Nervohel

 Nervohel - preparāts, kas nodrošina nomierinošu efektu
 Nervohel - narkotiku ārstēšanai, nervu sistēmas slimības.

Farmakoloģiskā darbība

Nervohel - ir homeopātiskā kas ir nomierinošs un miega efektu, mazina depresiju, mazina krampjus.

Šie narkotiku īpašības tiek realizēts, pateicoties tā sastāvā. Nervohel satur Ignacy rūgti, pārskatīja saturu maisos sēpijas, kālija bromīdu, fosforskābes, cinka sāls Valeriano, nosode kašķis.

Ignacy rūgta homeopātijā parakstītas pacientiem garastāvoklis, lai atbrīvotu nervu spriedzi un muskuļu krampji.

Saturs maisā sēpijas lieto, lai ārstētu smagas galvassāpes, depresija, miega traucējumi un garīgās, ieteicams lietot menopauzes laikā.

Kālija bromīdu parakstītas epilepsiju, overexcited, miega traucējumiem un atmiņas.

Fosforskābe palīdz atjaunot vispārējs vājums, bieži kopā ar nervu sistēmas traucējumi.

Nosodes kašķis - viela, kas ir izolēta no ādas persona cieš no kašķis. Homeopātijā, šis līdzeklis tiek izmantots, lai ārstētu letarģijas, galvassāpes, depresija, neiralģija, šizofrēnijas un citu psihisku traucējumu.

Ar šo saudzējot dabas sastāvu var ievadīt Nervohel bērnus.

Daudzi pozitīvi komentāri par Nervohele pieaugušo sakarā ar to, ka tas nerada miegainību dienas laikā, jo lielākā daļa līdzīgas tai, iedarbojoties ar narkotikām, nav nekādas ietekmes uz modrību un atsaucību.

Produkta veids

Izgatavošanas sūkājamās tabletes.

Indikācijas Nervohelya

 Nervohel tabletes
 Nervohel Apmācības paredzētais neirozes, rodas menopauzes, veģetatīvās-asinsvadu distonija, miega traucējumi, depresija, nervozitāte, horeju (slimība, ko raksturo neregulāri un nejaušas kustības laikā).

Ir pārskati par Nervohele veiksmīgi izmanto, lai ārstētu abstinences - ar nosacījumu, kurā pacients ir obsesīvi kompulsīvi traucējumi un bailes.

Bērniem Nervohel noteikta kā palīglīdzeklis ārstēšanā aizkavēšanās garīgās attīstības, miega traucējumu, dažādu neiroloģisku traucējumu.

Instrukcijas Nervohelya: kā izmantot

Pieaugušiem pacientiem Nervohel iecelts lietot 3 tabletes dienā. Saņemšana zāles ar ēdienu ir labāk nevar apvienot - tabletes atrisina stundas ceturksni pirms ēšanas vai vienu stundu pēc.

Ja pacients ir smags, nomierināsies un atgūt palīdz Nervohelya saņemšanu pastiprinātas shēmas - ik pēc 15 minūtēm atrisina vienu tableti uz 2 stundām. Tiek atzīts, ka šajā dienā var tikai veikt 15 tabletes. Pēc tam, kad pacienta stāvoklis uzlabojas, viņš var turpināt veikt Nervohel standarta shēmu.

Bērni lieto šādas shēmas attieksmi: bērni no 1 gada līdz 3 gadiem iesakām dodot katru dienu ½ tablete Nervohelya; bērniem no 3 līdz 6 gadu vecs, var dot 3/4 tabletes.

Kā bērni no 1 gada līdz 5 gadiem atsevišķi izšķīdinātu tableti joprojām nevar, viņiem narkotiku saberž pulverī un sajauc ar tējkaroti verdoša ūdens.

Nervohel bērniem pēc 6 gadiem tiek izraudzītas veikt 3 tabletes dienā.

Dažos gadījumos, neirologs var samazināt Nervohelya daudzveidību pieteikuma divas reizes dienā.

Ārstēšanu var atkārtot pēc 14-20 dienām pēc pirmā kursa, kas jāpabeidz, bet tikai ieteikuma ārstējošais ārsts.

Blakusparādības Nervohelya

Ir reģistrēti negatīvas blakusparādības narkotiku. Atsauksmes par Nervohele izraisītās saindēšanās dēļ pārsniedz piešķirto devu Ziņots arī.

Kontrindikācijas

Nervohel neņem, ja Jums ir paaugstināta jutība tās sastāvdaļas.

Instrukcijas Nervohelya nav datu par tās negatīvajām zāļu mijiedarbību ar citiem medikamentiem.

Sievietes grūtniecības un zīdīšanas narkotikas ir noteikts ārkārtas gadījumos laikā.

Яндекс.Метрика