Neuleptil

 Neuleptil - preparāts, kas nodrošina nomierinošu efektu
 Neuleptil - ārstēšanai psihisku traucējumu.

Farmakoloģiskā darbība

Neuleptil ir antiemētiskiem, spazmolītiskais, nomierinošs un antipsihotiskie efektus.

Ir atsauksmes par Neuleptile kas apliecina, ka tā efektīvi novērš agresiju un pārmērīga uzbudināmība ir iemidzinošs efekts.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - periciazine.

Produkta veids

Ražot risinājumu iekšējai lietošanai.

Indikācijas Neuleptila

Neuleptil indicēts ārstēšanai histēriska psihopātijas vai uzbudināms veida; psihopātiskiem valstis, kas pavada šizofrēniju; ārstēšanai paranoja, tas ir fona senils (senils), presenile, asinsvadu vai organisku slimībām.

Efektīva zāles epilepsijas ārstēšanai, kurai ir pievienota disforisks valsts (pretējs eiforija), emocionālas un sprāgstvielas izpausmes.

Instrukcijas Neuleptila: kā izmantot

 Neuleptil kapsulas
 Pieaugušiem pacientiem tiem iecēla veikt liecību par 30-100 mg. Vairāk devas precīzi noteikts pēc pārbaudes pie psihiatra.

Dienas deva ir nepieciešams sadalīt divās vai trīs devas, ar balsu vairākumu iecelts dienā pacientam ievada medikamentus vakarā.

Bērni var ievadīt 0, 1-0, 5 mg / kg ķermeņa masas no bērna.

Blakusparādības Neuleptila

Spriežot pēc atsauksmēm, Neuleptil panes vairumā gadījumu labi, bet reizēm ir dažādas devas atkarīgu nelabvēlīgo ietekmi.

Sākumā terapijas, ievadot mazās devās Neuleptila, pacienti var atzīmējam sausa mute, neskaidra redze, pazemināts spiediens, aizcietējums, urīna aizture, miegainība, apātija, depresija, trauksme.

Pie lielas devas var novērot Neuleptila uzbudinājums, izskatu netīšas ekstremitāšu kustības un sejas muskuļus, vienaldzība, amenoreja, impotence, svara pieaugums, glikozes toleranci pasliktinās, hiperglikēmija.

Ar blakusparādībām Neuleptila rodas neatkarīgi no noteiktā devas, ir: agranulocitoze, ādas izsitumi, fotosensitivitāte, leikopēnija, pazeminot toni eyeballs, izskats nogulumu priekšā acu šūnās, kas neietekmē redzi.

Kontrindikācijas

Neuleptil norādījumu nevar pieņemt Parkinsona slimības, slēgta kakta glaukoma, porfīrija, agranulocitoze, urīna aizture, ko izraisa prostatas slimības, paaugstināta jutība pret periciazine.

Grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, bērniem līdz trīs gadu medikamentu lietošana nav ieteicama.

Uzraudzībā veikt Neuleptil vecākiem pacientiem un pacientiem ar novirzēm no sirds un asinsvadu sistēmas, aknu vai nieru mazspēja.

Uzskatīta par nepiemērotu iecelšana Neuleptila vienlaicīgi sultoprīdu, guanetidīns un līdzīgas zāles, levodopu.

Lietot alkoholu viņu terapijas laikā nav ieteicams: etanols palielina nomierinoša iedarbība periciazine, kas var negatīvi ietekmēt ātrumu reakciju.

Piesardzības pasākumi Neuleptil apvienot ar zālēm, kas samazina kuņģa skābumu, un pazemina asinsspiedienu.

Яндекс.Метрика