Neurontin

Narkotiku Neurontin klīniskiem un farmakoloģiskās grupas atsaucas uz pretkrampju.

Instrukcijas Neurontin. Liecība

 Narkotiku Neurontin klīniskiem un farmakoloģiskās grupas atsaucas uz pretkrampju
 Galvenā aktīvā sastāvdaļa Neurontin ir gabapentīns, kas ir pierādīta spēja novērstu lēkmes.

Zāles ir recepšu viņa iecelšanai nepieciešams, lai pastāvētu skaidriem pierādījumiem. Neurontin ir parakstītas pieaugušiem pacientiem ar neiropātisko sāpju. Tas ir indicēts arī kā monoterapija, ārstējot parciālas lēkmes, ar klātbūtni sekundāru ģeneralizāciju, un bez tā pacientiem, kuri vecāki par 12 gadiem. Jaunākiem bērniem ar tādu pašu diagnozi Neurontin izmanto kā papildu instrumentu.

Saņemšana Neurontin ir iespējams, maltītes laikā, un neatkarīgi no diētas. Ja vēlaties atcelt vai aizstāt narkotiku un samazināt devu, ir veiktas izmaiņas pakāpeniski nedēļas laikā.

Dažkārt ārstēšanas sākumā Neurontin arī pamazām sāk - pirmā diena bija 300 mg * 1 reizi dienā, otrā - 300 mg * 2 reizes dienā, trešajā dienā deva ir 300 mg * 3 reizes dienā. Vairumā gadījumu, dienas deva 900 mg Neurontin ir standarts pieaugušajiem. Dažreiz tas tiek palielināts līdz trim lasījumiem, 6 gramiem un pat 4, 8 gramus dienā; darīt to pakāpeniski palielinot devu katru dienu.

Ir pierādīts, ka vēl palielināt devu samazina bioloģisko pieejamību gabapentīna organismā. Maksimālais laika intervāls starp devām Neurontin audzināšanai, nedrīkst pārsniegt 12 stundas. Pretējā gadījumā var būt atsākšana krampjiem.

Bērniem līdz 12 gadiem, kā noteikts Neurontin trīs reizes dienā, tajā pašā dienas devu aprēķina kā 10-15 mg uz 1 kg ķermeņa svara. Tāpat kā pieaugušajiem, efektīvā deva sasniedzot veikta pakāpeniski, 3 dienu laikā. Bērniem 3-5 gadu laikā tas ir 25-35 g uz 1 kg ķermeņa masas dienā, un vairāk nekā 5-40 mikrogrami. Hroniska administrācija ir lietderīgi palielināt dienas devu līdz 50 mg Neurontin un intervālu starp devām un ne vairāk kā 12 stundas.

Neurontin: īpaši norādījumi

Zāles ir pieejams tablešu vai kapsulu. Ārstēšana Neurontin neprasa laboratorijas uzraudzība. Saskaņā ar ārsta iecelšanu, viņš var apvienot ar citiem pretkrampju. Pacientiem ar hronisku nieru slimību var būt lietderīgi samazināt standarta devu Neurontin.

Ārstējot Neurontin būtu stingri jāievēro ārsta devu un izvairīties pārsniedzot tos. Ja Pārdozēšanas Jums nekavējoties jākonsultējas ar ārstu. Tāpat būtu obligāti jāinformē ārsts par citām recepšu zālēm, lai novērstu negatīvās sekas to mijiedarbību.

Dati par ietekmi Neurontin uz augļa grūtniecēm nav pieejami, tāpēc tas tiek noteikts grūtniecības tikai tad, ja tas ir absolūti nepieciešams laikā. Iecelšanā laktācijas zīdīšanas laikā ir jāpārtrauc.

Neurontin var izraisīt dažas blakusparādības, no dažādu orgānu un sistēmu. Gadījumā, ja šādas situācijas tie būtu nekavējoties informējiet savu ārstu.

Kontrindikācijas Neurontin ir mērķis, kas jaunāki par 3 gadiem un paaugstinātu individuālās jutības uz pamata un papildu vielām preparāta sastāvā. Arī ārstēšanas ar Neurontin laikā vajadzētu mēģināt izvairīties no braukšanas.

Analogi Neurontin

 Neurontin ir pieejamas tablešu un kapsulu
 Analogi zāles, kas zināmas kā kuram ir tāds pats ķīmiskais sastāvs. Šodien vietējā farmācijas tirgū ir analogi Neurontin šādi:

  • Gabagamma
  • Gabapentin,
  • Gapentek,
  • Katena,
  • Konvalis,
  • Lepsitin,
  • Tebantin,
  • Egipentin,
  • Eplirontin.

Neurontin - pārskata sagatavošanas

Saskaņā ar daudziem pārskatiem Neurontin, narkotiku uzrāda augstu efektivitāti, tā kā tādu slimību ārstēšanai, pie kam uzņemšanas laikā tiek bieži rodas dažādas blakusparādības.

Яндекс.Метрика