Nebido

Nebido - zāles, kas ir sintētiskais analogs vīriešu dzimuma hormona testosterona, kas satur to, kas izpaužas kā ētera undecanoate. Zāles tiek izmantotas patoloģisku stāvokļu, kas saistīti ar deficīta testosterona. Un, protams - tikai vīriešu puse iedzīvotāju. Nebido

Produkta veids

Nebido ir pieejams vēstuļu taukainas risinājumu, kā, protams, lielākā daļa testosterona preparāti, izņemot dažas tablešu formā un absolūti eksotisku želeja ārējai lietošanai Androgel. Kartona kārba ir iestrādāts tikai viens flakons, kas satur 4 ml šķīduma, testosterona undecanoate līdz koncentrācijai aktīvās vielas no 250 mg / ml. Pats šķīdums ir dzidrs un ir dzeltenīga nokrāsa.

Ražotājs Nebido cienīts, ne tikai Eiropā, Vācijas "Bayer Schering Pharma".

Analogi Nebido

Analogi Nebido globālajā farmācijas tirgū ir diezgan daudz. Tomēr šajā nodaļā tiks uzskaitīti tikai tie, kas var likumīgi iegādāties Krievijas aptiekās. Kāpēc ir likumīgs? Tas, ka šīs grupas medikamentu joprojām īstenota un ka sauc, "zem grīdas", kā sastāvdaļa farmakoloģisko sports "uzlādēt". Tātad šis melnais tirgus sporta farmakoloģijas narkotikas testosterona sniedz daudz plašāks nekā valsts reģistrā Krievijas zālēm. Tur arī tiks apspriesti tikai tie Nebido analogus, ko var iegādāties ar recepti no aptiekā likumīgi.

Tātad, lai vienaudžiem Nebido ietver:

 • Sustanon-250 (Nīderlande). Tas ir maisījums no 4 testosterona esteri;
 • Omnadren-250 (Polija). Tajā ir arī četri testosterona esteri, bet citi nav Sustanon;
 • Jau minēts Androgel (Beļģija);
 • Testosterons propionāts (Krievija);
 • Andriol (Holande). Atšķirībā no iepriekšējiem narkotikām, Andriol - ir pilnīgs analogs Nebido ar aktīvās vielas (kas satur tieši to pašu gaisu - testosterona undecanoate), ko ražo ne tikai injekcijas, un tablešu formā.

Farmakoloģiskā darbība

Testosterona ietverti Nebido ir zināms, ir lielākie dzimumhormoni vīriešu organismā. Lielākā daļa izdalās ar sēkliniekos (citiem vārdiem sakot, sēklinieku), un pavisam nedaudz - virsnieru garozā. Bez testosterons netiks veidota (un pēc tam uzturēt) vīrietis seksuālās īpašības, seksuālo funkciju īsteno pareizi rīkoties dažādos procesus kauliem un kaulu smadzenēm, muskuļiem, ādu, centrālo nervu sistēmu. Testosterona trūkums izraisa vīriešu hipogonādismu, izpaužas impotence, samazināts libido, hronisks nogurums, depresija, osteoporoze, deģenerāciju sekundārās dzimuma pazīmes.

Atrodami lielākajā daļā orgānu un audu testosterona receptoriem, tāpēc efekts Nebido papildus loka "hipotalāmu-hipofīzes-sēklinieku" attiecas, inter alia, par muskuļu un skeleta sistēmas, un uz asinsrades sistēmu un nieres aknas. Izmantojiet Nebido palīdz samazināt ķermeņa tauku, vienlaikus palielinot muskuļu masu un kaulu saglabāšanu, palielināt seksuālo vēlmi, kā arī, spriežot pēc atsauksmēm par Nebido, noņemiet depresiju, kas bieži pavada vīriešiem ar hipogonādismu.

Indikācijas

Instrukcijas Nebido sniedz šādas ziņas par tā izmantošanu:

 • Primārā hipogonādisms. Tās cēlonis ir nepareiza darbība vai mazattīstītām sēklinieki no infekcijas slimībām, traumām, operācijas vai staru iedarbības;
 • Sekundārā hipogonādisms. Šīs patoloģiskā stāvokļa pirmsākumi ir augstā līmenī - hipotalāma-hipofīzes disfunkciju, kas netieši ietekmē sēkliniekos.

Noteikumi izmantošanas Nebido

Norādījumus, lai Nebido ieteicams injekcijas ir ne vairāk kā 1 reizi 2-3 mēnešos (par pirmās injekcijas, šis laika periods var tikt saīsināts). Tas ir pietiekams, lai saglabātu terapeitisko koncentrāciju testosterona asinīs vēlamajā līmenī.

Kā informēja ārsti viņu viedokļus par Nebido jābūt pievērst īpašu uzmanību uz to, ka narkotikas ir pakļauta tikai intramuskulāri pārvalde. Still, risinājums - eļļa. Turklāt, tas jāievada lēnām, turot acu par to, ka nebija asinsvadu embolija (citiem vārdiem sakot, nevis lai iegūtu naftu traukā un tas nav bloķēts). Lēna ieviešana narkotiku palīdz izvairīties no straujas īstermiņa reakcijas, piemēram, astmas un klepus refleksu.

Attiecībā uz ārstēšanu, un laikā ļoti noderīgu pasākumu koncentrācija testosterona asins frakcijas. Tas noteiks sākotnējo devu un lietošanas biežums, kā arī veikt nepieciešamās korekcijas terapijas kursa.

Bērniem un pusaudžiem neizmanto Nebido. Saistībā ar šajā vecuma grupā nav pat veikti klīniskie izmēģinājumi. Bet vecākiem cilvēkiem, saskaņā ar atsauksmēm par Nebido, narkotiku saprotams atrod savus cienītājus: šajā vecumā strauji samazinoties līmeņu endogēnā testosterona, kas būtiski samazina dzīves kvalitāti.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar pārskatiem Nebido, zāles ir šādas kontrindikācijas:

 • idiosinkrāzija;
 • testosteronozavisimoy klātbūtne prostatas vēzi vai krūts vēzi vīriešiem;
 • augsts kalcija līmenis asinīs, kas bieži pavada vēzi;
 • pietūkums aknām;
 • ir sievietes. Zāļu forma Nebido - eļļains šķīdums intramuskulāri

Side deystvyae Nebido

Plašsaziņas līdzekļi bieži vien ir pseido ilgstoša diskursu par briesmīgajiem blakusparādībām, pievienojot uzņemšanai androgēnu. Zināma mazliet veselā saprāta šajā. Bet absolūti pats var teikt attiecībā uz jebkuru narkotiku, un banāls blakusparādības aspirīnu jebkādā veidā mazāks instrukcijām Nebido.

Ko var sagaidīt, ņemot Nebido? Šeit ir īss saraksts ar nelabvēlīgām sekām, kas var būt kopā ar uzņemto šīs narkotikas:

 • caureja;
 • locītavu sāpes;
 • reibonis;
 • pinnes, nieze;
 • atgriezeniska ginekomastija;
 • sāpes sēkliniekos un krūts vēzi, prostatas slimības;
 • svara pieaugums muskuļu audu;
 • palielinās dzimumtieksme, bieža erekcija;
 • krampji;
 • uzbudināmība un agresivitāte.

Ilgstoša lietošana Nebido augsta (pārsniedz terapeitisko) devās var izraisīt inhibīciju sekrēcijas testosterona, atgriezeniska samazinājums spermas reproducēšanu, samazināta sēklinieka, šķidruma aizture organismā.

Brīdinājumi

Nebido tiek atbrīvots no aptiekās tikai ar recepti.

Šīs narkotikas lietošana gados vecākiem cilvēkiem ir saistīta ar risku, prostatas audu aizaugšanu. Dati par tiešo iedarbību Nebido ar risku prostatas vēzi nav, tomēr fakts, ka narkotikas palielina jau esošo audzējs, nav šaubu. Šajā sakarā, piemērojot Nebido regulāri pārbaudīt prostatas dziedzeri.

Instrukcijas Nebido uzglabāšanai

Uzglabāšana Nebido veic parastos apstākļos, nekas ārkārtējs nav nepieciešama, pietiekamu istabas temperatūru. Lietojiet zāles var būt 5 gadi no dienas, apkopojot paketi no konveijera.

Яндекс.Метрика