Vinkristīnu

 Vinkristīnu formula

Vinkristīns - alkaloīds augu aizsardzības līdzekli, zāles, ko lieto, lai ļaundabīgo audzēju ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Vinkristīnu - ir pretaudzēju līdzeklis, organisks savienojums ar rozā kapmirtes spēju bloķēt metafāzes no šūnu dalīšanās, un lielās devās, lai apturētu ražošanu olbaltumvielas un nukleīnskābes.

Produkta veids

Izgatavošanas Vinkristīns kā liofilizāts šķīduma I / valdības injekcijām.

Šķīdinātājs parasti saistīta ar ampulām.

Indikācijas

Vinkristīns tiek noteikts par akūtas leikozes, kombinēto terapiju akūtas limfoblastiskas leikēmijas bērniem ārstēšanai ne-Hodžkina ļaundabīgo limfomu, multiplās mielomas, Ewing sarkoma, mīksto audu sarkomas, osteogēno sarkomas, Kapoši sarkomas, dzemdes sarkomas, rabdomiosarkoma (ieskaitot augļa).

Saskaņā ar instrukcijām vinkristīnu lieto arī vēža nieru iegurņa, urīnvada, urīnpūšļa, krūts, dzemdes kakla, mazo šūnu karcinomas, melanomu, audzēju Williams, neiroblastoma, cilmes šūnu audzēji sēkliniekos, olnīcas, ependimiome, pleirīts audzējs izcelsmi horionepitelioma dzemdes ļaundabīgu Meitenes uz dzimumorgāniem, idiopātiska trombocitopēniskā purpura (izturīgas pret glikokortikosteroīdu, un gadījumos, kad splenektomijas nav devis efektu).

Lietošanas instrukcijas vinkristīnu

 Vinkristīnu

Narkotiku vinkristìna tiek ievadīts intravenozi ik pēc nedēļas. Ārstēšanas shēmas noteikts stingri individuāli.

Vidējais nedēļas deva norādījumu Vinkristina- 0, 4-1, 4 mg / m. ķermeņa pieaugušajiem. Bērni iecelt 2mg / m. ķermeņa.

Vinkristīns tiek ievadīts vienā un tajā dobumā starp akustiski plaušu - 1 mg narkotiku, kas ir izšķīdināts fizioloģiskā šķīduma (10 ml).

Blakusparādības vinkristīnu

Zināmās blakusparādības, piemēram vinkristīnu: bezmiegs, muskuļu vājums, matu izkrišana, nejutīgums ekstremitātēs, kustību traucējumiem, aizcietējums, drudzis, svara zudums, skaita samazināšanās leikocītu asinīs.

Reti, bet ir daudz urinācija, iekaisums, mutes gļotādas, dizūrija, apetītes zudums, vemšana, slikta dūša, kā blakusparādība Vinikristina.

Arī narkotiku vinkristīnu neirotoksicitātes, tam ir negatīva ietekme uz nervu centrālo sistēmu, kas būtu jāņem vērā, ārstējot gados vecākiem cilvēkiem un tiem, kuri iepriekš novērotas neiroloģiskās slimības.

Biežums un smagums, kas saistīti ar vinkristīnu ārstēšanas ilgumu un devu zāļu iegūto blakusparādības.

Kontrindikācijas

Vinkristīns sulfāta šķīdums netiek izmantots vienlaikus ar šķīdumu, furosemīdu.

Produkts ir spēcīgs kairinātājs, lai izvairītos no saskares ar ādu, acīm, sakarā ar lielu varbūtību audu nekrozi.

Vinkristīnu nav iecelts augstā jutība pret vinkoalkaloidam, akūtas infekcijas slimības, sēnīšu, vīrusu, baktēriju izcelsmi. Kā arī smagu kaulu smadzeņu nomākumu, ar neurodystrophic slimības grūtniecības laikā, laktācijas.

Ar rūpīgu izmantošanu vinkristīna mehānisku dzelti, hiperbilirubinēmiju, apspiešanu kaulu smadzeņu asinsradi pēc staru terapijas jomā muguras smadzenēm un aknām reģionā, fona hiperurikēmiju, ar aknu mazspēju.

Яндекс.Метрика