Neyrorubin

 Neyrorubin
 Neyrorubin - kombinēts medikaments, kas satur B vitamīnu ar augstu terapeitisku devu, kas tiek izmantoti kā terapiju, ārstējot neiroloģisku slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Rīkojoties kompleksā, B vitamīnu, kas ir daļa no Neyrorubina, pastiprinātu terapeitisko efektu.

Ar plašu spektru bioloģisko aktivitāti, vitamīni veicina normalizēšanai funkcijas, nervu sistēmas, un ir iesaistīti arī lipīdu, olbaltumvielu un ogļhidrātu vielmaiņu. Turklāt apvienotais izmantošana palīdz samazināt sāpes neiralģijas citu etimoloģija.

Ātrai un efektīvai sasniegšanai pretsāpju efektu muguras sāpes vitamīnu lieto lielās devās. Turklāt, saskaņā ar instrukcijām Neyrorubin veicina atjaunošanu nervu impulsiem gar axons, samazina iekaisumu un nervu tūsku, samazina pārmērīgu neironu uzbudināmību, nervu sistēmas un palielināt sintēzi inhibitoru neirotransmiteru.

Produkta veids

Neyrorubin ražotas divos zāļu formu:

  • Kā šķīdums injekcijām, 3 ml flakoni, kas satur 100 mg tiamīna un piridoksīna hidrohlorīda un Ciānkobalamīns 1 mg;
  • Tabletēs Neyrorubin Forte, kas satur 200 mg tiamīna 50 mg piridoksīna hidrohlorīda un ciānkobalamīns 1 mg, 20 tabletes vienā iepakojumā.

Indikācijas Neyrorubina

Neyrorubin tabletes tiek izmantoti kā terapiju, kas:

  • Neirotisks sāpes akūtu vai hronisku neirīts un polineirīts;
  • Narkotiku reibums;
  • Diabēta polineiropātija;
  • Neiroloģija;
  • Toksisks bojājums, nervu audu alkoholisma.

No Neyrorubin instrukcijas injekcija pieteikties:

  • Kā palīglīdzekli trīszaru nerva neiralģija, akūtu vai hronisku neirīts un polineirīts, išiass, neiralģija tservikobrahialnoy;
  • Diabēta polineiropātijas, gan mitrās un sausās formas Beri-Beri;
  • Tādu slimību, kas ir saistīta ar hronisku alkohola lietošanu, ieskaitot perifēro neiropātiju un Wernicke-Korsakova sindromu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām piemērot Neyrorubin kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret B vitamīniem un citām sastāvdaļām, kā arī psoriāzi.

Neyrorubin kā injekciju šķīdums ir kontrindicēta bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Ticami dati par drošību Neyrorubina grūtniecības un zīdīšanas laikā tādējādi netiek lietot narkotika šajos laikos ir iespējama tikai ar stingriem nosacījumiem.

Lietošanas instrukcijas Neyrorubina

 Neyrorubin Forte Tablets
 Neyrorubin Forte tabletes vēlams lietot maltītes laikā vai īsi pirms tā. Deva un lietošanas ilgums ir noteikts individuāli. Parasti pieaugušie iecelt līdz divām tabletēm Neyrorubin Forte dienu mēnesī.

Šķīdums injekcijām intramuskulāri Neyrorubin. Smagos gadījumos slimība tiek izmantots viens flakons no narkotiku vai nu katru dienu vai reizi divās dienās. Pēc sākuma uzlabojumu Neyrorubin izmanto vairākas reizes nedēļā. Ārstēšanas kurss ir atkarīgs no iemesla vitamīnu trūkumu.

Blakus efekti

Neyrorubin par atbildēm var izraisīt šādas blakusparādības: nogurums, slikta dūša un vemšana, aknu transamināžu paaugstināšanās asinīs, galvassāpes, tahikardija, nieze, tūska, izsitumi, nātrene, reibonis, cianoze, un pastiprināta svīšana. Retos gadījumos var attīstīties nemiers, aizkaitināmība un nemiers.

Gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku Neyrorubin pārskata izraisa kuņģa un zarnu trakta asiņošana, asinsrites sabrukums un anafilaktoīdas reakcijas. Lietojot Neyrorubina lielās devās var izraisīt perifērā sensorā neiropātija un attīstību pinnes.

Uzglabāšanas nosacījumi

Neyrorubin - Recepšu zāles.

Glabāšanas laiks šķīdums injekcijām - 3 gadi Neyrorubin Forte tabletes - 4 gadi.

Яндекс.Метрика