Nevigramon

Nevigramon - farmakoloģiskie aģenti no grupas antibakteriālo līdzekļu, kas pieder fluorhinolonu.

Struktūra un sastāvs

 Nevigramon
 Saskaņā ar instrukcijām nevigramon satur aktīvo vielu - nalidixic skābes (500 mg) un papildu komponentiem (koloidāls silīcija dioksīds, stearīnskābe, hinolīna dzeltenais, titāna dioksīds, želatīns). Ražoti nevigramon 500 mg cietās želatīna kapsulas dzelteniem. Polistirola flakons 56 kapsulas narkotiku.

Farmakoloģiskās iedarbības nevigramon

Šīs zāles ir bakteriostatiskas, baktericīda un antibakteriāla darbība. Speciāli nevigramon izteikta antibakteriāla iedarbība pret Gram-negatīvām baktērijām (ieskaitot Proteus, Enterobacter, Klebsiella). Aktīvā viela formulējums daļēji nomāc DNS sintēzes mikroorganismi, tādējādi izraisot bakteriostatiskas vai baktericīda iedarbība (atkarībā no zāļu koncentrācijas un jūtīguma pakāpi baktērijas).

Kad iekšā nevigramon ātri uzsūcas no gremošanas sistēmas, narkotiku ir daļēji metabolizējas aknās. Biopieejamība ir augsta - 96%. Nevigramon redzams galvenokārt nieres. Ir zināms, ka zāles šķērso placentāro barjeru un izdalās mātes pienā.

Indikācijas

Nevigramon ieteicams izmantot ārstēšanai infekcijas uroģenitālā sistēmas (pielonefrīts, uretrīts, cistīts, prostatīts), kā arī dažas gremošanas trakta infekcijām, kas ir jutīgi pret narkotikām (holecistīts et al.).

Saskaņā ar instrukcijām nevigramon ieteiktajiem lai novērstu infekcijas pēc operācijas nieru, urīnpūšļa un urīnvadu.

Kontrindikācijas nevigramon

Paaugstināta jutība pret narkotikām, Parkinsona slimības, epilepsiju komponentiem, izteiktu smadzeņu aterosklerozes, nieru / aknu mazspējas, porfīrija, enzīma glikozes-6-fosfātdehidrogenāzes, bērniem līdz 12 gadiem, pirmajā grūtniecības trimestrī, zīdīšanas periodā.

Piesardzības pasākumi Nevgramon piešķirts pacientiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Nav veikti klīniskie pētījumi par grūtniecības laikā no nevigramon drošību. Ir zināms, ka nalidixic skābe šķērso placentu un ir ietekme uz jaunattīstības skrimšļa, tāpēc narkotiku lietošana pirmajā grūtniecības trimestrī, un pēdējā mēneša pirms bērna piedzimšanas laikā ir aizliegta. Citos gadījumos, iecelšana nevigramon iespējams, ja potenciālie ieguvumi narkotiku pārsniedz risku.

Saskaņā ar instrukcijām nevigramon tas nonāk mātes pienā, tādēļ tā lietošana ir kontrindicēta zīdīšanas laikā.

Instrukcijas nevigramon: Devas un lietošana

Vidējā dienas deva pieaugušajiem ir 4 g (2 kapsulas 4 reizes dienā). Ārstēšanas kurss ir jābūt vismaz nedēļu.

Ja nepieciešams turpināt ārstēšanu nevigramon pēc 7 dienām, devu var samazināt līdz 500 mg četras reizes dienā.

Bērniem līdz 12 gadiem (ar nosacījumu, ka to svars virs 40 kg) dienas deva ir 50 mg / kg (sadalīta 3-4 devās).

Saskaņā ar norādījumiem, jums ir nepieciešams ņemt vērā nevigramon 1 stundu pirms ēšanas.

Blakus efekti

Nevigramon, atsauksmes reti var izraisīt blakusparādības. Nervu sistēma var novērot nespēks, miegainība, reibonis, galvassāpes. Ir pierādījumi, ka retos gadījumos var izraisīt psihoze, krampji, un paaugstināts intrakraniālais spiediens (parasti notiek, kad veicinošs nervu sistēmas slimības). Literatūra apraksta izolēta gadījumi paralīze sestās galvaskausa nervu. Nav noskaidrots precīzs mehānisms šo reakciju, taču ir zināms, ka šie simptomi izzūd pēc zāļu atsaukšanu.

Pēc atsauksmēm, nevigramon var izraisīt blakusparādības redzējums - neskaidra redze, grūtības koncentrēties, redzes dubultošanās. Tur ir arī informācija par pārkāpumu krāsu. Šīs reakcijas notiek pēc tam, kad narkotiku vai samazinot tā devu.

Tur var būt alerģiskās reakcijas kā nātrene, nieze, izsitumi, eozinofīlija perifērajās asinīs. Reti nevigramon iemesls angioedēma vai anafilaktiskas reakcijas.

Par daļu no gremošanas trakta nevigramon var izraisīt nelabumu, vemšanu, caureja.

Kā uzskata nevigramon retos gadījumos var izraisīt fotosensitivitātes reakcijas (izskatu burbuļu un ādas apsārtums no saules).

Arī ļoti reti, preparāts var veicināt attīstību, metabolo acidozi, holestāzi, trombocitopēnija, leikopēnija.

Pārdozēšana nevigramon

Gadījumā, ja pacientu devas, kas pārsniedz ieteicamo, Jums var rasties slikta dūša, vemšana, miegainība. Tāpat to var novērot arī intrakraniālā spiediena, psihozes, krampji, metaboliskā acidoze pieaugumu.

Pārdozēšanas gadījumā ar šīs narkotikas ir nepieciešama stacionārā ārstēšana (simptomātiska un atbalstoša terapija).

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām, nevigramon uzlabo darbību perorālo antikoagulantu (varfarīnu). Ja jūs vēlaties, lai līdzfinansētu administrācijas šīm zālēm, Jums vajadzētu kontrolēt INR vai protrombīna indekss (var būt nepieciešama devas pielāgošana antikoagulantu).

Pieteikums nevigramon pret citiem antibakteriāliem līdzekļiem (tetraciklīns, hloramfenikols, un citi.) Var vājināt tās ietekmi.  Blacks - analogā nevigramon

Īpaši izstrādāta lietošanas nevigramon

Eksperimentos ar dzīvniekiem parādīja, ka nevigramon var izraisīt rašanos eroziju locītavu skrimšļiem un veicināt locītavu (īpaši dzīvniekiem nav sasnieguši dzimumbriedumu). Tādēļ jāievēro piesardzība, šīs zāles pacientiem, kas jaunāki par 18 gadiem, un gadījumā, locītavu sāpes, nekavējoties pārtraukt to.

Jāinformē pacienti par nepieciešamību izvairīties no tiešas saules gaismas uz ādas attīrīšanas nevigramon laikā. Gadījumā, ja gaismjutīgās reakciju nepieciešams izņemt no narkotiku.

Ietekme uz spēju vadīt transportlīdzekļus un citus mehānismus

Reģistratūrā nevigramon jābūt uzmanīgiem braucot vai strādā ar pārvieto mašīnas, bet laikā.

Analogus nevigramon

Analogi ir narkotikas nevigramon melnādainie un Nalidixic skābes. Aktīvā sastāvdaļa šiem produktiem, ir tas pats, kas aizstāj analogs nevigramon pieprasīt speciālistu konsultācijas, lai precizētu devu.

Яндекс.Метрика