LaVital

LaVital ir uztura bagātinātājs, kas satur dažādus ārstniecības augu ekstrakti un par integrētās ārstēšanai alkoholismu. Uzņemšana Lavitalya, atsauksmes, veicina strauja LaVital iepakojumā
 atvieglojums simptomu paģirām, atjauno, uzlabo garastāvokli un mazina tieksmi pēc alkoholisko dzērienu patēriņa.

Darbības ar narkotiku laVital mehānisms:

 • Pilnīgi novērš vai ievērojami samazina alkas dažādu alkoholisko dzērienu;
 • In sākumposmos alkoholisma laVital ļauj pārtraukt cīkstēšanās necenšoties narkotiku ārstēšanu;
 • Ar visiem kontiem, laVital ievērojami uzlabo stāvokli pacientiem laika posmā ārā no iedzeršana, samazina smagumu abstinences simptomus;
 • Neitralizē toksiskā iedarbība alkohola uz korpusa un tās metabolītiem;
 • Narkotiku laVital ir aknas, ti, Tā aizsargā, atjauno un atjauno aknu šūnas;
 • Tas atjauno normālu funkciju praktiski visu iekšējo orgānu, sadalīti kā rezultātā alkohola lietošanu;
 • Normalizē miegu un ēstgribu;
 • Ātri atgūties no alkohola saindēšanās.

Norādījumus, lai Lavitalyu atzīmēja, ka zāles ir pozitīva ietekme uz nervu sistēmu un garīgo stāvokli personas:

 • Tas samazina simptomus aizkaitināmība, ko rada abstinences sindromu;
 • Uzlabo vispārējo psiholoģisko stāvokli;
 • Novērš dusmas un agresiju;
 • Tā veicina psiholoģisko stabilitāti, kuras mērķis ir pilnīga atturēšanās no alkohola.

Struktūra

Preparāts laVital ir komplekss augu ekstrakti: zaļā tēja, motherwort, vilkābele, krievu dadzis, piena dadzis, pienene narkotiku, citronu balzams, kumelītes aptieka, timiāns. Turklāt laVital satur B vitamīnus 1 un B 6 Un pārtikas nātrija benzoāts. Zāles ievada nav vienotas sastāvā šķidrums ar vāju aromātu garšaugu un vitamīniem. Šķidruma krāsa var mainīties no gaiši dzeltenas līdz tumši brūnai.

LaVital: lietošanas instrukcija

Sagatavošana Uzņemšana Lavitalya veicina samazināšanu simptomu paģirām
 LaVital ieteicams kompleksā ārstēšanā alkohola atkarības. To var arī izmantot, lai ārstētu alkohola abstinences sindromu un ietekmi akūtu alkohola saindēšanās.

LaVital jāveic, izšķīdina nelielā ūdens daudzumā vai jaukt ar pārtiku. Pirms lietošanas flakonu būtu enerģiski sakrata dažas reizes.

Lai izvairītos no nepatīkamiem un sāpīgas sajūtas, kas saistītas ar pārdozēšanas alkohola, saskaņā ar instrukcijām, laVital jāveic ik stundu līdz pat 25 pilienus normalizēšanai vispārējā stāvokļa.

Gadījumos, ja jums ir nepieciešams, lai ātri atgūt, narkotiku laVital pieņēma 35 pilieniem ik pēc 40 minūtēm. Atkarībā no sākotnējā stāvoklī laVital veikt kopā ir no viena sešas reizes.

Norādījumus, lai Lavitalyu atzīmēja, ka, lai gan narkotiku un nav narkotika, bet pirms tā piemērošana vēl joprojām ir nepieciešams konsultēties ar savu ārstu.

Kontrindikācijas

Narkotiku ir kontrindicēta klātbūtnē laVital ir paaugstināta jutība pret kādu no tās sastāvdaļām. Turklāt laVital nav ieteicams lietot grūtniecēm un laktācijas laikā.

Uzglabāšanas nosacījumi Lavitalya

LaVital jāuzglabā istabas temperatūrā sausā un aizsargā no tiešas saules gaismas. Derīguma termiņš - 6 mēneši no izgatavošanas datuma. Pēc pudeles atvēršanas tas tiek uzglabāts ne ilgāk kā desmit dienas.

Яндекс.Метрика