Nasonex

 Nasonex spray
 Nasonex - narkotiku grupa kortikosteroīdus intranazāli izmantošanai alerģiskā rinīta etimoloģija.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Nasonex, atsaucoties uz grupas kortikosteroīdu, ir gan anti-alerģiskas un pretiekaisuma iedarbība.

Vietējā narkotiku lietošana var izdarīt terapeitisko efektu neradot sistēmisku ietekmi.

Nasonex pārskatīšana ir vienlīdz efektīvs agrīnā un vēlīnā stadijā alerģisku reakciju.

Produkta veids

Nazoneks ražoti veidā deguna aerosolu mērīta ar baltu suspensiju. 1 deva satur 500 mikrogramus mometazona furoāta. Palīgvielas - citronskābes monohidrāts, pārtraukta celuloze, nātrija citrāta dihidrāts, glicerīns, polisorbāts 80, phenylethanol, benzalkonija hlorīds, un attīrīts ūdens. Ar polietilēna pudeles 18 g (120 devas) ar mērīšanas ierīci.

Indikācijas Nasonex

Saskaņā ar instrukcijām Nasonex izmanto:

  • Ārstēšanai sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta pieaugušajiem un bērniem no divu gadu vecuma;
  • Lai novērstu sezonālo alerģisko rinītu, izmantojot medikamentus parasti mēnesi pirms sezonas sākuma putekļu;
  • Hroniska sinusīta paasinājums pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu kā palīglīdzekli kompleksā antibiotiku terapijas laikā.

Kontrindikācijas

Nasonex Spray ir kontrindicēta:

  • Elpošanas tuberkuloze, tostarp latento;
  • Infekcijas gļotādām deguna dobumā;
  • Sēnīšu, baktēriju vai sistēmiskas vīrusu infekcijas, tai skaitā infekcijas, ko izraisa Herpes simplex vīruss ar sakāvi acīm;
  • Salīdzinoši nesen veikta operācija vai trauma no deguna;
  • Paaugstināta jutība pret šļakatām.

Mazuļi Nasonex var lietot ar divu gadu vecumam.

Grūtniecības un zīdīšanas Nasonex deguna piemēro saskaņā ar instrukcijām laikā nav ieteicama.

Lietošanas instrukcijas Nasonex

Kad sezonas un daudzgadīgo rinīts pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu Nasonex instrukcijas dota vienreiz dienā uz 2 injekcijas, un smagos gadījumos var izmantot 4 devām katrā nāsī. Ar devas samazināšanas simptomu var samazināt līdz vienai injekcijai dienā. Nasonex bērni 2-11 gadi parasti tiek dota vienreiz dienā par vienu devu. Parasti uzlabošanās notiek pirmajās dienās narkotikas.

In paasinājumi hronisks sinusīts Nasonex par instrukcijām, ko izmanto kompleksā terapijā ar antibiotikām. Single devas Nasonex bērniem vecumā no 12 gadiem un pieaugušajiem ir 2-4 aerosoli katrā nāsī divas reizes dienā atkarībā no slimības.

Pēc samazinot devu simptomu Nasonex izsmidzināmo ieteicams samazināt.

 Analogs Nasonex - Nasobek
 Pirms pieteikšanās spray Nasonex flakonu un enerģiski sakrata iesaka veikt 5-7 "kalibrēšana" taustiņsitienus, ļaujot pareizu dozēšanu narkotiku. Ja aerosols netiek izmantots vairāk nekā 2 nedēļas, "kalibrēšana" ir jāatkārto.

Nav pietiekami pētījumi par narkotiku Nasonex vzaimodeysviya ar citām zālēm nav veikti. Nejauša pārdozēšana Nasonex atsauksmēm neprasa īpašus pasākumus.

Blakus efekti

Nasonex par atbildēm pieaugušajiem var izraisīt deguna asiņošana, dedzinoša sajūta deguna, rīkles un kairinājumu deguna gļotādas. Bērni Nasonex var izraisīt galvassāpes, deguna asiņošana, sajūtu kairinājumu deguna un šķaudīšanu.

Nasonex ražot analogus, jo pieder pie grupas glyukosteroidov, kas ļauj tos izmantot ilgu laiku.

Piemēri no šiem medikamentiem ietver mometazona, Nasobek, Avamys, Aldetsin, Fliksonaze, flukonazols un AERIUS. Šie analogi Nasonex izdalīšanās ražotāji no dažādām valstīm. Kaut arī tie pieder pie tās pašas grupas, tie būtiski atšķiras to ķīmisko struktūru. Tā aktīvās vielas Fliksonaze ​​- flukonazolu, Avamys - Flutikazona, AERIUS - desloratadīna, aldetsin - beklometazol. Tāpēc lēmums izmantot analogo Nasonex nevis sākotnēji zāles var lietot tikai ārsta.

Uzglabāšanas nosacījumi

Spray Nasonex pieder pie zālēm, kas ir pieejami pēc receptes, derīguma termiņu - līdz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика