Nayatoks

Nayatoks - farmakoloģiskā komplekss gatavošanās Uzklājot, ko izmanto, lai ārstētu balsta un kustību sistēmas slimības ar sāpju sindromu.

Struktūra un sastāvs

 Nayatoks
 Nayatoks emitētās veidā ziedes lokālai lietošanai. Aktīvās sastāvdaļas ziedes: parastā sausais kobra inde (MED 12 100 g ziedes), metil salicilāts (4 g), kampars (3 g), eikalipta eļļas (2 g). Papildus ziedes ietver palīgvielām (bišu vasks, petrolatumu).

Ziede Nayatoks izskatās bālgana-dzeltenīga, viendabīga, ar raksturīgu smaržu kampara un eikalipta eļļu. Tā ražo narkotikas alumīnija caurules 20 g

Farmakoloģiskās iedarbības Nayatoksa

Saskaņā ar instrukcijām Nayatoks ir vietējo kairinošs un pretsāpju (pretsāpju) rīcību. Aktīvās sastāvdaļas ziedes kairināt ādu jušanas receptorus un izraisa veidošanos bioloģiski aktīvo vielu (histamīna, organiskās skābes, fermentus, uc), kas sekmē paplašināšanos perifēro asinsvadu, trofiku (uztura) audus uzlabošanai.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Nayatoks ieteicams lietot artrītu dažādu izcelsmi, neiralģija, muskuļu sāpes, osteohondrozes, radikulīta. Arī šis medikaments tiek izmantots traumatiskiem bojājumiem, kas ligamentous aparātu (zilumi, sastiepumiem) un citām slimībām, muskuļu un skeleta sistēmas, kas ir saistīts ar sāpēm.

Kontrindikācijas Nayatoksa

Paaugstināta jutība uz zāļu komponentus, ādas slimību vai traumatiskiem bojājumiem pie vietā paredzētajam pielietojumam, tromboflebīts, drudzis nezināmas izcelsmes, aktīva tuberkuloze, smagiem aknu un / vai nieru mazspēja, insults (trieka, pārejošas išēmijas lēkme, izrunā smadzeņu ateroskleroze) , bērniem līdz 6 gadiem.

Piesardzība būtu jāpiemēro Nayatoks bērnībā, kā arī bijusi bronhiālā astma (ja izprovocēja aspirīnu vai citas narkotikas no grupas nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem).

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Izmantojot Nayatoksa kontrindicēti grūtniecības laikā. Ja jūs vēlaties izmantot šo narkotiku zīdīšanas laikā, zīdīšanas laikā zāļu lietošana jāpārtrauc.

Instrukcijas Nayatoksa: Devas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Nayatoks jālieto tikai ārēji! Ziedi uzklāj uz ādas sāpīgo jomās reizi dienā, summa ziedes 1-2 tējkarotes (5-10 g), tas būtu viegli iemasē ādā pa daļām. Kad smagas sāpes Nayatoks instrukciju var izmantot līdz 2 reizes dienā. Ārstēšanas ar šīs narkotikas ilgums ir ne vairāk kā 10 dienas. Ja šajā laikā pacients neuzlabojas, Jums jākonsultējas ar savu ārstu. Kā uzskata Nayatoks, tas ir labs pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību.

Pēc pieteikšanās ziedi būtu rūpīgi mazgāt rokas, jūs nevarat ļaut iekļūt ziede acīs vai uz gļotādām.  Nayatoks - ziede ārīgai lietošanai

Blakusefekts

In viedoklis Nayatoks reti izraisa blakusparādības, ir maz ziņojumi par paaugstinātas jutības reakcijas (nieze, izsitumi, apsārtums), kas patstāvīgi pārbaudītiem pēc narkotiku atsaukšanu.

Mijiedarbība Nayatoksa ar citām zālēm

Tā Nayatoks izraisa vazodilatāciju ādas un zemādas taukiem, un tāpēc palielina uzsūkšanos, tās izmantošana kopā ar citiem aktuāliem līdzekļiem noved pie uzlabotu to darbības.

Kad lielas devas Nayatoksa kopā ar metotreksātu palielina toksicitāti pēdējo. Arī lietošana lielās devās Nayatoksa ar pretdiabēta līdzekļiem var samazināt to ietekmi.

Nav ieteicams lietot Nayatoks ar antikoagulantu.

Brīdinājumi

Ārstēšana Nayatoksom bērnības jāieceļ ārstu!

Izvairīties no saskares ar acīm Nayatoksa uz brūču virsmām un gļotādu. Ja ziede vēl hit, virsmas jāskalo ar lielu daudzumu ūdens.

Яндекс.Метрика