Neurovitan

 Neurovitan
 Neurovitan - kompleksi vitamīni zāles, ko izmanto, ārstējot neiralģija, neirīta, parestēzijām, un citu slimību, nervu sistēmas.

Produkta veids

Neurovitan ražots tablešu formā, 10 vienību blistera. Katra tablete satur 40 mg piridoksīna hidrohlorīds, 2. un 5 mg riboflavīns oktotiamina un 0, 25 mg ciānkobalamīnu.

Palīgvielas - karnaubas vasks, ciete, mikrokristāliskā celuloze, laktoze, magnija stearāts, attīrīts talks, koloidālais silīcija dioksīds, titāna dioksīds, saharoze, povidons, ciets parafīns, krāsvielas, želatīna balts /

Farmakoloģiskā darbība

Līdzsvarots Neurovitan ļauj kompensēt deficīta B vitamīnu, kas ir iesaistīti nervu signālu pārvadi un sintēzei neirotransmiteru un citu elementu nervu sistēmu. Efekts no narkotiku ir saistīts ar tās sastāvs vitamīniem:

  • B2 vitamīns ir iesaistīts oksidēšanās-reducēšanās reakcijas, kas notiek šūnās - audu elpošanu un sintēzi augstāko taukskābju, kā arī palīdz uzlabot redzi;
  • Oktotiamin vai vitamīns B1 labi iekļūst caur šūnu membrānu uz sistēmiskā apritē un ir iesaistīts metabolismā ogļhidrātu un tauku, kā arī sintēzi nukleīnskābes;
  • Ciānkobalamīns palīdz samazināt holesterīna līmeni un piedalās procesā asinsradi;
  • Piridoksīna ir iesaistīta visos vielmaiņas veidu, uzlabo perifēro nervu apvalki piedāvājumu, ko nosaka par nosūtīto signālu uz nervu šūnu kvalitāti.

Tādējādi, saskaņā ar norādījumiem Neurovitan efektīvi izmantot, lai ārstētu dažādas slimības, nervu sistēmas, tostarp neirīts, neiralģija, parestēzija.

Indikācijas Neurovitan

Saskaņā ar instrukcijām Neurovitan lieto, lai ārstētu:

  • Parestēzija;
  • Neirīts un neiralģija dažādas izcelsmes;
  • Ļengans paralīze;
  • Artralģija un mialģija;
  • Lumbago;
  • Diabētiskā neiropātija.

To lieto arī pārkāpumu Neurovitan izaugsmē grūtniecības un zīdīšanas laikā, pirmsoperācijas un pēcoperācijas periodos, anēmija, hroniskām infekcijām un imūndeficītu laikā, ar diētu un nesabalansētu uzturu, smēķēšanu un alkohola lietošanu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Neurovitan kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret vienu no zāļu sastāvdaļām.

Vienlaicīga Neurovitan un alkohols.

Lietošanas instrukcijas Neurovitan

 Neurovitan - komplekss vitamīns sagatavošana
 Parasti Neurovitan aizņemt līdz 4 tabletēm dienā. Ja grūtniecība - viena, un zīdīšanas laikā - līdz divām tabletēm dienā. Bērni 3-7 gadi iecelt ne vairāk kā vienu tableti dienā Neurovitan, 8-14 gadi - līdz trim tabletēm. Kā uzskata Neurovitan efektīvs ārstēšanas ilgums no dažām nedēļām līdz mēnesim.

Blakus efekti

Kā uzskata Neurovitan var radīt nelielas alerģiskas reakcijas, biežāk - formā dermatīts.

Uzglabāšanas nosacījumi

Neurovitan - OTC narkotiku.

Uzglabāšanas laiks - 3 gadi.

Яндекс.Метрика