Nazoferon

 Nazoferon Spray
 Nazoferon - imūnmodulējošu un pretvīrusu zālēm, ko izmanto, lai ārstēšanai un profilaksei dažādām vīrusu slimībām.

Plaši izmanto pediatrijā un ir apstiprināta lietošanai grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Farmakoloģiskās īpašības

Aktīvā viela Nazoferona ir imūnmodulējošu, pretmikrobu, pretvīrusu un pretiekaisuma iedarbība, kas izraisa īpašībām rekombinantā cilvēka interferona alfa-2b. Narkotika izraisa sintēzi fermentu, kas ir:

  • Nomākšana vīrusiem, tostarp adenovīrusu un gripas vīrusu;
  • Apspiešana selekcija vīrusu inficētās šūnās.

Šo īpašību dēļ Nazoferon atsauksmes efektīvi pasargā organismu no patogēniem dažādu infekcijas slimībām, tostarp vīrusiem, baktērijām, mikoplazmas un patogēno sēņu.

Produkta veids

Nazoferon ražotas divos zāļu formu - kā deguna pilieni (ar aizsargvāciņu zilu) un deguna aerosols Nazoferon (ar caurspīdīgu aizsargslāni KLP) 5 ml flakonos.

Dzidrs, bezkrāsains šķīdums satur vismaz 100000 SV / ml interferona alfa-2b. Palīgvielas - lizīna hidrohlorīds, trometamols hidrohlorīds, nātrija editat (Trilon B), trometamols, metilparahidroksibenzoāts, hipromeloze, kālija hlorīds un ūdens injekcijām.

Bērni Nazoferonom sauc šo narkotiku kā pilieni, kā pudele ir aprīkota ar mūsdienu mērīšanas ierīci, kas ļauj precīzi dozēt narkotikas.

Indikācijas Nazoferona

Saskaņā ar instrukcijām Nazoferon pieteikties:

  • Lai ārstētu gripa, saaukstēšanās un citu akūtu elpceļu vīrusu infekciju visās vecuma grupās, tai skaitā zīdaiņiem, kā arī bieži un ilgstošu slimību augšējo elpošanas ceļu;
  • Lai novērstu vīrusu infekcijas saaukstēšanās laikā, sazinieties ar gripas slimniekiem, laika posmā no sezonas pieaugumu saslimstības, jo īpaši starp augsta riska iespējamām - skolotāju un veselības aprūpes darbinieku.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Nazoferon kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība piemērot pilienu vai aerosola sastāvdaļas, kā arī smagas formas alerģisko slimību vēsturē.

Lietošanas instrukcijas Nazoferona

 Nazoferon ievada katrā nāsī
 Nazoferon ievada katrā nāsī, tad ir ieteicams masēt pirkstus deguna spārnus pāris minūtēm vienotākai sadalījumu narkotiku deguna dobumā.

Nazoferon lietošanas instrukcijas par pirmo piecu dienu laikā no parādīšanās simptomi gripas vai citu akūtu elpceļu vīrusu infekciju.

Deva un zāļu forma saskaņā ar narkotiku atkarīgs no vecuma:

  • Bērni līdz vienam gadam, tai skaitā zīdaiņiem, parasti ievada 1 pilienu līdz 5 reizes dienā, dienas deva ir 40 000 SV;
  • Bērniem 1-3 gadiem var lietot kā pilienu vai aerosolu Nazoferon. Viena deva, ja to lieto 3-4 reizes dienā ir 2 pilieni vai aerosols deva;
  • Bērni 3-14 gadi - 4-5 reizes dienā 2 pilienus bērnu Nazoferona vai 2 devas aerosols;
  • Pieaugušie parasti ievada līdz 6 reizes dienā 3 pilieni vai aerosola devas Nazoferon.

Attiecībā uz narkotiku lietošanu kā profilaksei elpceļu vīrusu infekciju Nazoferon attiecas:

  • Kad hipotermija vai pastāvīgs kontakts ar pacientu par 5-7 dienām veikt devu atbilstoši vecumam. Ja nepieciešams, profilaktiskie kursi var atkārtot. Ja kontakts ar pacientu valkāja vienu rakstzīmi, atsauksmes pietiekami Nazoferon piemērot vienu reizi;
  • Ar sezonas pieaugumu sastopamības pietiekami Nazoferon tad, kad no rīta pēc vecuma devas ik pēc 1-2 dienām.

Nazoferon ieteica kā zāles grūtniecības un zīdīšanas novēršanai vīrusu slimību laikā.

Blakus efekti

Kā uzskata Nazoferon labi panes visās vecuma grupās, tai skaitā zīdaiņiem, un šīs narkotikas lietošanu blakusparādību parasti nenotiek.

Nazoferon var kombinēt ar citām zālēm, ārstējot saaukstēšanās vai gripa. Nav ieteicams vienlaicīgi pieteikumu ar deguna vazokonstriktors narkotikām, tāpēc, lai neradītu turpmāku žāvēšanu deguna gļotādas.

Pārdozēšanas gadījumā bērni Nazoferonom vai aerosolu netiek fiksēts.

Uzglabāšanas nosacījumi

Nazoferon - OTC narkotiku. Uzglabāšanas laiks slēgtās pudeles - 2 gadi, atvērtu pudeli - līdz 10 dienām.

Яндекс.Метрика