Natalsid

Natalsid - farmakoloģiskie aģenti veidā taisnās zarnas svecītēm, lai ārstētu hemoroīdi un anālās plaisas.

Struktūra un sastāvs Natalsida

 Natalsid
 Šo narkotiku nāk kā rektālo svecīšu. Saskaņā ar instrukcijām Natalsid ietver aktīvo vielu (nātrija algināts 250 mg), un papildu komponentu (vitespol). Svars svecīte ir 2, '25

Svecītes Natalsid gaiši pelēks, Torpedo-formas, tos liek Valium planimetric paketē 5 gab. Kartona kārba satur 2 ķēdēm ar narkotiku iepakojuma un instrukcijas, lai to izmantotu.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Natalsid ir hemostatic (hemostatic), pretiekaisuma un dzīšanas (atjaunojošās) rīcību. Terapeitiskās sekas narkotiku izraisa tās aktīvā aģenta (nātrija algināta), kas ir dabisks polisaharīds, ko ražo no brūno jūras aļģēm.

Indikācijas Natalsida

Saskaņā ar instrukcijām Natalsid norādītajiem hroniskas hemoroīdi (ieskaitot asiņošanu), hronisku anālo spraugas (saskaņā epithelialization), proctosigmoiditis, un pēc ķirurģiskas iejaukšanās, taisnās zarnas zonā, lai mazinātu iekaisumu.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām narkotikām, un līdz ar vecumu 14 gadi.

Pieteikums Natalsida grūtniecības un zīdīšanas laikā

Natalsid grūtniecības laikā ir atļauts izmantot par jebkādiem noteikumiem. Zāles nav iekļūt mātes pienā un to var lietot zīdīšanas. Kā uzskata Natalsid, tas ir viens no visefektīvākajiem narkotiku apstiprinātas lietošanai grūtniecības laikā.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Natalsid ievietota taisnās zarnas. Optimāli svecīte ievada pēc zarnu kustības (sevis vai pēc tīrīšanas klizmu), iepriekš ieteicams samitrināt ar ūdeni.

Bērni, vecāki par 14 gadiem un pieaugušie Ieteicams 1 svecīte 2 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ar narkotikām ir 7 līdz 14 dienas, tas tiek noteikts individuāli pēc ārstējošā ārsta.  Devas forma Natalsida - taisnās zarnas svecītes

Blakusparādības Natalsida

Paaugstinātas jutības reakcijas. Kā uzskata Natalsid reti izraisa blakusparādības, un ir labi panesama pacientiem.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav datu par mijiedarbību ar citām zālēm Natalsida.

Brīdinājumi

Bērni līdz 14 gadu vecumam ieteicams lietot formu narkotiku Alginatol bērniem, kas satur arī nātrija alginātu.

Яндекс.Метрика