Neosmektin

 Neosmektin - līdzekļi ārstējot dažādas kuņģa-zarnu trakta traucējumi
 Neosmektin - attieksme pret caureju.

Farmakoloģiskā darbība

Antidiarrheal efekts narkotiku, balstoties uz tās spēju absorbēt lieko šķidrumu, vīrusus un baktērijas lūmenā kuņģa-zarnu traktā.

Pieteikums Neosmektina terapeitiskās devās uz zarnu motoriku netiek ietekmēta.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - dioctahedral smektīts.

Produkta veids

Neosmektin produktu pulveris.

Indikācijas Neosmektinu

Būtībā veikt Neosmektin kā norādīts caureja, kas var radīt infekcijas, alerģijas, lieto narkotikas, no pastāvīgās diētas pārkāpumi vai izmantot sliktas kvalitātes pārtiku.

Ir pozitīvas atsauksmes no Neosmektine izmanto kā līdzekli simptomātiska terapija dažādām kuņģa un zarnu trakta slimībām: lietojot zāles var novērst grēmas, diskomfortu, pietūkumu un smaguma sajūta kuņģī.

Instrukcijas Neosmektina: kā izmantot

 Neosmektin - zāles, ko lieto, lai ārstētu caureju
 Pulveris Neosmektin šķīdina pirms lietošanas ūdenī (100 mL), stirred labi un dzēriens.

Pieaugušie, bērni, kas vecāki par 12 gadiem, pulvera ieteicams lietot trīs reizes dienā līdz 3 g (norādīto līdzekļu skaita neatšķaidītu).

Bērniem līdz 12 gadiem ieteicams Neosmektin izšķīdina 50 ml ūdens. Bērni līdz gadam dot 3 g narkotikas; Bērniem no viena līdz diviem gadiem - 6 g; bērniem pēc 2 gadiem var dot 6-9 gramus. Iepriekš deva narkotiku dot bērniem vairākos posmos. Ir labas atsauksmes par Neosmektine uz mātēm, kas dienas laikā iejauc medicīnā pārtikas: in baby pārtikas, sulas, biezeņa vai putras. Efektīvs līdzeklis sajaucot to ar ēdienu netiek samazināts.

Neizmantotā dienas sagatavoja apturēšanas laikā, var glabāt ledusskapī, bet ne vairāk kā 16 stundas slēgtā traukā. Pirms sākat lietot zāles pēc uzglabāšanas ledusskapī ieteicams kratīt.

Blakusparādības Neosmektina

Application Neosmektina var izraisīt aizcietējumu, bet blakusparādības iet pēc devas samazināšanu.

Tāpēc, ka jums ir paaugstināta jutība pret narkotiku alerģijas var sākties. Šajā gadījumā, ir ieteicams pārskatīt pieeju Caurejas ārstēšanai.

Nav ticamu informāciju par iespējami pārdozēšanas Neosmektina.

Kontrindikācijas

Neosmektin apmācības ir kontrindicēta zarnu nosprostojumu, alerģijas dioctahedral smektīts un palīgierīces medikamentiem.

Narkotiku ietekmē ātrumu un apjomu absorbcijas citu vielu no kuņģa un zarnu trakta, lai tajos gadījumos, kad līdzekļi sastāv no kompleksa terapija, tas tiek ievadīts atsevišķi veikt citas zāles - ar intervālu vienu vai divas stundas.

Starp palīgierīces Neosmektina ir dekstroze, tādēļ diabētiķi narkotika ir parakstītas ar piesardzību.

Яндекс.Метрика