardenerella vaginalis un Bacteroides.

Saskaņā ar instrukcijām Naksodzhin labi uzsūcas pēc iekšķīgas lietošanas. Atsaukšana narkotiku galvenokārt caur nierēm. Narkotiku koncentrācija un tā metabolīti urīnā un maksts izdalījumi ievērojami augstāks protivotrihomonadnyh nepieciešamie devām.

Indikācijas

Naksodzhin indicēts infekciju, ko izraisa Trichomonas maksts (Trihomoniāze), kad vaginīts izraisījusi gardenerelloy (Gardenerella vaginalis), kā arī giardiasis, amoebiasis, Vincent gingivīts (akūts nekrotizējošs čūlainais gingivīts).

Kontrindikācijas Naksodzhin

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām narkotiku, smagu asins slimības, smagas nieru un aknu mazspēju.

Piesardzīgi jālieto kad Naksodzhin neiroloģisko slimību akūtā periodā.

Tas nav ieteicams dzert alkoholu ārstēšanas ar šo narkotiku (vismaz 48 stundas pēc Naksodzhin) laikā.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Naksodzhin nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo ir iespējams mutagēno īpašību narkotikas.

Instrukcijas Naksodzhin: Devas un administrēšana

Šīs zāles lieto iekšķīgi pēc ēšanas. Ir vairākas shēmas piemērošanai Naksodzhin atkarībā no slimības un pacienta vecumu.

Ārstējot trichomoniasis pieaugušajiem iesaka šādu shēmu:

  • 2 g Naksodzhin pēc ēšanas tikai vienu reizi;
  • tad 1 g zāļu ik pēc 12 stundām (3 reizes);
  • seko 0 25 g Naksodzhin 3 reizes dienā 5-7 dienas.

Ārstējot trichomoniasis bērniem jāsaņem Naksodzhin 15 mg / kg / dienā (visa deva 3 atsevišķās devās) 5-7 dienas.

Ārstējot pieaugušo amebiasis iecelts Naksodzhin 500 mg divas reizes dienā 5-10 dienas. Mazuļi par attieksmi pret šo slimību ieteicama 20 mg / kg / dienā (devu sadalīta 2 devās) 5-10 dienas.

Ārstējot giardiasis pieaugušo jāņem 500 mg Naksodzhin 2 reizes dienā 5-7 dienas. Bērni deva tiek aprēķināta, pamatojoties uz formulu, 15 mg / kg / dienā (sadalīta 2 devās), Naksodzhin šajā gadījumā jālieto 5-7 dienas.

Ārstējot gardenerelleza pieaugušos iecelt 500 mg 2 reizes dienā uz nedēļu, vai 2 g vienreiz Naksodzhin.  Metronidazolu - līdzīgi Naksodzhin

Ārstējot pieaugušo gingivīts Vincent Naksodzhin narkotiku jāņem 2 dienu laikā pēc 500 mg 2 reizes dienā.

Blakusefekts

Kā uzskata Naksodzhin labi panes visu vecumu pacientiem. Pieredze blakusparādības ir retas un vāji izteiktas, un, kā likums, nav jāpārtrauc narkotiku.

Iespējamās blakusparādības: slikta dūša, grēmas, vemšana, izsitumi uz ādas, miegainība, reibonis, metāliska garša mutē, sausa un aplikta mēle, stomatīts.

Kā uzskata Naksodzhin jāveic pēc ēšanas, kas izpaužas atbrīvoties no dispepsijas blakusparādību. Reti, šīs zāles var izraisīt leikopēniju, diskomfortu urīnizvadkanāla, un tumšs urīns.

Pārdozēšana Naksodzhin

Pārdozēšanas simptomi šīs narkotikas: dispepsija (slikta dūša, vemšana, caureja), reibonis un iespējams arī izskatu neiroloģiskiem simptomiem (tirpšana, parestēzija, konvulsijas, stupors). Pārdozēšanas ārstēšanai tiek samazināts līdz kuņģa skalošana un simptomātiskas terapijas iecelšanu.

Brīdinājumi

Mērķis šo narkotiku pacientiem ar neiroloģiskām slimībām, ir iespējama tikai ar rūpīgu ārsta uzraudzībā.

Ārstējot trichomoniasis Naksodzhin terapijas jāveic reizi divos partneriem, lai izvairītos no reinfection (pat tad, ja otrs no šiem simptomiem ir klāt).

Mijiedarbība Naksodzhin ar citām zālēm

Alkohola patēriņš, lietojot šīs zāles var izraisīt disulfiramopodobnyh reakcijas, kas ir izskats slikta dūša, sejas pietvīkums, sirdsklauves, zems asinsspiediens, vemšana, intensīva bailes no nāves.

Būtu arī jāņem vērā, ka saskaņā ar instrukcijām Naksodzhin uzlabo antikoagulantu efektu varfarīnu.

Vienlaicīga ārstēšana ar fenobarbitālu var samazināt Naksodzhin saturu asins serumā.

Ietekme uz spēju vadīt transportlīdzekļus un citus mehānismus

Nav informācijas par Naksodzhin ietekmi uz spēju vadīt transportlīdzekļus un strādāt ar sarežģītiem mehānismiem.

Analogus Naksodzhin

Analogs narkotiku Naksodzhin nimorazol.

Ir arī zāles ar līdzīgu rīcību (piemēram, metronidazols, tinidazolu, Clione, Trichopolum, Osarbon, karogi).

Konsultējieties ar savu ārstu, ja jūs vēlaties, lai aizstātu analogo Naksodzhin.

Яндекс.Метрика