Naltreksons

 Naltreksons
 Naltreksona - narkotiku ārstēšanai narkotiku atkarības.

Farmakoloģiskā darbība

Naltreksons samazina jutību receptoriem, kas izraisa eiforiju, ņemot narkotiku, alkohola un dažas zāles.

Tā darbības mehānisms parādās naltreksona, pacients, kura receptori nereaģē uz narkotikām, vairs piedzīvo fizisko un psiholoģisko tieksmi pēc opiātiem, morfija un etanolu.

Narkotiku bloķē narkotisko pretsāpju līdzekļu iedarbību un to surogātiem - morfijs, kodeīns, papaverīns, Subutex, heroīna bupranala, dihidrokodeīnu, metadonu, dolofina, geptadona, palfiuma, adanona, fizeptona un citām vielām, kas satur opiju.

Daudzi pozitīvi komentāri par naltreksonu ko izraisa tas, ka narkotiku testi pozitīvi atgūšana no narkotiku un alkohola lietošana ir 80-90% gadījumu, raksturo ilgstošas ​​darbības, neizraisa atkarību.

Produkta veids

Atlaidiet naltreksons implants zemādas injekcijas un tabletes iekšķīgai lietošanai.

Nopirkt naltreksons var būt bez receptes.

Indikācijas naltreksons

Naltreksons galvenokārt veikti, lai ārstētu atkarību no narkotikām. Labas atsauksmes par naltreksonu lieto, lai ārstētu alkoholismu un novērstu recidīvu.

Kontrindikācijas

Pirms jūs pērkat naltreksonu ārstēšanai, jāpārzina tās kontrindikācijas: zāles nevar lietot aknu patoloģijas, akūtu hepatītu.

Būtu arī jāņem vērā, ka nav vēlams apvienot naltreksons ar narkotikām ir uz aknu toksicitāti. Ar vienlaicīgu šīs narkotikas lietošanu, var rasties tioridazīns hipersomniju.

Neskatoties uz to, ka viens var nopirkt naltreksons bez receptes, to piemērot, jo īpaši implanta, vēlams stacionāros apstākļos mediķu uzraudzībā.

Persona ārstējas narkotiku jāinformē medicīnas personālu uzņemšanas slimnīcā.

Lietošanas instrukcijas naltreksonu

Naltreksons tabletes lieto iekšķīgi, 50 mg dienā (viena tablete). Sākas ārstēšanu ar testa devu - 20 mg. Ja jums nav blakusparādības, tajā pašā dienā, pat dod 30 mg narkotiku un turpināt terapiju.

 Naltreksons implantu
 Iesniegšanas naltreksons (subkutānas implanta) uzskatāms par efektīvāku nekā tabletes. Procents recidīvu pēc implanta naltreksons minimumam, bet pēc tabletes lietot narkotikas un alkoholu atpakaļ aptuveni 30% pacientu. Zināmā mērā tas ir skaidrojams ar to, ka tabletes ir jālieto katru dienu, un naltreksons pieteikuma novērš saistītos trūkumus: implants nav redzams citiem, tas nav iespējams atcerēties veikt vai zaudēt.

Obligātie nosacījumi par narkotiku tabletēs un kā zemādas implantu: atturību no narkotikām, alkohola laikā 7-10dn pirms ārstēšanas, veicot testus saturu asinīs, urīna narkotiskās pēc šī perioda beigām, un pārnesamību līdzekļu. Tests zāles saturs tika veikta izmantojot narkotiku naloksona.

Pirmo reizi iesniedzot naltreksons tiek veikta astotajā dienā pēc atturību no narkotikām un / vai naltreksons tabletēm.

Otro reizi šūts implants 50-60 dienu, un pēc negatīva pārbaudes rezultāta narkotiku.

Standard terapeitisks kurss ir uz sešiem mēnešiem, bet labākais viedokļus par naltreksonu, kas piemērojami visu gadu.

Gadījumos, kad iedarbība naltreksona implanta beidzās pēc zemādas injekcijas novēršanai atkārtošanās var lietot tabletes.

Blakus efekti

Tabletes implantu naltreksons var izraisīt vemšanu, caureja, slikta ēstgriba, aizcietējums, sāpes vēderā, aknu slimības, tahikardija, flebīts, augsts asinsspiediens, nogurums, nemiers, galvassāpes, miega, reibonis, klepus pastiprināšanās, apgrūtināta elpošana, aizlikts deguns, nieze, ādas apsārtums, par potenci un libido, lēni ejakulācija, trīce, locītavu sāpes, drudzis, palielināti limfmezgli pasliktināšanās, hemoroīdi pasliktināšanos.

Ja, veicot medicīnisko aprūpi pacienta dzeltēt sklēras, aptumšotā urīnu, būs sāpes vēderā, Jums jāsazinās ar savu ārstu, iziet papildu pārbaudi un pieņem lēmumu par ārstēšanas turpināšanai ar naltreksonu.

Persona, kas saņem naltreksons, ņemot heroīna un citu opioīdu pretsāpju līdzekļus lielās devās var izraisīt nāvi.

Яндекс.Метрика