Naproksēnu

 Naproksēnu Acre
 Naproksēnu - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Naproksēnu nātrija pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļiem, ir vēl pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība, novērš trombozi.

Narkotikas atvieglot sāpes, tai skaitā locītavu, samazina tūsku un locītavu stīvumu.

Pretiekaisuma iedarbība naproksēna nāk līdz beigām pirmajā nedēļā tā piemērošanas.

Produkta veids

Naproksēnu nātrija tabletes, taisnās zarnas svecītes, apturēšanu iekšķīgai lietošanai.

Kopējs zīmols - naproksēns Acre.

Indikācijas naproksēnu

Naproksēnu tiek noteiktas saskaņā ar instrukcijas deģeneratīvām, iekaisuma slimības, muskuļu un skeleta sistēmas: reimatoīdo, nepilngadīgo hroniskas, podagras artrītu, ankilozējošo spondilītu, osteoartrīts.

Efektīvi noņem naproksēnu Acre sāpes ossalgia, artralģija, neiralģija, muskuļu sāpes, išiass, tendinīts, onkoloģisko patoloģiju, pēc operācijām un traumām, dzemdības, adneksīta, algodismenoree, infekcijas iekaisuma slimības LOR (vidusauss iekaisums, faringīts, tonsilīts).

Naproksēnu tiek izmantota arī, lai atvieglotu galvassāpes, zobu sāpes, drudzis novērstu saaukstēšanās un infekcijas.

Kontrindikācijas

Naproksēnu nedrīkst saskaņā ar norādījumiem, kas ir čūlaino bojājumiem, kuņģa-zarnu trakta, kas akūtā stadijā, asins, nieru un aknu funkciju, un paaugstinātu jutību pārkāpumi.

Bērni līdz gadam narkotiku lietošana ir kontrindicēta. Ar aprūpi izrakstīt naproksēnu arteriālo hipertensiju, sirds mazspēja, neilgi pēc nopietnām operācijām.

Terapijas laikā, pārliecinieties, lai uzraudzītu statusu nierēm un aknām. Narkotiku ietekmē psihomotorās reakcijas personas, tāpēc ārstēšanas laikā jābūt uzmanīgiem, strādājot ar sarežģītām mehānismus, kas kontrolē transportu.

Naproksēnu tendence samazināt diurētisko efektu furosemīdu, palielināt ietekmi netiešo antikoagulantu (zāles, kas samazina asins recēšanu - fenilin, akenokumarolu, varfarīns), lai palielinātu toksicitāti metotreksāts, sulfonamīdiem, fenitoīnu.

Lietošanas instrukcija naproksēnu

 Naproksēnu
 Naproksēnu tabletes no akūtas slimības gaitu uzņemties 0, 5-0, 75gr divi p / dienā. Pieļaujamā deva - 1, 75gr. Uzturošai terapijai ir tabletes, deva no 0, 5 g uz divos posmos.

Akūtas podagras lēkme ņemot sākuma devu naproksēnu natriya- 0, 825gr un pēc tam ik pēc 8 stundām. - 0, 275gr.

Kad algodismenoree (pārkāpums menstruālā cikla laikā), lai sāktu dzeramo 0, 5g un tad līdz 0, katru 275gr 6-8ch par 3-4dn.

Lai novērstu migrēnas ņemtu 0, 5g naproksēnu.

Taisnās zarnas svecītes naproksēnu saskaņā ar norādījumiem, kas veikti naktī vienu sveci (satur 0, 5 g aktīvās vielas).

Smagos gadījumos, kad jums ir nepieciešams veikt zāles lielās devās, apvienot sveces un tabletes.

Zīdaiņi vēlams dot apturēšanu. Babies 1-5l. Naproksēnu tiek ievadīts devā 2 5-5mg / kg ķermeņa masas 1-3 uztveršanai. Ārstēšana ilgst ne vairāk par 2 nedēļām.

Ārstēšanai artrīta yuvenialnogo Bērniem līdz 5 gadus pēc dienas deva narkotikas ir 10 mg / kg.

Pieņemts labāk ēdot.

Blakus efekti

Acre naproksēnu var izraisīt vemšanu, diskomforta sajūtu epigastrijā, slikta dūša, eroziju, perforācija un asiņošana kuņģa-zarnu traktā, aknu darbības traucējumi, miegainība, dzirdes zudums, galvassāpes, garīga atpalicība reakcijas, trombocitopēnija, aplastisko vai hemolītisko anēmiju, nieru slimības un alerģiskas reakcijas.

Taisnās zarnas svecītes var izraisīt izskatu gļotādas asiņošana no anālās atveres, sāpes defekācijas laikā.

Ja notiek pārdozēšana, naproksēnu vemšana, grēmas, miegainība, slikta dūša, gremošanas traucējumi. Novērš pārdozēšanas kuņģa skalošana, aktivētās ogles - 0, 5g / kg. Dialīze ir pārdozēšana naproksēnu nātrija nav efektīva.

Яндекс.Метрика