Neurobeks

 Neurobeks
 Neurobeks - multivitamīnu kompleksu.

Farmakoloģiskā darbība

Sagatavošana Neurobeks iekļauti no B grupas vitamīnu, askorbīnskābes, vitamīns PP, pateicoties kuriem narkotiku piegādēm ķermeņa svarīgas koenzīmi iesaistīti metabolismu tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu.

B vitamīni normalizē vielmaiņu nervu audiem, uzlabo uzturu no neironiem subkortikālo struktūrās un pārraidi nervu impulsu

PP vitamīns aktivizē procesu metabolisma ogļhidrātu, asins sarecēšanas, uzlabo asinsvadu caurlaidību un paplašina tos, samazina holesterīna daudzumu slimību tas palīdz gremošanas trakta, aknu, sirds. Šis vitamīns pateicoties tās reģenerējošām īpašībām noderīgas nedzīstošām ādas bojājumiem.

Askorbīnskābe ir iesaistīts kolagēna ražošanai, steroīdus, paātrina sadzīšanu audos, stimulē ogļhidrātu vielmaiņu, palielina asins recēšanu.

Produkta veids

Izgatavošanas multivitamīnu komplekss Neurobeks vairākos veidos: Neurobeks kas satur 15 mg vitamīna B1, B6 vitamīns 10 mg un 0 02mg vitamīna B12; Neurobeks fort stiprināt sastāvs: tas satur 100 mg B1 vitamīna, 200 mg B6 vitamīna un 300 mg vitamīna B12; Neurobeks Neo, kas satur 50 mg B1 vitamīna, B6 vitamīnu, 200 mg, 300 mg B12 vitamīna, B2 25 mg vitamīna, kā arī folskābes un askorbīnskābes, kalcija pantotenāta.

Izgatavošanas vitamīnu kā tabletes.

Indikācijas Neurobeksa

Komplekss tiek izmantots polineiropātija, neiralģija, išiass, myasthenia, parestēzija, diatēzi, psoriāze, piodermas, jostas roze, pinnes, artralģija, distonija neurocirculatory, mialģija, ekzēma, neirogēnu dermatīts, traucējumi nervu sistēmas traumatisku, encefalopātija, nogurums, hypovitaminosis, leikopēniju, anēmija.

Labas atsauksmes par Neurobeks piedalās ārstējot alkoholismu, nikotīna atkarības.

Tāpat saskaņā ar instrukcijām Neurobeks norādītas glaukomas ārstēšanai, optiskais neirīts, un dzirdes nervu, deģeneratīvas izmaiņas tīklenē, nervu bojājumiem, kas radušies sakarā ar saindēšanos, čūlas, hepatītu, gastroduodenitis, ciroze, enterokolīts, holecistīts.

Skatoties pozitīvo ietekmi pēc pieteikšanās kompleksu pie miokardīts, sirds un asinsvadu slimības, miokarda distrofija, reibuma dažādu izcelsmi.

Kontrindikācijas

Neurobeks norādījums ir kontrindicēta akūtas trombembolijas, policitēmija, alerģijas, eritremii, paaugstinātu jutību.

Grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā lietot vitamīnus Neurobeks bez ārsta nav ieteicama. Dati par drošību Neurobeks Neo grūtniecēm nav.

Spriežot pēc atsauksmēm, Neurobeks, jo ir daļa vitamīnu B6 var samazināt efektu saņemšanas levodopas, fenobarbitāls, fenitoīns.

Pretrunā ar vitamīnu B6 izoniazīdu, thiosemicarbazone, rāms, hydralazine.

Saskaņā ar instrukcijām Neurobeks vēlams kombinēt ar zālēm, kas satur alumīniju

Neurobeks var samazināt efektivitāti hormonālo kontracepcijas līdzekļu, alkoholu, diurētiskie līdzekļi.

Daļa no kalcija pantotenāta Neurobeks Neo var uzlabot darbību sirds glikozīdiem, samazināt toksicitāti, antibiotikām, ko lieto, lai ārstētu tuberkulozi.

Lietošanas instrukcijas Neurobeksa

Veikt tabletes pēc ēšanas iekšā, labāk pēc ēšanas.

Kā profilaktisku pasākumu Neurobeks instrukcija veikt 1-2 tabletes. Trīs p / dienā vienu mēnesi.

Ārstējot nervu sistēmas, pieaugušajiem un bērniem, pēc 14L Neurobeks slimībām lietot divas tabletes trīs p / dienā bērniem 8-14l dot viens, divi vai trīs tabletes p / dienā bērniem 3-8l. - Vienu vai divas tabletes p / dienā. Bieži paredzēts veikt Neurobeks laktācijas periodā un grūtniecēm - viena tablete vienu vai divas p / dienā.

Ārstēšanai nogurums pieaugušajiem un bērniem pēc 14L. dot viena tablete trīs p / dienā bērniem 8-14l. - Viens, divi tabletes p / dienā bērniem 3-8l. - Viena tablete p / dienā.

Neurobeks Forte var pieņemt tikai pēc 14L bērniem un pieaugušajiem. Lai novērstu dzērienu vitamīna tabletes uz vienu dienu mēneša laikā. Par tādu neiroloģisku slimību - 1-2 tabletes / dienā.  NEO Neurobeks
 Grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā var veikt vienu tableti dienā.

Kompleksa Neurobeks Neo var veikt vienu p / nakts par vienu tableti divas vai četras nedēļas. Par tādu neiroloģisku slimību veikt 1-2 tabletes / dienā.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Neurobeks, slikta dūša un alerģiskas reakcijas - izsitumi, ādas apsārtums.

Neurobeks, Neurobeks Neo Forte Neurobeks lielās devās, var izraisīt saindēšanos, kas ir kopā ar caureju, sāpes krūtīs, paātrināta sirdsdarbība, uzbudinājums, palielinātas blakusparādības. Lai novērstu pārdozēšanas simptomi izoniazīdu, veica standarta simptomātiska terapija

Яндекс.Метрика