Nicergoline

 Nicergoline injekcijas
 Nicergoline - līdzeklis, lai uzlabotu asinsriti.

Farmakoloģiskā darbība

Nicergoline - šis medikaments ir kombinācija atvasinājuma melno graudu alkaloīdu un nikotīnskābes.

Rīks ir asinsvadus paplašinoša iedarbība, stimulē mikrocirkulāciju, nieru, plaušu, smadzeņu asins plūsmu.

Narkotiku samazina tonusu centrālās kuģus, palielina glikozes un skābekļa piegādi, uzlabo asins plūsmu uz rokas, kājas, jo īpaši perifēros apgrozībā traucējumiem.

Spiediens narkotiku terapeitiskās devās, nav, bet ir atsauksmes par nicergoline un tās ietekmi uz pacientiem ar hipertensiju: ​​tas rada to pakāpenisku samazināšanos spiedienu.

Produkta veids

Nicergoline tabletes un risinājums.

Indikācijas Nicergoline

Nicergoline instrukciju izmanto hronisku un akūtu traucējumiem smadzeņu tromboze vai embolija smadzeņu, ateroskleroze, pārejoša smadzeņu išēmija, asinsvadu demences; hronisku un akūtu perifērie traucējumi: Reino slimība, stāvoklis, ko izraisa pārkāpuma perifēro asins plūsmu, arteriopātija funkcionālā un bioloģiskā raksturs.

Labas atsauksmes par Nicergoline piemēroti galvassāpes.

Tas ir arī līdzeklis efektīvi ārstējot hipertensiju krīzi. Šajā gadījumā parāda Nicergoline injekcijas.

Lietošanas instrukcijas Nicergoline

Inside zāles lieto pirms ēšanas, lai trīs p 5-10mg / dienā vairākas nedēļas vai mēnešus.

Terapeitiskais efekts pēc ārstēšanas attīstās pakāpeniski.

Ja asinsvadu demence tiek noteikts veikt divus līdzekļus p / dienā 30 mg uz sešiem mēnešiem. Ja ir norādes, ārstēšana var būt ilgstoša.

Intramuskulārās injekcijas Nicergoline veikt divas p / dienā 2-4mg intravenoza infūzija - pie 4-8mg izšķīdināts 100 ml nātrija hlorīda šķīduma 0, 9% (ja nepieciešams, veikt vairākas injekcijas, p / dienā).

Lai sāktu ārstēšana ar injekcijām ir vēlama vai droppers, un tad ir pārcelties uz tableti.

Korekcija deva ir nepieciešama gados vecākiem pacientiem un tiem, kas cieš no hroniskas nieru mazspējas.

Pēc intravenozas līdzekļu intramuskulārās injekcijas Nicergoline pacientam ieteicams uzturēties atrodoties guļus stāvoklī.

 Nitserlogin tabletes
 Ar ilgstošu lietošanu nicergoline pacienta rāda periodisku pārbaudi ik pēc sešiem mēnešiem, savlaicīga devas samazināšanas vai atcelšanu no fondiem.

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Nicergoline var izraisīt: hipotensija, reibonis, uzbudinājums, bezmiegs, miegainība, pastiprināta svīšana, slikta dūša, sāpes vēderā, caureja, slikta apetīte, paaugstināts skābums kuņģa sulas, nātrene, eritēma.

Kontrindikācijas no nicergoline

Nicergoline Apmācības ir kontrindicēta pēc nesen miokarda infarkta, akūta asiņošana, smaga bradikardija, hipotensija, paaugstinātas jutības.

Ar rūpīgu līdzekļu izmantošanu podagras ārstēšanai vai hiperurikēmiju vēsturē, laktācijas grūtniecības laikā.

Nicergoline nevar apvienot ar zālēm, kas pārkāpj izdalīšanos urīnskābes. Būtu arī jāņem vērā, ka tas uzlabo efektu antihipertensīvo medikamentu, prettrombocītu līdzekļi (zāles, kas ietekmē asins recēšanu), netiešo antikoagulantu.

Яндекс.Метрика