Nikotīnskābe

H  Niacīns tabletes
 ikotinovaya acid - vitamīnu preparāts, izraudzīta tāpat vitamīnu PP.

Farmakoloģiskā darbība

Niacīns - savienojums strukturāli līdzīgs nikotīnamīda.

Nikotīnskābes lietošana, tas ir svarīgi, lai stimulētu asinsriti, smadzeņu, metabolismu, amino acids, tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu.

Liela nozīme ir vitamīns, lai novērstu sirds un asinsvadu slimībām. Tas palīdz pazemināt holesterīna, lipoproteīnu un triglicerīdu līmeni - vielas, kas nosprostot asinsvadus, paaugstinātu spiedienu un asins recekļu veidošanās ierobežo asins plūsmu.

Produkta veids

Atlaidiet nikotīnskābe tabletes, kā risinājumu.

Lietošanas indikācijas nikotīnskābes

Vitamīns injicēts, iekšķīgi tiek dota zemādas un intramuskulāras nikotīnskābes.

Līdzekļi, ko izmanto ārstēšanai un profilaksei pelagra, ārstēšanai vieglas formas cukura diabēts, sirds slimības, čūlas, kuņģa-zarnu trakta, aknu, enterokolīts, gastrīts ar zemu skābumu, slikti dziedināšanas ādas bojājumi, lai atdalītu asinsvadu spazmas smadzenēs, rokām un kājām, nierēm.

Nozīmē arī iekļaut kompleksā terapijā neirīta no sejas nerva, ateroskleroze, un dažādām infekcijām.

Kontrindikācijas

Jūs nevarat ievadīt vitamīnu intravenozi ar hipertensiju nepiemēro, ja ir paaugstināta jutība.

Ar paaugstināta jutība pret atsevišķiem līdzekļiem var aizstāt nikotīnamīda skābes, izņemot gadījumus, kad skābe ir izraudzīta par vazodilatatoru.

Norādījumi par lietošanu nikotīnskābes

Niacīns ir parakstītas novēršanai pieaugušo 15-25mg, bērnu 5-20mg dienā.

Ārstēšanai pelagra pieaugušajiem lietot niacīns tabletes 100mg līdz četriem p / dienā 15-20dn. Jūs varat ievadīt 1% šķīdumu skābes - 1 ml līdz diviem p / dienā 10-15dn. Bērni tiek 5-50mg divi vai trīs p / dienā.

Par citas norādes pieaugušajiem lietot vitamīnu 20-50mg, bērnus - līdz trīs p 5-30mg / dienā.

 Nikotīnskābes injekcijas
 Kā līdzeklis paplašināt asinsvadus išēmiskā insulta, 1ml nikotīnskābes tiek ievadīts intravenozi.

Intramuskulārās un zemādas injekcijas nikotīnskābes pretstatā intravenoza sāpīga. Lai novērstu kairinājumu, var piemērot nātrija sāls, nikotīnskābe.

Sakarā ar spēju šī vitamīna, lai paplašinātu asinsvadus, nikotīnskābe noderīgas matiem - tas stimulē to augšanu. Matu ārstēšanas šķīdums viegli iemasē galvas ādā, lai 30dn pie 1 ml (viens flakons).

Piesakies šķīdumu tīrā veidā, uz nedaudz mitru, mazgā matus. Pēc mēneša ārstēšanas ar nikotīnskābes novērota matus tīrīšanas galvas ādu no blaugznām, stiprinot saknes matiem augt par 4-6sm. Ja nepieciešams, berzes var atkārtot periodiski, ar intervālu 15-20 dienas.

Nikotīnskābe jau ir veiksmīgi izmantota, lai svara zudums. Korekcija svars veicina to, ka vitamīna paātrina vielmaiņu, palīdz attīrīt asinsvadus, saskaņot holesterīna, celt smagos metālus, toksīnus. Nikotīnskābes uztura deva katram cilvēkam individuāli, un ir 100-250mg dienā. Parasti ir nikotīnskābes tabletes, ne vairāk kā 1 g dienā, vairākas reizes dienā. Uzskatīts par normālu reakcija uz skābes formā apsārtumu un karstuma viļņus. Ar paaugstinātu skābumu kuņģa sekrēta veikt vitamīna tikai pēc ēšanas.

Blakus efekti

Nikotīnskābes lietošana var izraisīt apsārtumu sejas, ķermeņa augšdaļas, izsitumi, nejutīgums ekstremitātēs, reibonis, drudzis jūra. Pass šīs blakusparādības pats.

Ar strauju ieviešanu intravenozas vitamīna var krasi pazemina asinsspiedienu un ilgtermiņa izmantošanu un augstas devas rīku var izprovocēt taukskābju aknu deģenerācija. Lai novērstu šīs slimības vitamīnu kopā ar metionīnu.

Яндекс.Метрика